نصب کابین دوش شیشه ای

نصب کابین دوش شیشه ای حمام از طریق روش های گوناگونی انجام می گیرد. کابین دوش شیشه ای فضای داخلی حمام را از یکدیگر جدا می کند. پس از اینکه شما یک کابین دوش شیشه ای برای حمام خود خریداری کردید باید برای نصب صحیح آن اقدام نمایید. نصب کابین دوش شیشه ا ی را باید به کسی بسپارید که در این زمینه تجربه و مهارت کافی را دارد. نصاب کابین دوش شیشه ای به شما کمک می کند تا آن را در مناسب ترین مکان نصب نمایید. برای اینکه با کابین دوش شیشه ای و چگونگی نصب آن آشنا شوید در ادامه مطلب قصد داریم مطالب جامع و مفیدی را ارائه دهیم.

نصب کابین دوش شیشه ای

برای خرید کابین دوش شیشه ای حمام می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

منظور از کابین دوش شیشه ای 

کابین دوش شیشه ای به عنوان یکی از قسمت های ضروری و مهم کلیه حمام های مدرن به شمار می آید. مهمترین چیزی که برای نصب کابین دوش شیشه ای لازم است یک گوشه مناسب در کنار دیوار می باشد.  این کابین به دلیل برخوردار بودن از طراحی و ساخت بسیار شیک و ظریف برای حمام های کوچک نیز مناسب بوده و از آن تنها برای گرفتن دوش استفاده نمی شود. در حمام های امروزی این نوع کابین را برای استراحت کردن پس از یک روز سخت و پر مشغله به کار می برند. در صورتی که به دکوراسیون سبک مدرن علاقمند هستید پیشنهاد می کنیم که برای حمام خود به جای وان از کابین های دوش شیشه ای استفاده کنید.

مهمترین مزایای استفاده از کابین دوش شیشه ای

کسانی که قصد فروش منزل خود را دارند می توانند فضای قدیمی و فرسوده حمام را با استفاده از نصب کابین دوش شیشه ای تعویض کنند. ارزش خانه شما با این محفظه شیشه ای زیبا ارزشمندتر می شود.
امروزه امنیت کابین دوش شیشه ی نسبت به پرده های سنتی بسیار بیشتر می باشد. به خصوص از لغزش یا زمین خوردن کودکان و افراد سالمند نیز جلوگیری خواهد کرد. از آنجایی که به وسیله این کابین ها آب زیادی بر روی زمین جمع نمی شود به همین جهت خطر بروز حوادث احتمالی کاهش می یابد.
برخوردار بودن از قابلیت تنظیم یکی دیگر از مزیت های نصب کابین دوش شیشه ای به حساب می آید. افراد می توانند از میان مدل های گوناگون کابین های شیشه ی نمونه ای را انتخاب نمایند که متناسب با سبک طراحی حمام آنها می باشد.

تمیز کردن کابین دوش شیشه ای 

همانطور که می دانید برای تمیز کردن حمام هایی که دارای دکوراسیون کاشی و سرامیک می باشند حداق باید 30 دقیقه زمان صرف کرد. در حالی که با نصب کابین دوش شیشه ای این مشکل برطرف می شود. به علاوه به شما این امکان را می دهد تا با صرف کمترین زمان و به راحتی و آسانی شیشه های آن را پاک نمایید. خوب است بدانید که طراحی شیشه های موجود در این نوع کابین ها به گونه ی بوده که خیلی سریع دچار لک نمی شوند. تنها با یک دستمال و بدون نیاز به مواد شوینده و ضد عفونی می توانید کابین دوش شیشه ی را تمیز کنید. 

نصب کابین دوش شیشه ای سفید

جهت مشاهده قیمت کابین دوش شیشه ای حمام می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

راهنمای نصب کابین دوش شیشه ای 

نصب کابین دوش شیشه ای یکی از کارهای بسیار مهم می باشد که هنگام انجام آن باید برخی از نکات را مورد توجه قرار داد. پیدا کردن یک مکان مناسب اولین نکته ای است که باید آن را در زمان نصب درنظر بگیرید. اگرچه کابین دوش شیشه ای در بخشی از حمام نصب می شود، اما نصب آن در قسمت هایدیگر منزل نیز امکان پذیر خواهد بود. شما می توانید مکان را با توجه به سلیقه خود و نحوه استفاده از دور دوشی شیشه ای انتخاب نمایید. فراهم نمودن وسایل مورد نیاز از دیگر نکاتی است که کابین دوش باید براساس آن انجام شود. برای نصب کابین استفاده از لوازمی مانند مته برقی، پیچ گوشتی، چکش و غیره ضرورت دارد. یک نصاب کابین دوش حرفه ای همیشه ابزارآلات مورد نیاز را با خود حمل خواهد کرد.  

نصب کابین دوش شیشه ای بزرگ

جهت سفارش کابین دوش شیشه ای حمام از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

کمک از نصاب مجرب برای نصب کابین دوش شیشه ای 

همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم نصب کابین دوش شیشه ای دارای نکات خاصی است که هنگام انجام آن باید به آنها توجه کرد. انجام دادن ین کار به صورت حرفه ی ز همیت بالایی برخوردار می باشد. زیرا در صورتی که کابین دوش شیشه ای به درستی نصب نشود پس از گذشت مدت زمان کوتاهی مجبور هستید مجددا  برای تغییر مکان آن اقدام نمایید. در نهایت نه تنها با دردسرها و مشکلات زیادی روبرو می شوید بلکه باید هزینه هی اضافی بالایی را صرف کنید. یکی از بهترین و به صرفه ترین روش ها برای انجام این کار کمک گرفتن از نصاب کابین دوش شیشه ی می باشد. او به دلیل تسلط داشتن بر تمام فوت و فن های مورد نیاز برای نصب کابین دوش هزینه های خرابی و تعمیر آن را تا حد زیادی کاهش می دهد. 

نصب کابین دوش شیشه ای سفید

سخن پایانی
کابین دوش شیشه ای یکی از طرح های مدرن و به روز در دکوراسیون داخلی می باشند. مورد استفاده قرار دادن این کابین ها علاوه بر جدا کردن فضای سرویس بهداشتی و حمام باعث جذاب و شیک به نظر رسیدن فضا نیز می شوند. نصب کابین دوش شیشه ای را می توان هم برای حمام های بزرگ و هم برای حمام های کوچک انجام داد. البته زمانی از نتیجه کار رضایت خواهید داشت که نصب کابین دوش حمام خود را به افراد ماهر و حرفه ای بسپارید. قابل ذکر اس که مساحت، اندازه، نوع فریم و مواردی از این قبیل بر قیمت نهایی کابین دوش شیشه ای تاثیرگذار می باشند.

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته