پله شیشه ای دوبلکس

پله شیشه ای دوبلکس  جز راه پله‌های شیشه‌ای چند لایه سکوریت و لمینت محسوب می‌شود که به خاطر دوام، استاندارد و استقامت بالایی که دارد شما می توانید در رنگ های متفاوت تهیه و مورد استفاده قرار دهید. این راه پله علاوه برای زیبایی محیط امنیت قابل قبولی را نیز به وجود می آورد.پل شیشه‌ای فضا را بسیار پرنور تر از حد طبیعی نشان می دهد و این طبیعی بودن نور صددرصد باعث بزرگتر دیده شدن فضا می گردد. امروزه برای بسیاری از ساختمان‌های شیک و لاکچری استفاده از راه پله‌های شیشه‌ای یک ضرورت به حساب می آید، که شما با انواع نرده استیل زیبایی مکان خود را چند برابر به نمایش می‌ گذارید. پله به دلیل مرتبط کردن بیرون و درون یک فضا با انواع شوک‌های دمایی روبرو است. استقامت و دوام جنس پله مهم‌ترین نکته‌ای است که در هنگام خرید نباید از آن غافل شد. 

Image

برای خرید پله شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

انواع پله شیشه ای دوبلکس  

شما انواع پله شیشه ای دوبلکس  را می توانید در شیشه های سکوریت با ضخامت ۱۰ و ۲۰ میلی متر انتخاب کنید. همچنین شیشه های لمینت دو لایه، سه لایه با ضخامت های ۲۰ و ۳۰ میلی متر نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. این شیشه ها به خاطر نوع ساخت خود، علاوه بر زیبایی و ایمن کردن محیط، فضا را به واسطه جلوگیری از هرگونه شکستگی شیشه و آسیب به دیگران به راحتی هرچه تمام‌تر حفظ می کند. شما استحکام بالایی را می توانید از این راه پله بسیار شیک انتظار داشته باشید.
کیفیت و امنیت بالا پله شیشه ای دوبلکس  که جزء پله های مدرن محسوب می ‌شود را متناسب با فضا، با یک طراحی فوق العاده مشاهده کنید. ضمن مشاوره زیباترین اجرا را برای محیط خود در نظر بگیرید. ضد آب و ضد زنگ بودن پله با گارانتی طولانی مدت را از یاد نبرید.

Image

جهت مشاهده قیمت پله شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

اهمیت پله شیشه ای دوبلکس 

در مورد اهمیت و ضرورت پله شیشه ای دوبلکس شما می توانید برای دکوراسیون هایی که سبک مدرن را دنبال می‌کند به واسطه جذابیت و زیبایی این پله در به بازسازی محیط خود استفاده کنید. نورپردازی نور های سرد مانند رنگ های آبی و سفید شما یک فضای کاملا لاکچری را باید در نظر بگیرید. استفاده از شیشه سکوریت را شما برای مقاومت در برابر هرگونه شوک دمایی باید در نظر داشته باشید. اینچنین به کیفیت اصلی شیشه نیز مطمئن می شوید؛ چرا که راه پله می تواند انواع تغییرات و نوسانات دمایی را به راحتی تحمل و در مقابل هر گونه شکستگی خود را حفظ کند. صددرصد استفاده از پله شیشه ای دوبلکس کارآمد ترین گزینه برای زیبایی و جذابیت محیط محسوب می شود. برای ساختمان های دوبلکس که شما قصد دارید فضای بسیار کمی را اشغال کنید، راه پله شیشه سکوریت انتخاب مقرون به صرفه ای است. شما باید به کیفیت، نحوه نصب و اجرا توجه بیشتری داشته باشید.

Image

جهت سفارش پله شیشه ای از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

ساختار پله شیشه ای دوبلکس

ساختار پله شیشه ای دوبلکس به گونه ای است که شما ترکیب دو لایه 10 و ۲۵ میلیمتری را باید در نظر بگیرید. این چنین یک سطح بدون لرزش را برای جلوگیری از انواع آسیب مشاهده می کنید. البته با وجود شیارهایی در لبه جلویی کف پله می توان از لغزش پله به این روش نیز جلوگیری کرد. ضخیم بودن پله شیشه ای در روش‌های متفاوت مورد بررسی قرار می گیرد. شما برای سبک های مدرن صددرصد به این پله در محیط دکوراسیون خود نیاز دارید که در زمان بالا رفتن احساس قابل توجهی را تجربه می‌کنید. این پله ها به صورت منحنی، مارپیچ و مستقیم مستقیم می تواند مورد استفاده قرار گیرد. شیشه های چند لایه استانداردهای اروپایی منزل شما را تامین میکند. شما باید در انتخاب شیشه بسیار با دقت عمل کنید؛ چرا که شیشه های لمینت و سکوریت می تواند گزینه های قابل قبولی برای استفاده از این راه پله محسوب شود.

Image

قیمت پله شیشه ای دوبلکس

قیمت انواع پله شیشه ای دوبلکس را شما باید با توجه به نوع سازه در نظر بگیرید؛ چرا که سازه هایی با استراکچر لوله استیل و گردان ساخته می شوند با سازه هایی که با قوطی چوبی، قوطی استیل و ... در ترکیبات لمینت و شیشه جای می گیرند، کاملا متفاوت است. نوع شیشه،  ضخامت آن، تعداد پله و دستمزد نصب همگی می توانند بر روی قیمت پله شیشه ای دوبلکس تاثیرگذار باشد. این عوامل را شما برای برآورد قیمت باید مورد بررسی قرار دهید.
 امروزه به واسطه‌ وجود وب‌سایت های اینترنتی دیگر برآورد قیمت و خرید این گونه محصولات کار سختی نیست. تنها کافیست سایت معتبر خود را انتخاب و انواع مختلف راه پله شیشه ای را به صورت مارپیچ، مستقیم و منحنی انتخاب کنید. این دلیل که فضای بسیار کمی را این مدل اشغال میکند. یک انتخاب مناسب به حساب می آید؛ چرا که در دکوراسیون داخلی اگر نیاز به وجود راه پله باشد این گزینه بسیار مطرح است.

Image

سخن پایانی
پله شیشه ای دوبلکس که شما برای تامین ایمنی فضا می توانید بر روی عملکرد آن حساب کنید، امروزه در انواع منازل و ساختمان های تجاری به عنوان یک پوشش مقاوم با تعمیر و نگهداری آسان مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر مقاوم سازی ساختمان شما به وجود نور طبیعی پی می برید. زیبایی دکوراسیون به صورت مدرن صد در صد بر روی سبک زندگی و روحیه شما تاثیر خود را می گذارد. وسیع دیده شدن محیط یکی از مزایای اصلی استفاده از این راه پله است که برای محیط های کاری یک و منازل بسیار نکته کلیدی به شمار می آید. شیشه های لمینت و سکوریت در مقابل صوت و حرارت ایمنی بسیار بالایی دارند.

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته