پارتیشن شیشه ای مدولار

برای جداسازی محیط داخلی ساختمان ها به جای دیوارکشی، ابتکار جدید و فوق العاده ای مطرح شده و آن پارتیشن شیشه ای است. پارتیشن شیشه ای انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها پارتیشن شیشه ای مدولار می باشد. پارتیشن شیشه ای مدولار برای استفاده در ادارات گزینه بسیار خوبی است و می توان فضایی با بهره وری بالا با صرف هزینه های پایین ایجاد کرد. 
یکی از کاربردهای فوق العاده این نوع پارتیشن، نصب آن در اتاق های رخت کن است. از ویژگی های اصلی این پارتیشن می توان به سوراخ های ریزی که در طراحی بدنه آن قرار گرفته است، اشاره کرد. پارتیشن های مدولار مزایای زیادی دارند که در ادامه تشریح می شود.
پارتیشن شیشه ای مدولار طوری طراحی و تولید شده که به آسانی امکان جابجایی آن وجود دارد. به همین علت اگر شرکت و اداره شما به مکان دیگری منتقل شد، می توانید پارتیشن ها را به آسانی جابجا کنید. همچنین به منظور تغییر دکوراسیون امکان تغییر محل نصب آن ها بدون نیاز به کارشناسان امکانپذیر است.
از نگرانی های جدی در فضاهای های کاری، مزاحمت های صوتی است که موجب اخلال در تمرکز و کار افراد می شود. این پارتیشن های شیشه ای بازدارنده خیلی خوبی در مقابل صوت هستند. علاوه بر کاهش صدا، می توانید یک دکوراسیون و محیط زیبایی داشته باشید. از سوی دیگر عایق حرارتی بودن پارتیشن های مدولار، موجب حفظ بخش زیادی از دمای محیط داخل می شود.
محیط های کاری برای بازسازی فضای داخلی خود متحمل هزینه های سرسام آوری می شوند. بدون شک اماکن اداری به منظور جذب مشتریان و حفظ روحیه کارکنان، لازم است تا هر چند وقت یکبار چیدمان داخلی خود را تغییر بدهند و یا مشکلات داخلی ساختمان را رفع کنند. از این رو بازسازی محیط بسیار مهم است. بدون شک تخریب و دیوارکشی ثابت، هزینه بر و زمان بر است. پارتیشن شیشه ای مدولار، به آسانی حمل شود که کاهش قابل توجه هزینه ها و زمان آن می شود.
یکی از موارد مهم در محیط های اداری، برخورداری از زیبایی و جذابیت فضا می باشد. نصب پارتیشن شیشه ای مدولار می تواند فضای اداری را زیبا و بسیار جذاب کند.
در حال حاضر اغلب محیط های اداری، به نور طبیعی نیاز دارند، تامین نور طبیعی به بخش های مختلف با کشیدن دیوار ثابت محدود می شود. به همین علت از این پارتیشن شیشه ای برای جداسازی فضا ها و حفظ حریم خصوصی پرسنل و تامین نور طبیعی استفاده می شود. در مجموع می توان گفت پارتیشن شیشه ای مدولار روشنایی هیچ محیطی را محصور نمی کند.

Image

برای خرید پارتیشن شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

پارتیشن آلومینیومی شیشه ای

پارتیشن ‌های آلومینیومی از مستحکم ترین پارتیشن های ساخته شده هستند، در نصب، تفکیک و جاگذاری دوباره از قابلیت انعطاف بالایی برخورداند و با تخریب کمتر، خیلی زود و راحت نصب می‌ شوند. تمام چهارچوب‌ های آلومینیومی قابلیت پوشش با پودر را دارند تا مطابق سلیقه شما باشند و همچنین می ‌توان اتصالات را تزیین نمود و نوار زد یا آن را پر کرد تا زیبایی آن چند برابر گردد.
پارتیشن آلومینیومی از تنوع رنگ و طرح زیادی برخوردار است و هنگامی که این ها با پرده ها در فضاهای کاری همراه می ‌شوند، نمای خوبی ایجاد می کنند. در زمان سفارش باید از میزان مقاومت پارتیشن در برابر آتش مطلع شوید، این پارتیشن از شیشه مقاوم به آتش ساخته شده و عایق بسیار خوبی در برابر حرارت به حساب می آید که باعث ایمنی بالای آن می شود.

Image

جهت مشاهده قیمت پارتیشن شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

پارتیشن چوبی شیشه ای

پارتیشن شیشه ای با درب چوبی و ام دی اف جزء پارتیشن های محبوب به شمار می رود که به عنوان تفکیک فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پارتیشن‌ ها در مدل ها و رنگ بندی متنوع وجود دارند و به عنوان پارتیشن شیشه‌ای فریم ‌دار با فریم ام دی اف نصب می شوند. این پارتیشن مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و پرفروش بوده چرا که ترکیب دیوار ام دی اف و درب چوبی با شیشه می ‌تواند جلوه زیبایی در دکوراسیون ایجاد کند.
پارتیشن شیشه‌ای به طور کامل از شیشه ساخته می شود که می‌ تواند به شکل فریم ‌لس باشد و شیشه در آن ‌ها نمای زیادی داشته باشد. جهت تنوع بیشتر در این نوع پارتیشن‌ ها بخشی از آن را از چوب می سازند. 
همه خصوصیات یک پارتیشن شیشه ای در پارتیشن چوبی وجود دارد، با این تفاوت که برای این پارتیشن از درب چوبی و ام دی اف استفاده می شود. به عنوان مثال در پارتیشن شیشه ای با درب چوبی و ام دی اف نیز ضخامت شیشه 10 میلی‌متر بوده و از شیشه ‌های مطمئن و بادوام برای ساخت پارتیشن استفاده می ‌شود. همچنین متناسب با سلیقه مشتری امکان ساخت این پارتیشن به صورت فریم لس یا فریم دار وجود دارد.

جهت استعلام قیمت پارتیشن اداری شیشه ای و پارتیشن شیشه ای ارزان از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.


جمع بندی
پارتیشن شیشه ای به دلیل مزایای زیادی که داشت به سرعت توانست جای خود را در بین مردم باز کند و جایگزین دیوار ثابت شود. پارتیشن شیشه ای مدولار یکی از پارتیشن شیشه ای های خاص و متفاوت است که زیبایی خاصی را برای دکوراسیون محیط های کاری ایجاد می کند. اگر قصد تغییر دفاتر کاری را داشته باشید به راحتی می توانید پارتیشن شیشه ای مدولار را جابجا کنید. همچنین این پارتیشن ها در مقابل آلودگی صوتی عایق خوبی هستند و باعث تمرکز بیشتر کارکنان می شوند. پارتیشن شیشه ای مدولار می تواند نور طبیعی را به تمامی بخش های سازمان عبور دهد، در نتیجه همه بخش ها روشنایی کافی خواهند داشت.
 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته