نصب پله شیشه ای

نصب پله شیشه ای باید به دست افراد متخصص و ماهر انجام پذیرد. به این دلیل که ساختار شیشه خصوصا شیشه های لمینت به گونه‌ای است که برش‌های هر کدام باید به شکل اصولی مورد توجه قرار گیرد. متریال شیشه مانند متریال های متفاوت دیگر همچون سیمان، گچ و چوب نیست و به تخصص بیشتری برای نصب نیاز دارد. انواع ضخامت های مختلف یک لایه، دو و یا سه لایه با روش نصب متفاوت امکانات و تجهیزات متفاوتی را می طلبد؛ چراکه نصاب باید بداند در چه محیطی از تحمل بار شیشه با یک وزن استاندارد مطمئن و به نصب آن بپردازد؛ چرا که شیشه های لمینت و سکوریت را باید با دقت بسیار بالایی به استراکچر اصلی نصب نمود. نصب و تعویض ضمن حفظ آراستگی و کیفیت متفاوت محیط از جمله دلایل توجه به مهارت و تجربه نصاب است. در هر صورت انواع پله شیشه ای را شما با نصب و اجرای فوری با قیمت و کیفیت بالا باید در نظر بگیرید.

جهت مشاهده قیمت پله شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

اتصالات و یراق الات


نصب سریع و بسیار آسان از جمله مزایای فوق العاده نصب پله شیشه ای است. شما با استفاده از امکانات و ابزارهای متفاوت می توانید انواع گوناگون پله های شیشه ای را در روش های متفاوت برای نصب فوری در نظر بگیرید. در ابتدای کار نصاب باید محل نصب را مشخص کند تا بتواند محدوده کار را بسنجد. لوازم مورد نظر تهیه کند و مطمئن شود که وجود چه نوع اتصالاتی بسیار مهم و ضروری است. آماده کردن شیشه و توجه به نوع ضخامت و لایه در مشخص کردن یراق آلات نقش بسیار موثری دارد. ابزار و لوازم کاربردی به کیفیت نصب هرچه سریع پله شیشه ای کمک می‌کند. استقامت انواع پله در مقابل نیرو و فشار باعث می شود که نصب پله شیشه ای با یک استاندارد و ساختار متفاوت روبرو شود تا شما بتوانید طرح‌های مختلفی را پیاده سازی کنید. تمام شیشه های لمینت لایه های متفاوت خود را با ضخامت های گوناگونی به نمایش می‌ گذارد  وطریقه نصب متفاوتی را می طلبد. 
 

نوع سازه 


برای نصب پله شیشه ای شما باید به ضخامت شیشه توجه داشته باشید؛ چرا که شیشه های سکوریت در ضخامتهای ۱۰ میلیمتر و ۲۰ میلیمتر هر کدام روش نصب متفاوتی را نسبت به شیشه های لمینت با لایه های متفاوت و ضخامت های ۲۰ تا ۳۰ متر مشخص می کند. ابعاد و ضخامت از جمله موارد کلیدی و مهم برای نصب به حساب می آید. نوع پله و مدل آن نیز اتصال و روش خاصی را  مدنظر دارد. پله های پیچی یکی از دو روش فیکس پوینت و یا استفاده از یوچنل را برای مطرح میکند. شما باید به کیفیت و استاندارد هر کدام از این قطعات برای نصب پله شیشه ای توجه داشته باشه باشید. البته استفاده از سازه های متفاوت با استراکچر که لوله استیل گردان و حول یک محور باشد، نیز با قوطی های آهن، استیل آهن رنگ شده و چوبی کاملا متفاوت است. سازه ها هر کدام روش خاصی را برآورد می کنند.
جهت سفارش پله شیشه ای از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

نقشه نصب


شما باید طبق نقشه پیش بروید. در نقشه مشخص است که چه نوع طرح پیله قرار است نصب شود و اینگونه  شیشه را به راحتی می توان برش داده و به واسطه نوع لایه برش را تکمیل کنید. محل نصب برروی نقشه  مشخص است و اگر شما از یک تیم مخصوص و حرفه ای استفاده کنید قدم به قدم با نقشه نصب را برای شما به اتمام می رسانند و شما می توانید در کمترین زمان ممکن نصب پله شیشه ای خود را تکمیل شده ببینید. یکی از نکات بسیار مهم و کلیدی برای نصب راه پله شیشه ای آماده کردن نقاط خاصی است که تحمل بار شیشه و وزن آن را داشته باشد. پیچ های بالت و سوراخ هایی که با چسب بتن پر می شوند هرکدام یراق خاصی را برای پله مشخص می کند. با نصب لایه به استراکچر عملیات نصب به اتمام می رسد. توصیه ما به شما این است که از یک تیم ماهر و حرفه ای و یا نصاب با تجربه استفاده کنید.
 

Image

برای خرید پله شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

قیمت نصب پله شیشه ای


برای برآورد قیمت نصب پله شیشه ای باید به این نکته توجه داشته باشید که نوع شیشه، ضخامت و لایه آن چگونه است؛ چرا که امروزه انواع پله شیشه ای در ابعاد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. قطعا با توجه به هزینه، دستمزد، متریال و تجربه و تبحر به‌کار رفته در نصب پله شیشه ای و همچنین استفاده از اتصالات و یراق آلات شما باید قیمت های متفاوتی را در نظر بگیرید. پله های شیشه ای ضمن حفظ زیبایی از جمله پله های ایمنی به حساب می آیند که شما در صورت شکستگی هیچگونه آسیبی را نمی توانید در فضا در نظر بگیرید. قیمت اجرای کف شیشه ای پله ها همانگونه که گفته شد با تعداد پله، متراژ، نوع شیشه و اتصالات آن مشخص می‌شود و اگر قرار باشد از شیشه خاصی با لایه مخصوصی استفاده کنید، و از نرده نیز برای حفاظ غافل نشوید نرده نیز بر روی قیمت تمام شده تاثیر می گذارد.
 
سخن پایانی
نصب پله شیشه ای به اتصالات، یراق آلات، نوع سازه و... مرتبط است. البته اگر شما از یک تیم متخصص برای نصب استفاده کنید، صددرصد در مدت زمان کمتر با یک هزینه معقولانه تر نصب انواع پله شیشه ای برای شما با امکانات و ابزار آلات استاندارد به ثمر می رسد.  به همین دلیل شما بهتر است به تجربه نصاب بیشتر از هر چیزی توجه کنید؛ چرا که نصاب اگر فردی ماهر باشد، بدون شک کیفیت را به شکل ویژه ای برای شما پیاده می کند و با قیمت پایین‌تر بهترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهد.
 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته