مدل حمام های شیشه ای

مدل حمام های شیشه ای از تنوع سیار بالایی برخوردار می باشند. در حال حاضر حمام و سرویس بهداشتی با سرعت بالایی جایگاه بسیار جذاب و زیبتیی را در فضای داخلی منازل و مکان های دیگر پیدا کرده است. بسیاری از طراحان داخلی در تلاش هستند تا برای طراحی فضای این قسمت های خانه به شکل کاربردی و مدرن اقدام نمایند. در زمان های قدیم ساخت حمام ها را به صورت یک محوطه بسیار کوچک و تاریک انجام می دادند. اما امروزه برای طراحی کردن دکوراسیون حمام ایده های جدیدتری خلق شده است.  همه افراد به حمام رفتن علاقه بسیار زیادی دارند و در روزهای گرم افراد مجبورند روزانه چندین بار دوش بگیرند. به همین جهت در زمان طراحی کردن و انتخاب مدل حمام های شیشه ای و کلاسیک توصیه می شود حساسیت زیادی به خرج دهید. برای آشنایی با این حمام ها در ادامه مطلب آنها را معرفی می کنیم.

مدل حمام های شیشه ای

برای خرید کابین دوش شیشه ای حمام می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

منظور از حمام شیشه ای 

حمام شیشه ای که به آن کابین دوش نیز گفته می شود دارای یک ظاهر خاص و شیک و بسیار متفاوت می باشد. مدل حمام های شیشه ای به گونه ای بوده که طراحی آنها باعث جدا شدن سرویس بهداشتی و حمام از یکدیگر می شود. برخوردار بودن حمام های شیشه ای از قابلیت شستشو یکی از ویژگی های آنها به حساب می آید. مورد استفاده قرار دادن این فضا برای ذخیره گرما و جلوگیری از هدر رفتن انرژی امکان پذیر می باشد. در آپارتمان های کوچک از حمام های شیشه ی به طور فراوان استفاده می شود. عملکرد این حمام ها درست همانند پارتیشن بوده و همچنین استحکام بسیار مناسبی دارند. امروزه بسیاری از افراد که به سبک حمام های شیک و مدرن علاقه دارند از حمام های شیشه ای جذاب را در منزل خود استفاده می کنند.

چند نوع حمام شیشه ای در بازار وجود دارد؟

در بازار می توان مدل حمام های شیشه ای را در دو نوع پیدا کرد و افراد می توانند یکی از این دو مدل را با توجه به نیاز و میزان بودجه خود خریداری نمایند. در این بخش هر کدام از حمام های شیشه ای را بررسی می کنیم.
مدل حمام های شیشه ای فریم دار: نصب این حمام ها به شکل ریلی، صاف و گرد انجام می شود. همچنین به دلیل داشتن فریم تا حد قابل توجهی مانع عبور آب می شوند.
حمام های شیشه ای بدون فریم: ظاهر این حمام ها زیبا بوده و نسبت به مدل فریم دار آب بندی آنها بسیار کمتر می باشد. برای نصب حمام های شیشه ای بدون فریم باید از یک سکوی سنگی استفاده شود. این حمام ها به دلیل داشتن مقاومت بالا و بهداشتی تر بودن نسبت به حمام ها و کابین های دوش دیگر طرفداران بیشتری دارند.

مدل حمام های شیشه ای مدرن

جهت مشاهده قیمت کابین دوش شیشه ای حمام می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

دکوراسیون داخلی حمام های شیشه ی چگونه طراحی می شود؟

طراحی سبک و مدل حمام های شیشه ای با سرعت بالایی گسترش پیدا کرده است. چرا که حمام های ساخته شده با شیشه دارای زیبایی خاص و منحصر به فرد هستند. شیشه نشکن، فریم، یراق آلات و درزگیری ها به عنوان اصلی ترین و مهم ترین اجزای تشکیل دهنده حمام های شیشه ای به شمار می آیند. شیشه این حمام ها دارای جنس نشکن سکوریت است و از یراق آلات آن نیز می توان به لولا، دستگیره ها، چرخ و غیره اشاره کرد. برای دکوراسیون این کابین دوش شیشه ای حمام از جنس شیشه مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی این کابین ها به شکل لولایی یا ریلی می باشد. همچنین برای فضای بعضی حمام های شیشه ای وان بزرگ یا کوچک انتخاب می شود که ابعاد وان حمام با توجه به اندازه فضا انتخاب خواهد شد. 

نصب حمام شیشه ای 

عوامل گوناگونی بر نصب انواع مدل حمام های شیشه ای تاثیر می گذارد. در فضاهایی که بزرگ هستند نصب این حمام ها به شکل مربعی یا مستطیلی انجام می گیرد. در حالی که معماران گوشه و یا کنج فضاهای کوچک را برای نصب کردن حمام های شیشه ای انتخاب می کنند. اشکال نامنظم هندسی برای نصب این حمام ها توسط معماران نیز مورد استفاده قرار می گیرد. نصب حمام های شیشه ای حتما باید به افراد حرفه ای و مجرب سپرده شود.     
استفاده از حمام های شیشه ای چه مزایایی دارد؟
شست و شوی مدل حمام های شیشه ای بسیار راحت و آسان می باشد.
یکی دیگر از مهمترین مزایای استفاده از حمام های شیشه ای این است که برای نورپردازی آنها از نور طبیعی استفاده می شود.
حمام های شیشه ای یا کابین های دوش از نفوذ آلودگی ها، باکتری ها و غیره جلوگیری می کنند.
در برابر ضربه مقاومت بسیار زیادی از خود نشان می دهند.
فضای را با سرعت بالایی گرم می کنند که این مسئله باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.
استفاده از حمام و سرویس بهداشتی به صورت همزمان به عنوان یکی دیگر از مزایای به کار بردن حمام های شیشه ای به حساب می آید.
با استفاده از حمام های شیشه ی فضا بزرگتر به نظر می رسد.
حمام های شیشه ای توانایی تحمل کردن درجه حرارت بسیار بالا را دارند.

مدل حمام های شیشه ای بلند

جهت سفارش کابین دوش شیشه ای حمام از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.
 
سخن پایانی
مدل حمام های شیشه ای یکی از طرح های بسیار مدرن و جدید در دکوراسیون داخلی می باشد. این حمام ها به دلیل داشتن ظاهر زیبا و بهداشتی بودن محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده اند. شما می توانید این حمام ها را برای فضاهای کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار دهید. قیمت حمام های شیشه ای براساس مساحت، اندازه و نوع فریم تعیین می شود.
  

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته