ساخت پله شیشه ای

پله یکی از ابزارهایی است که بشر از سالیان دور مورد استفاده قرار میدهد. تقریبا امروزه تمامی خانه ها و مراکز اجتماعی دارای پله های مختلف هستند. پله علاوه بر کاربرد های زیادی که دارد، می تواند ظاهری زیبا و شیک به ساختمان بدهد. البته برعکس این قضیه نیز وجود دارد به این صورت که یک پله نامناسب و زشت میتواند نمای دکوراسیون داخلی یک ساختمان را خراب کند. به همین دلیل است که افرادی که کار دکوراسیون داخلی انجام میدهند باید به نقش پله در زیبایی ساختمان اهمیت دهند. با پیشرفت صنعت ساختمان، پله ها نیز دستخوش تغییرات زیادی شده اند و ظاهری جدید به خود گرفته اند. امروزه شمال با سر زدن به مراکز مربوط به دکوراسیون داخلی میتوانید شاهد انواع پله ها با مدل های مختلف باشید.
 یکی از انواع این پله های جدید، پله شیشه ای است. پله شیشه ای میتواند ظاهری بسیار زیبا و مدرن به ساختمان ببخشد. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی پله شیشه ای و ساخت پله شیشه ای بپردازیم. اگر شما جزو کسانی هستید که میخواهید برای خانه و یا محل کار خود پله شیشه ای تهیه کنید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با دانستن اطلاعاتی درباره ساخت پله شیشه ای، اطلاعات زیادی در باره این نوع پله ها فرا گیرید. 

Image

برای خرید پله شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

مزایای استفاده از پله شیشه ای

پله های شیشه ای از زمان ورودشان به بازار، طرفداران زیادی پیدا کرده اند. استفاده از این پله ها دارای مزیت ها مختلفی است که باعث شده که این پله ها طرفداران زیادی پیدا کنند.  اولین مزیت استفاده از این پله ها این است که، این پله ها دارای ظاهری زیبا هستند. این پله برای استفاده در خانه هایی با ظاهر مدرن بسیار مناسب هستند و هماهنگی مناسبی با فضای خانه دارند. دومین مزیت استفاده از پله های شیشه ای این است که فضای خانه را روشن تر و نور دار تر نشان میدهد. همچنین روشن تر بودن فضای خانه باعث میشود که خانه بزرگتر نیز به نظر برسد. اگر شما هم درباره این شیشه ها کنجکاو شده اید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات جالبی درباره ساخت پله شیشه ای در اختیارتان قرار دهیم. 

روش ساخت پله شیشه ای

در این قسمت از مقاله قصد داریم، روش ساخت پله شیشه ای را مورد بررسی قرار دهیم. ساخت پله شیشه ای به این صورت است که چند لایه شیشه سکوریت و لمینت بر روی هم پرس می شوند. شیشه سکوریت و لمینت دارای استحکام بالایی هستند. بعد از پرس کردن شیشه ها معمولا شیار هایی در قسمت پا خور شیشه ها ایجاد میشود که از سر خوردن افراد جلوگیری میکند. بعد از انجام این مراحل در ساخت پله شیشه ای، لازم است که شیشه های پرس شده بر روی یک پایه شیشه ای قرار گیرند. این پایه شیشه ای باید از استحکام کافی برخوردار باشد. در صورتی که شیشه های پرس شدن و پایه پله از استحکام کافی برخوردار نباشند، ممکن است باعث بروز مشکل شوند. 
معمولا در ساخت پله های شیشه ای بعد از انجام مراحل اولیه، یک نرده استیل بر روی پله قرار می گیرد که این نرده از بروز اتفاقاتی همچون پایین افتادن از پله جلوگیری میکند. همچنین در ساخت پله شیشه ای تنها از پله های شفاف استفاده نمیشود. افراد میتوانند متناسب با طراحی و تم خانه خودشان سفارش تولید هر شیشه رنگی را بدهند. شیشه های رنگی خانه اگر به درستی ست شوند باعث میشوند که پله ظاهری زیباتر به خود بگیرد. معمولا تمامی شیشه های استفاده شده در ساخت پله های شیشه ای، شیشه های نشکن هستند. 

Image

جهت مشاهده قیمت پله شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

قیمت پله شیشه ای

یکی از عوامل تاثیر گذار بر خرید پله شیشه ای قیمت آن است. عوامل زیادی بر قیمت شیشه ها تاثیر می گذارند. عواملی همچون نوع شیشه، ضخامت شیشه، تعداد پله مورد نیاز و دستمزد نصب پله، مهمترین عوامل در قیمت گذاری شیشه هستند.  به طور مثال پله ای که با شیشه های ضخیم تر ساخته شده اس، از پله ای که با شیشه های نازک تر ساخته شده است، دوام کمتری دارد. به همین دلیل است که شیشه ضخیم تر دارای قیمت بالاتری است. همچنین تعداد پله های بیشتر باعث میشود که هزینه نهایی ساخت پله شیشه ای بیشتر شود. اما افراد در تهیه پله شیشه ای باید به این مسئله توجه داشته باشند که برای خود حتما پله شیشه ای با کیفیت تهیه کنند تا از بروز مشکلات در امان بمانند.

سفارش و خرید پله شیشه ای

بسیاری از افراد هستند که تمایل به خرید پله شیشه ای برای خانه ویا محل کار خود دارند. اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید. احتمالا تا به الان به فکر خرید این پله ها افتاده اید. برای تهیه این پله ها لازم است به کارگاه هایی مراجعه کنید که کار تولید این پله ها را انجام میدهند. شما میتوانید متناسب با طراحی خانه خود، طرح و رنگ این پله  ها را انتخاب کنید. همچنین میتوانید یک نرده زیبا نیز برای استفاده در کنار این پله ها سفارش دهید. 

Image

جهت سفارش پله شیشه ای از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.
 
سخن پایانی
پله یکی از اجزای جدایی ناپذیر ساختمان های امروزی است. پله میتواند نقش به سزایی در زیبایی ساختمان داشته باشد. انتخاب یک پله زیبا باعث میشود که ساختمان زیبا تر دیده شود. یکی از مدل پله هایی که چند سال است به بازار معرفی شده است، پله شیشه ای است. پله شیشه دارای انواع مدل های مختلف است که افراد می توانند متناسب با مدل خانه هایشان از آن ها استفاده کنند. در این مقاله به بررسی ساخت پله شیشه ای پرداختیم. 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته