کابین دوش شیشه ای ریلی

کابین دوش شیشه ای ریلی از نظر زیبایی، مقاومت و وزن در مقایسه با کابین های دوش دیگر بهتر است. کابین دوش های شیشه ای به عنوان نوع بسیار پیشرفته کابین دوش است که در عین اشغال کردن فضای کم باعث زیبا به نظر رسیدن حمام شما می شود.. این کابین ها تنوع بالایی دارند که کابین دوش های ریلی یکی از انواع آنها می باشد. شیشه ای که در این نوع کابین دوش مورد استفاده قرار گرفته است به کابین دوش های لولایی شباهت بسیار زیادی دارد. کابین دوش شیشه ای حمام ریلی از پکیج یراق آلات کامل به همراه تسمه ای بلند برخوردار بوده که رنگ های آنها طلایی، نقره ای و مشکلی مات یا براق است. به منظور آشنایی بیشتر با این کابین کاربردی در ادامه مطلب قصد داریم مطالب جامع و مفیدی را ارائه دهیم.

کابین دوش شیشه ای ریلی

برای خرید کابین دوش شیشه ای حمام می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

مهمترین ویژگی های کابین دوش های شیشه ای ریلی 

یکی از مهمترین ویژگی های کابین دوش شیشه ای ریلی این است که نیازی به نصب کردن یک لبه یا سکوی سنگی بر روی زمین ندارند. چرا که علاوه بر داشتن فریم آب بندی بسیار بالایی نیز دارند.
برای ساخت این نوع کابین دوش شیشه سکوریت سوپر کلیر 6 میل مورد استفاده قرار می گیرد که محل قرارگیری آن در داخل فریم های آلومینیومی ضخیم و ضد آب و ضد زنگ است.
شیشه ای که در این نوع کابین شیشه ای به کار گرفته شده است به دوش های لولایی شباهت بسیار زیادی دارد. فقط از لحاظ بعضی از یراق آلات و اتصالاتی که در آن مورد استفاده قرار گرفته با یکدیگر فرق دارند.
این کابین ها به گونه ای طراحی و تولید شده اند که در آنها هیچ گونه فضایی برای رشد میکروب، باکتری و قارچ موجود نیست. بهداشتی بودن به عنوان یکی از ویژگی های اصلی کابین دوش ریلی شیشه ای به شمار می آید.

استفاده از بهترین کابین دوش چه مزایایی دارد

در حال حاضر کوچک شدن فضای زندگی باعث شده تا برای استفاده بهینه از حداقل فضا  به کار بردن کابین دوش مورد اهمیت واقع شود. کابین دوش ها در انواع مختلف ساخته می شوند که کابین دوش شیشه ای ریلی یکی از بهترین مدل های آن می باشد. استفاده از این کابین دوش مزایای فراوانی را به دنبال دارد که شامل موارد زیر می شوند.
به وسیله بهترین کابین دوش قسمت های دیگر حمام سر و لیز نخواهند شد.
فضای دوش با سرعت بالایی گرم می شود.
از هدر رفتن انرژی تا حد زیادی جلوگیری می شود.
فضای دوش از بخش های دیگر حمام به بهترین شکل ممکن جدا می گردد.
به راحتی و آسانی می توان نظافت حمام را انجام داد.
ایمنی بالا یکی دیگر از مزایای این کابین دوش است.

تولید کابین های دوش شیشه ای 

طراحی و ساخت کابین های دوش شیشه ای از جمله کابین دوش شیشه ای ریلی به دو شکل فریم دار و فریم لس یا بدون قاب انجام می شود. برای تولید کابین دوش های فریم دار از یک قاب آلومینیومی استفاده میکنند. هدف از انجام این کار محافظت از شیشه و همچنین افزایش میزان استحکام کابین دوش می باشد. در حالی که این قاب در کابین دوش های بدون قاب موجود نیست. در عوض برای اینکه استجکام کابین مناسب باشد شیشه های ضخیم تر به کار گرفته خواهند شد.

کابین دوش شیشه ای ریلی سفید

جهت مشاهده قیمت کابین دوش شیشه ای حمام می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

بهترین انتخاب کابین دوش شیشه ای 

اندازه کابین دوش شیشه ای ریلی مناسب لازم است که با توجه به اندازه سرویس بهداشتی و فضای حمام خود انتخاب کرد. در واقع زمانی می توان گفت که ابعاد یک کابین دوش شیشه ای مناسب است که به شما این امکان را دهد تا بتوانید از بخش های دیگر و امکانات درون حمام نیز به سهولت استفاده نمایید. ابعاد زیر دوشی به کار رفته در درون کابین دوش مسئله دیگری است که در مورد انتخاب ابعاد کابین دوش بسیار مهم می باشد.  اگر می خواهید در درون کابین دوش از زیر دوشی استفاده کنید یکسان بودن اندازه ابعاد کابین دوش با ابعاد زیر دوشی ضروری است.

انتخاب کابین دوش ریلی 

از آنجایی که کابین دوش شیشه ای ریلی به دو صورت فریم دار و بدون فریم طراحی می شوند به همین جهت نسبت به کابین دوش های طلقی شیک تر هستند. همچنین این کابین نقش بسیار مهمی را در زیبا به نظر رسیدن فضای حمام ایفا کرده و در دکوراسیون آن جذابیت خیره کننده ای را ایجاد می کند. از طرفی دیگر فضای حمام را بسیار بزرگتر جلوه می دهد. یکی دیگر از دلایل انتخاب کابین دوش ریلی شیشه ای این است که شما می توانید از آن برای حمام های کوچک و بزرگ استفاده کنید.

باصرفه ترین قیمت کابین دوش شیشه ای 

ابعاد کابین دوش شیشه ای ریلی از جمله فاکتورهایی می باشد که قیمت آن را تا حد قابل توجهی تحت تاثیر قرار می دهد. فریم دار و بدون فریم بودن کابین، رنگ و نوع شیشه به کار رفته در زمان تولید نیز بر قیمت نهایی محصول موثر است. اما شما میتوانید با توجه به فضایی که دارید  کابین دوش شیشه ای را خریداری کنید که یک خرید مقرون به صرفه داشته باشید.

کابین دوش شیشه ای ریلی بزرگ

جهت سفارش کابین دوش شیشه ای حمام از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

سخن پایانی
امروزه کابین دوش شیشه ای ریلی به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد و مزایای فوق العاده در میان افراد طرفداران زیادی پیدا کرده است. انتخاب این کابین دوش برای طیف گسترده ای از حمام ها بهترین گزینه خواهد بود. فراموش نکنید که فضا اصلی ترین عامل در انتخاب کابین است که شما باید اندازه کابین دوش را متناسب با حمام خود انتخاب نمایید. همچنین درنظر گرفتن سبک حمام کمک می کند تا از تناسب داشتن کابین دوش با آن مطمئن شوید. 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته