ابعاد کابین دوش شیشه ای

مناسب و استاندارد بودن ابعاد کابین دوش شیشه ای حمام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. کابین دوش یک فضا مانند اتاق بوده که تجهیزاتی مانند دوش، وان، جکوزی، زیر دوشی و غیره دارد. نصب این کابین در فضایی جدا از حمام انجام می شود تا مکان مناسبی را برای دوش گرفتن ایجاد کند. لازم به ذکر است که  اندازه سرویس بهداشتی و فضای حمام نقش بسیار مهمی را در اندازه کابین دوش ایفا خواهد کرد. اندازه کابین دوش باید طوری باشد که امکان استفاده از بخش های دیگر و تجهیزات درون حمام به سهولت وجود داشته باشد. ابعاد دوشی که در داخل کابین دوش مورد استفاده قرار گرفته است یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در مورد ابعاد کابین دوش شیشه ای می باشد. در صورت به کار بردن زیر دوشی در درون کابین دوش برابر بودن اندازه کابین دوش با ابعاد زیر دوشی ضروری خواهد بود. 

ابعاد کابین دوش شیشه ای

برای خرید کابین دوش شیشه ای حمام می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

بهترین ابعاد کابین دوش شیشه ای 

کابین دوش شیشه ای در دو مدل فریم دار و بدون فریم ساخته می شود. زیبایی این کابین در مقایسه با دوش هایی که طلق هستند بسیار بیشتر می باشد. این کابین ها حمام شما را جذاب کرده و فضای آن را بزرگ تر نشان خواهد داد. کابین دوش شیشه ای و کالاهای مشابه دیگر از قبیل پارتیشن دوش شیشه ای و حمام مستر برای حمام های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. خوب است بدانید که ابعاد کابین دوش شیشه ای برای حمام های کوچک 90 در 90 سانتی متر تا 100 در 100 سانتی متر متفاوت است. در حالی که اندازه کابین دوش های نصب شده در حمام های بزرگ به طور معمول از 120 در 120 بزرگ تر می باشد. عدم انتخاب صحیح ابعاد کابین دوش شیشه ای شما را هنگام دوش گرفتن با مشکل مواجه می کند.

اجزای تشکیل دهنده کابین دوش شیشه ای 

کابین های دوش شیشه ای گزینه ایده آل و جذابی برای فضاهای کوچک و بزرگ محسوب می شوند. زیبایی و طراحی منحصر به فرد این نوع کابین ها توجه همه افراد را به خود جلب نموده است. تمام شرکت ها، کارخانه و مراکز تولید کننده ابعاد کابین دوش شیشه ای را به صورت مشخص، ثابت و استاندارد تعیین می کنند. یکی از اجزای تشکیل دهنده کابین دوش شیشه ای معمولا سکوریت یا شیشه نشکن سوپر کلیر می باشد که طرح ها، رنگ ها و ضخامت های گوناگونی دارد. فریم ضد آب و ضد زنگ به عنوان اجزای دیگر تشکیل دهنده این نوع کابین ها بوده که دارای جنس بیلت نو آلومینیوم خالص است. کابین دوش شیشه ای همچنین از یراق آلات که شامل چرخ، دستگیره، لولا، بست و غیره می شود نیز تشکیل شده است.

ابعاد کابین دوش شیشه ای سفید
 

جهت مشاهده قیمت کابین دوش شیشه ای حمام می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

تعیین ابعاد کابین دوش شیشه ای 

با وجود اینکه کابین دوش شیشه ای در اندازه های گوناگون طراحی و ساخته می شود، اما ابعاد استانداردی نیز دارد. ابعاد کابین دوش شیشه ای مربع و مستطیلی و گرد یا همان قوس دار به صورت استاندارد با توجه به اندازه زیر دوشی تعیین خواهد شد. زیر دوشی مربعی 80 در 80 و 90 در 90 و 100 در 100، زیر دوشی گرد 90 در 90 و 100 در 100، زیر دوشی مستطیلی 100 در 80 و 120 در 80 و 120 در 90. همه این ها ابعاد استاندارد زیر دوشی موجود در بازار هستند. همچنین کابین دوش شیشه ای بدون فریم ابعاد استانداردی دارد. این نوع کابین دوش دارای عرض 120 تا 300 سانتی متر و با عمق استاندارد دست کم 90 سانتی متر می باشد. تمام کابین های دوش شیشه ای با ارتفاع استاندارد 200 سانتی متر اجرا می شوند.

تاثیر ابعاد کابین دوش شیشه ای 

ابعاد کابین دوش شیشه ای یکی از مهمترین فاکتورهایی می باشد که هنگام انتخاب آن باید مورد توجه قرار گیرد. برای نمونه همانطور که در بخش قبلی ذکر کردیم ، انتخاب ابعاد بالای 100 در 100 سانتی متر  برای کابین دوش های گرد بهترین گزینه است. به همین جهت در صورتی که فضا برای به اجرا درآوردن کابین دوش گرد به اندازه کافی نباشد لازم است که کابین دوش های دیگر انتخاب گردد. علاوه براین نحوه چیدمان تجهیزات درون حمام انتخاب کابین دوش و همچنین ابعاد آن را تحت تاثیر قرار می دهند. اگرچه در برخی از مواقع لوازم به گونه ای چیده شده اند که استفاده از یک کابین دوش شیشه ای مربع یا مستطیلی با ابعاد 30 در 120 امکان پذیر می باشد. ولی به طور کلی امکان اجرا یک کابین دوش با این ابعاد وجود ندارد.   
عواملی که در قیمت کابین دوش حمام تاثیر دارند
ابعاد کابین دوش شیشه ای یکی از مهمترین عواملی می باشد که قیمت این محصول را تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر قرار می دهد. هر چه ابعاد کابین دوش شیشه ای انتخابی بیشتر باشد به همان اندازه میزان قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین باید بدانید که کابین دوش ساخته شده با شیشه های رنگی در مقایسه با شیشه های سفید قیمت بالاتری دارد.

ابعاد کابین دوش شیشه ای بزرگ

جهت سفارش کابین دوش شیشه ای حمام از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.
 
سخن پایانی
ابعاد کابین دوش شیشه ای به صورت کاملا استاندارد طراحی و ساخته می شود و افراد باید اندازه این کابین را متناسب با فضای حمام خود انتخاب نمایند. امروزه بسیاری از مراکز و شرکت های تولیدی در زمینه توزیع انواع کابین دوش شیه ای با ابعاد مختلف و استاندارد فعالیت دارند. شما می توانید یکی از آنها را با توجه به نحوه چیدمان عناصر داخل حمام خود انتخاب کرده و سفارش دهید.    

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته