راه پله شیشه ای استیل

راه پله یکی از بخش های ضروری و مهم در هم ساختمان است. راه پله باعث وصل شدن راه های ارتباطی بین قسمت های مختلف ساختمان میشود. راه پله می تواند داخل فضای مسکونی ساختمان باشد که معمولا این مدل از راه پله ها در خانه های مسکونی بزرگ همچون خانه های دوبلکس که دارای دو طبقه مجزا هستند مورد استفاده قرار میگیرند. نوع دوم از راه پله، راه پله های هستند که طبقات مجزای یک ساختمان را به هم وصل می‌کنند. با پیشرفت صنعت ساختمان سازی، راه پله های نیز شکلی جدید به خود گرفته اند و بسیار زیباتر شده اند. امروزه وسایل زیادی به وجود آمده اند که با استفاده از آن ها راه پله های با ظاهر زیبا ساخته میشوند. 
یکی از راه پله هایی که جدیدا به صنعت ساختمانی اضافه شده است، راه پله شیشه ای است. راه پله های شیشه ای دارای انواع مختلفی هستند که افراد می‌توانند متناسب با نیاز هایشان و مدل دکوراسیون خانه شان از این راه پله ها استفاده کنند. این راه پله ها معمولا دارای ظاهری مدرن هستند که برای استفاده در خانه های با فضای مدرن مناسب تر هستند. یکی از انواع راه پله شیشه ای، راه پله شیشه ای استیل است.  راه پله شیشه ای استیل متشکل از پله های شیشه ای با اسکلت استیل است. این راه پله ها برای استفاده در درون خانه های مسکونی بسیار مناسب هستند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که علاقه مند به تهیه راه پله شیشه ای استیل برای خانه خود هستید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات زیادی در باره راه پله شیشه ای استیل در اختیارتان قرار دهیم.

Image

برای خرید پله شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

مزایای استفاده از راه پله شیشه ای استیل در خانه

راه پله شیشه ای استیل چند سالی است که به بازار معرفی شده است و در مدت کم معرفی اش طرفداران زیادی پیدا کرده است. این راه پله ها دارای ظاهری بسیار زیبا و مدرن هستند. خانه هایی که دارای طراحی های مدرن هستند کاندید های مناسبی برای استفاده از راه پله شیشه ای استیل هستند. این پله ها دارای مزیت های هستند که باعث محبوبیت بیشتر آن ها شده است. اولین مزیت استفاده از این پله ها ظاهر جذاب و خاصی است که به خانه میبخشد. این راه پله ها به دلیل ترکیب شیشه و استیل دارای ظاهری بسیار زیبا و خاص هستند که باعث زیباتر شدن دکوراسیون داخلی خانه میشود.
 مزیت دوم استفاده از این پله ها این است که این پله ها  باعث میشوند که ظاهر خانه روشن تر و پر نور تر دیده شود. همچنین نور زیاد در خانه باعث بزرگ تر دیده شدن خانه میشود. این راه پله ها کاندیدا های مناسبی برای استفاده در خانه هایی با نور کم هستند. استفاده مناسب و هماهنگ از این راه پله ها باعث میشود که خانه بسیار زیبا تر دیده شود. 

Image

جهت مشاهده قیمت پله شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

ساخت راه پله شیشه ای استیل

در ادامه بررسی راه پله شیشه ای استیل لازم است به شیوه ساخت این پله ها اشاره کنیم. این پله ها معمولا به این شکل ساخته می شوند که در ابتدا سایز و شکل پله مشخص میشود. سپس با توجه به ابعاد تعیین شده پله، چند لایه شیشه سکوریت و شیشه لیمنیت که جزو محکم ترین و قوی ترین شیشه ها هستند بر روی هم پرس میشوند. پرس این شیشه ها بر روی هم باعث میشود که یک شیشه بسیار محکم و مستحکم به وجود بیاید. بعد از ساخته شدن شیشه های پله نوبت به طراحی اسکلت استیل راه پله میرسد. اسکلت استیل راه پله باید به گونه ای طراحی و ساخته شود که دارای استحکام کافی باشد. بعد از ساخت پله معمولا شیار هایی بر قسمت جلویی پله ایجاد میشود که این شیار ها از سر خوردن افراد جلوگیری میکند. 

خرید راه پله شیشه ای استیل

برای خرید راه پله شیشه ای استیل معمولا دو راه وجود دارد. راه اول استفاده از پله های شیشه ای پیش ساخته است. پله های پیش ساخته پله هایی هستند که از قبل در کارگاه های تولید راه پله شیشه ای ساخته شده اند و دارای مدل ها و شکل های مختلفی هستند. افرادی که تمایل به تهیه راه پله شیشه ای دارند می توانند با مراجعه به کارگاه های ساخت راه پله شیشه ای از راه پله های شیشه ای پیش ساخته دیدن کنند و یکی از این مدل ها را انتخاب کنند. راه دوم خرید راه پله شیشه ای، سفارش دادن به کارگاه های تولید راه پله شیشه ای است. افراد میتوانند متناسب با نیاز ها و دکوراسیون خانه خود به کارگاه های تولید راه پله بروند و مدل مورد نظر خود را سفارش دهند. 
سفارش دادن راه پله به این صورت دارای این مزیت است که افراد می توانند راه پله ای کاملا متناسب با سلیقه خود سفارش دهند. اما استفاده از راه پله های شیشه ای پیش ساخته دارای این مزیت است که راه پله در زمان کمی نصب و راه اندازی میشود. در خرید راه پله شیشه ای حتما باید به این نکته توجه داشت که حتما باید محصولی با کیفیت و استاندارد خریداری کرد. 

Image

جهت سفارش پله شیشه ای از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

سخن پایانی
راه پله یکی از اجزای مهم در هر ساختمان است. راه پله باعث وصل شدن قسمت های مختلف ساختمان به هم می شود. همچنین بخش زیادی از زیبایی دکوراسیون یک ساختمان بسته به زیبایی راه پله است. به همین دلیل است که طراحان دکوراسیون باید به نقش راه پله در زیبایی ساختمان توجه داشته باشند. در این مقاله به معرفی راه پله شیشه ای استیل پرداختیم که یکی از انواع زیبای راه پله است. 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته