یراق آلات پله شیشه ای

یراق آلات پله شیشه ای با توجه به روش نصب پرده کاملا متفاوت است. شما هر نوع روش اجرا و نصب شیشه را در نظر داشته باشید. باید از یراق آلات متفاوت‌تری استفاده کنید. مواد مختلفی مانند پایه اسپیگوت، فیکس پوینت، کانکتور در انواع مختلف، اتصال هندریل و بسیاری از مدل های دیگر هر کدام روش خاصی را در هنگام نصب پدیدار میکند. شما برای نصب پله شیشه ای یراق آلات گوناگونی را مورد استفاده قرار می دهید. هر چقدر کیفیت و استاندارد بیشتری را در نظر بگیرید، صددرصد نصب شما با سرعت و شکل جدی تری به ثمر می‌رسد.امروزه وب سایت های معتبر برای فروش یراق آلات پله شیشه ای قیمت های متفاوت، مطمئن و مقرون به صرفه ای را به شما پیشنهاد می ‌کنند. حتی اگر بخواهید از یک نصاب ماهر استفاده کنید، بهتر است به تجربه و کیفیت کار وی اطمینان داشته باشید. یراق‌آلات در طول عمر پله بسیار موثر است.

قیمت یراق آلات پله شیشه ای

برای خرید پله شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

اسپایدر استیل


اسپایدر استیل از جمله یراق آلات پله شیشه ای است که شما برای متصل کردن پله از آن استفاده می‌کنید؛ چرا که استفاده از تکه‎ های فلزی شاید آنچنان که باید و شاید به جذابیت نصب پله شیشه ای کمک نکند. اسپایدر استیل از جنس زنگ خاص ساخته شده است و بهترین نصب و اجرا را برای پله شیشه ای به وجود می آورد. جنس آلیاژ به گونه ای است که این نوع یراق را شما به صورت تضمین شده مورد استفاده قرار دهید و در طولانی مدت بدون هیچگونه مشکلی بتوانید از اسپایدر های تک شاخ، دوشاخ، سه شاخ و چهار شاخ به صورت آبکاری شده و یا استنلس استیل استفاده کنید. در هر صورت سایز هر کدام بر روی قیمت تاثیر بسیار واضحی می گذارد. برای استفاده شیشه های سکوریت در ضخامت های ۱۰ میل و لمینت ۱۰ میل گزینه مناسب و مستحکمی است. اتصال اسپایدر به شیشه به هیچ عنوان موجب شکستن شیشه نمی شود.

یراق آلات پله شیشه ای ایران لاکوبل

جهت مشاهده قیمت پله شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

بست شیشه ای


یکی دیگر از یراق آلات پله شیشه ای بست شیشه ای است که شما می توانید انواع مختلف آن را از یک وب سایت اینترنتی معتبر مورد بررسی و خرید قرار دهید. امروزه برند ها و شرکت های مختلف انواع بست را تولید و با کیفیت بالا روانه بازار کرده اند. بست های شیشه ای از جمله وسایل و یراق آلات بسیار مهم در هنگام نصب پله شیشه ای محسوب می شوند و به این صورت است که پیچ های مربوط به شیشه باید به صورت صحیح محکم و سپس آچار پیج و گیره را به صورت ثابت تنظیم می کند. پیچ های بست شیشه ای می تواند شیشه را نگه دارد که در این مورد، شما باید حداقل تا هشت متر بست را محکم کنید. نمونه های مختلفی مانند آهنی، سرب خشک، استنلس استیل و آلومینیوم در گروه بست شیشه سکوریت قرار دارند. مدل های با کیفیت بست به کیفیت نصب راه پله شیشه ای کاملا مرتبط است.

یراق الات پله شیشه ای

جهت سفارش پله شیشه ای از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

فیکس پوینت


یکی از مهم ترین یراق آلات پله شیشه ای فیکس پوینت است که برای پله های پیچی بسیار کاربرد دارد. شما در ابعاد و مدلهای مختلف می توانید از انواع فیکس پوینت استفاده کنید. فیکس پوینت که به آن بولت نگهدارنده شیشه نیز گفته می‌شود از جنس استنلس استیل ساخته شده است که برای نصب پله و نرده شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد. ابعاد و اندازه های گوناگون باعث می شود تا شما بتوانید به راحتی از هرکدام متناسب با نوع پله شیشه ای خود استفاده کنید. به خاطر ویژگی های فوق العاده این نوع یراق شما یک هزینه مقرون به صرفه را در نظر بگیرید. در برابر ضربه خوردگی، زنگ زدگی و... استقامت بالایی را از خود نشان می‌دهد. یکی از پرطرفدارترین یراق آلات پله شیشه ای جهت زیبایی نصب است و قیمت مناسب فیکس پوینت می‌تواند یک سطح یکپارچه و یک یک دست را در هنگام نصب انواع پله شیشه ای به نمایش بگذارد.
 

هندریل شیشه ای


هندریل شیشه ای و یا نرده شیشه ای یکی دیگر از یراق آلات پله شیشه ای محسوب می شود که برای ایجاد یک منظره عالی و حفاظت و ایمنی بیشتر شیشه مورد استفاده قرار می گیرد. شما در انواع مختلف در بالکن، تراس،راه پله و... می توانید از این یراق استفاده کنید که هر کدام با یک ارتفاع استاندارد باعث می‌شود تا حفاظت و ایمنی پله به بهترین شکل ممکن رعایت شود و هر چه تعداد و ضخامت لایه برای پله شیشه ای بیشتر باشد. شما باید از هندریل شیشه ای با کیفیت بالاتر و استقامت و مقاومت بیشتری داشته استفاده کنید. انواع هندریل های شیشه ای به صورت روکار، توکار و مدل های دیگر سفارشی زیبایی خاص و قیمت متفاوتی را می تواند برای شما به نمایش بگذارد. یراق آلات پله شیشه ای همانند هندریل را شما در جنس های فولاد و استیل می توانید برای نصب پله مورد استفاده قرار دهید. قابلیت ضد زنگ این یراق باعث می شود در طولانی مدت بتوانید نسب به نصب پله شیشه ای مطمئن باشید.

 
سخن پایانی


ما در این مقاله سعی کردیم تا شما را با یراق آلات پله شیشه ای آشنا کنیم. هر کدام از این مدل ها برای نصب پله شیشه ای نقش متفاوتی را به نمایش می گذارد. بهتر است شما نیز به این نکته توجه داشته باشید که امروزه به خاطر استفاده رایج و معمول از انواع پله شیشه ای باید از یراق آلات مطمئن، با کیفیت و استاندارد بالا جهت طول عمر نصب انواع پله شیشه ای استفاده شودتا ضمن زیبایی کار حفاظت و ایمنی نیز به شکلی ویژه رعایت شود.

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته