پارتیشن شیشه ای

در دنیای کنونی بیش از هر چیز به نظم و ترتیب بها داده می شود، اجازه دهید این میزان اهمیت را بیان مثالی شفاف تر بیان کنیم. زمانی را تصور کنید که در یک فضای اداری حریمی برای هیچ کدام از بخش ها مشخص نشده باشد. انجام فعالیت های روزانه چه برای کارمندان و چه برای ارباب رجوعان بسیار دشوار خواهد شد، حتی در این بین احتمال مفقود شدن مدارک مراجعه کنندگان نیز وجود دارد. پارتیشن های شیشه‌ ای به این منظور طراحی، تولید و ارائه شده اند که از مشکلات بیان شده پیشگیری کنند. علاوه بر این کارمندان بدون سر و صدای سایر بخش ها به کار خود پایان می دهند. 

پارتیشن شیشه ای مات

برای خرید شیشه لاکوبل می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

با وجود پارتیشن های شیشه ای مکان کار به یک فضای الهام بخش تبدیل شده که کارکنان در آن آسوده بوده و کارآمد واقع خواهند شد. فضای این چنینی موجب ارتقای عملکرد کارکنان و کارمندان می گردد. اساسی ترین کارکردی که پارتیشن شیشه‌ ای باید داشته باشد، جداسازی مکان است بی آن که ظاهر کلی و ماهیت فضا از بین برود. یکی از ایده های پراستفاده جهت تفکیک محیط های داخلی ادارات، به کار بردن پارتیشن شیشه‌ ای است.
به منظور افزایش دادن استقامت پارتیشن شیشه و استیل بایستی ورق های استیل با گرید 304 به کار برد، زیرا این استیل استقامت بسیار بالایی در مقابل سایش و خوردگی دارد و از این رو محصولات این چنینی در با ظرافت ترین اندازه ممکن ساخته شده که بسیار شکیل هستند. تلفیق استیل و شیشه همواره جذاب و زیبا است و چیدمان محیط شما را چشم نواز می کند. با اهمیت ترین مشخصه پارتیشن شیشه، انفکاک فضا ولی همزمان عجین شدن آن است. در پارتیشن های شیشه ای با پروفیل آلومینیوم استیل، استیل استفاده شده مرغوب بوده و از استاندارد های بین المللی بهره مند است به همین دلیل موجب می شود تا ایمنی بیشتری را حس کنید.

پارتیشن شیشه ای رنگی


با توجه به استانداردهای ضروری تعریف شده برای طراحی داخلی ساختمان باید فضای ساختمان به گونه ای طراحی شود که میزان کارایی نیروها در آن افزایش یابد. پارتیشن های شیشه‌ ای رنگی جزء گزینه هایی است که سوای بر ساماندهی به مکان اداری با چشم نواز کردن محیط و ایجاد فضایی نشاط آور سطح کارکرد مجموعه را افزایش داده و در برقراری ارتباط موثر با مراجعه کنندگان نیز نافذ است. همین طور شیشه های رنگی با هماهنگ شدن و ایجاد سازگاری بهتر با رنگ برند به دفتر کارتان معنای واقعی یک محیط کاری را هدیه می دهد.
پارتیشن های شیشه ‌ای رنگی در حقیقت همان پارتیشن‌ های شیشه‌ ای ساده اند که قابلیت پیاده سازی آن ها در گونه های تک جداره و دوجداره، فریم دار یا فریم لس و مات یا شفاف امکان پذیر است. این گونه از پارتیشن های اداری همه خصوصیات پارتیشن های شیشه‌ای را از خود بروز داده و از همه امکانات یک پارتیشن اداری شیشه‌ای بهره مند هستند. یکی از تفاوت های آن در تولید اینگونه از پارتیشن ها کاربرد شیشه های رنگی است.

پارتیشن شیشه ای رنگی

جهت مشاهده قیمت شیشه رنگی می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

پارتیشن شیشه ای فریم لس


همان طور که از اسم پارتیشن شیشه ای مدرن پیداست هیچ گونه فریم و قابی در آن کار گذاشته نمی شود.  یکنواخت بودن و وضوح بالای این نوع شیشه ها موجب محبوبیت زیاد آن ها در بین مشتریان شده است. از بین بردن فریم از طراحی این نوع تولیدات مزایای زیادی برای آن به همراه داشته است. برای مثال جای دهی این پارتیشن ها راحت تر شده است. مقرون به صرفه بوده و یکنواختی محصول جذابیت بی نظیری را ایجاد میکند. اگر چه نبود فریم محصولات این چنینی را سست نشان می دهد، ولی باید اطلاع داشته باشید که مقاومت پارتیشن فریم لس شیشه ای جزء با اهمیت ترین خصوصیات آن به شمار می رود.
شیشه جزء اصلی ترین بخش های پیاده سازی پارتیشن فریم لس شیشه ای است. اجزای تشکیل دهنده پارتیشن فریم لس، شیشه و یراق آلات ویژه می باشد که در مقایسه با سایر پارتیشن ها جذاب تر است. علاوه بر این بهای پارتیشن شیشه ای فریم لس هم مناسب است. زیرا در آن از شیشه بسیار زیاد به کار رفته است و شیشه در مقایسه با فلز قیمت کمتری دارد. پارتیشن فریم لس به دلیل یکنواخت بودن شیشه ها و نداشتن مانع و منفک کننده میان شیشه ها نمای بهتری می سازد. 

پارتیشن شیشه ای منزل


غالبا در مکان های اداری و کاری از پارتیشن های شیشه ای بهره برده می شود. ولی این موضوع به این معنی نیست که شما قادر به داشتن دیوارهای بی رنگ نیستید. شما می توانید مطابق با احتیاجات چیدمان داخلی منزل خود این گونه پارتیشن ها را به کار ببرید. به عنوان مثال اغلب از پارتیشن های شیشه ای در طراحی حمام به کار برده می شود و ضمنا جذابیت این فضا را نیز مضاعف می سازد.
همراه این مسئله شما می توانید از پارتیشن شیشه ای خود به عنوان تقسیم کننده مکان هایی مانند ناهارخوری و نشیمن هم به کار برد. پس در کاربرد پارتیشن های شیشه ای در چیدمان منزل نیز در تنگنا نخواهید بود.  

پارتیشن شیشه ای منزل

ایران لاکوبل بزرگترین مرکز فروش شیشه رنگی در تهران جهت سفارش شیشه رنگی از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

یراق آلات پارتیشن شیشه ای


همان گونه که می دانید در نصب و پیاده سازی پارتیشن های شیشه ای گوناگون بایستی از قطعات و یراق الات ویژه ای کمک گرفت که قفل پارتیشن شیشه ای جزئی از یراق آلات مرتبط با آن به حساب می آید، این قفل ها در برند، سبک و رنگ های آن تنوع دارند که هر یک از این سبک ها مطابق با پارتیشن های شیشه ای است.
به کار بردن قفل برای پارتیشن های شیشه ای سوای بر ایمنی که در پارتیشن ها و حریم خصوصی افراد به وجود می آورد در جذاب تر شدن ظاهر پارتیشن بسیار موثر است.
اساسا در پیاده سازی پارتیشن های شیشه ای از قفل کمتر به کار برده می شود، به جز این که فضای درونی پارتیشن مهم باشد و مشتری بخواهد امنیت را در داخل پارتیشن های شیشه ای برقرار کند برای مثال اتاق جلساتی که با کمک پارتیشن های شیشه ای طراحی می شوند، در موارد این چنینی غالبا قفل پارتیشن شیشه ای نصب می گردد. جذابیت جزء مواردی است که می توان با اجرای یک قفل مناسب در پارتیشن برای مکان مد نظر رقم زد. چنان چه متقاضیان بخواهند قفل های ارزان قیمت کار گذاشته شود بر اساس آن هم جذابیت و هم کارآمدی قفل پارتیشن های شیشه ای نیز کمتر می شود که سرانجام نه امنیت لازم را فراهم کرده، نه ظاهر مناسبی برای پارتیشن به ارمغان خواهد آورد. 

یراق آلات پارتیشن شیشه ای

شیشه سکوریت، فریم یا پاسار، دستگیره، استوپ، لولا، آهن‏کشی و چسب uv جزء یراق آلات پارتیشن های شیشه هستند. این یراق آلات با توجه به نوع و جنس پارتیشن مختلف بوده و تعدادی از آن ها با تغییر پارتیشن تغییر پیدا خواهند کرد.

نحوه نصب پارتیشن شیشه ای


در واقع هر کدام از پروژه های محول شده احتیاج به پارتیشن اداری دارد تا بر اساس شرایط و نیازهای انحصاری شان تولید شده باشد در موقع طراحی و انتخاب هر کدام از سیستم های پارتیشن اداری دیزاینر باید بعد از ارزیابی دقیق مکان جای دهی پارتیشن شرایط اصولی و مناسبی را جهت پیاده سازی مهیا سازد. موارد به خصوصی که بایستی در کف، سقف و دیواره ها پیاده سازی شود با طرز نصب و اجرا به طور کامل ارتباط دارد، همین طور وزن و نوع پروفیل پارتیشن ثابت نبوده که بایستی لحاظ شود. 

نحوه نصب پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای دوجداره


در حقیقت پارتیشن شیشه ای همان پارتیشن دیواری به شمار می آید که با شیشه دوجداره یا شیشه‌های معمولی تولید شده است. اجرای پارتیشن با شیشه دوجداره موجب به وجود آمدن نمایی جذاب می شود که اثرگذاری عمیقی بر روی طراحی محیط کار یا خانه دارد. پارتیشن های شیشه‌ای دوجداره یک محصول بی نظیر جهت جداسازی اماکن محسوب می شود. همین طور به عنوان مانع صوت و عامل بازدارنده جهت پیشگیری از داخل شدن عوامل خارجی محیط مثل گرد و غبار، حشرات و موارد مشابه دیگر، استفاده می شود. با تمام این موارد، پارتیشن های شیشه ای نمای کلی محیط را نیز از میان نمی برند. 
شیشه جزء مصالح ساختمانی به شمار می رود که قابلیت تقسیم بندی مکان را فراهم می کند. پارتیشن شیشه ای دوجداره یک وسیله فوری و آسان جهت به روز آوری و جداسازی بخش های متفاوت یک ساختمان یا دفتر کار است. به منظور اجرای پارتیشن با شیشه دوجداره و پیاده سازی آن در مکان مد نظر شما، می‌توان از فریم های آلومینیومی، استیل، پروفیل چوب و یا پروفیل های محافظ دیگر به کار برد.

پارتیشن بلوک شیشه ای


بلوک های شیشه ای در موارد متعددی استفاده می شوند،  این عنصر به عنوان سه مورد زیر کاربرد دارد: 

 

  • دیوار بلوک شیشه ای 
  • پارتیشن بلوک شیشه ای 
  • جداکننده در ساختمان

بلوک های شیشه ای غالبا به جای دیوارهای سیمانی و آجری کاربرد دارند، این مصالح می تواند جایگزین مناسبی برای دیوارهایی که با آجر یا بلوک کار شده اند، باشد. پارتیشن های بلوک شیشه ای نیز به شکل یک رنگ شفاف به منظور گذر بیشینه نور استفاده می شوند و هم به شکل پارتیشن های بلوک شیشه ای رنگی که هم قابلیت عبور نور را از خود دارند و هم جذابیت را برای دکوراسیون داخلی فراهم می کند. 

پارتیشن شیشه ای مات


بعضی از مکان ها احتیاج دارند که چارچوب آن ها کاملا حفظ گردد و از طرف دیگر می خواهند از خصوصیات ویژه پارتیشن های شیشه ای نیز فایده ببرند. در این حالت می توان بیان کرد منطقی ترین کار ممکن، به کار بردن پارتیشن های شیشه ای مات است. پارتیشن های شیشه ای مات اغلب به دو شکل پیاده سازی می شوند:

 

  • پارتیشن های شیشه ای تمام مات
  • پارتیشن های شیشه ای نیمه مات

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مدولار


پارتیشن مدولار یا ماژولی جزء سبک های دیرینه است که به وسیله استودیو طراحی Kutarq برای نخستین بار ثبت شده است، با اهمیت ترین ویژگی های این نوع پارتیشن قابلیت کشسانی مناسب و جا به جایی آسان و سریع آن است، ارتفاع این گونه از پارتیشن ها تغییرات زیادی به خود دیده است. بوده و با کم کردن یا زیاد کردن این پارتیشن ها میتوان آن را تست و جا به جا کرد. یکی از ویژگی های خوب این گونه پارتیشن، کاربرد آن در اتاق های رختکن است. یکی از خصوصیات مهم این پارتیشن وجود منفذهای ریزی است که در طراحی بدنه این پارتیشن به کار برده شده است.


جمع بندی
عصر کنونی ما را وادار را کرده تا با تغییر و تحولات همسو شویم، زیرا اگر با این موج همراه نشویم آن ما را پس خواهد زد. افزایش روزافزون جمعیت و مراجعه مردم به ادارات، سازمان ها و شرکت ها موجب شده تا مدیران و مسئولان خود را با تغییر و تحولات موجود هماهنگ کرده و پارتیشن های اداری را نصب کنند. در صورت عدم انجام این کار و ازدحام جمعیت و نظم نداشتن فضا دیگر کسی را به عنوان مراجعه کننده نخواهید داشت و یقینا شما مجبور هستید تا پارتیشن های اداری را نصب کنید. 
پارتیشن های اداری محیط کاری را چشم نواز، مرتب و منظم نشان خواهند داد بدون آن که مراجعه کنندگان درگیر بی نظمی و شلوغی شوند کارهایشان در اسرع وقت به اتمام برسد.  

 

یکی از بهترین تجهیزات برای جداسازی محیط های اداری، پارتیشن ها هستند که از میان انواع مختلفی که دارند، پارتیشن شیشه ای اداری یکی از بهترین انتخاب ها است. پارتیشن شیشه ای اداری یکی از فاکتور های مهم در طراحی و دکوراسیون فضاهای اداری به حساب می آید. محیط و فضای کاری یکی از اصلی ترین شاخص های تاثیر گذار در بهره وری و پیشرفت یک سازمان محسوب می شود؛ در واقع می توان گفت که یک فرصت و نیروی محرکه برای پرسنل وکسب و کار است. یک محیط کاری خوب می بایستی که پاسخگوی نیاز ها و خواسته های شما باشد و خود را با نیاز های احتمالیتان تطبیق داده و نقش موثری در تمرکز و کیفیت کاری شما داشته باشد. 

پارتیشن شیشه ای

با توجه به اینکه اکثر افراد بیشتر وقت خود را در طی روز در محل کار می گذرانند و یک محیط نامناسب چه از لحاظ زیبایی و چه از لحاظ عملکرد می تواند تاثیر مستقیمی در بهره وری سازمان داشته باشد، از این رو در سراسر دنیا توجه مستقیم و ویژه ای به چیدمان و تقسیم بندی فضاهای اداری شده است. پارتیشن شیشه ای یا همان پارتیشن شیشه ای فریم لس در دو نوع تک جداره و دو جداره در بازار موجود است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

پارتیشن شیشه ای اداری دو جداره و چند جداره

از این دسته از پارتیشن ها نیز برای جداسازی و بخش بندی فضاهای اداری استفاده می شود. پارتیشن های دو جداره و چند جداره علاوه بر پروفیل های ضخیم تر، نسبت به تک جداره ها، فضای بیشتری را اشغال کرده که طبعا از لحاظ زیبایی جایگاه پایین تری دارند. از نکات قابل تامل در این دسته از جدا کننده های شیشه ای که عایق بسیار پهن تر دارند، می توان به عایق قوی گرما، سرما و همچنین صدای آن اشاره کرد.

پارتیشن شیشه ای اداری

به طور کلی پارتیشن شیشه ای اداری که وظیفه نظم دهی و تفکیک فضا را به عهده دارد، یکی از ابزار های مهم در طراحی دکوراسیون داخلی به حساب می آید؛ به همین دلیل در دفاتر و شرکت ها از این دیوار های غیر باربر، استفاده می شود. پارتیشن ها با توجه به متریال ساختی که دارند، به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند:
برخی از پارتیشن ها چوبی بوده و به نوعی ضد حریق هستند و برای بالا بردن امنیت دفاتر کاری و خانه ها به کار برده می شوند.از برخی از پارتیشن ها هم مانند پارتیشن های طرح دار و شیشه رنگی به عنوان زیبا سازی فضا نیز استفاده می شود.
برخی از پارتیشن های شیشه ای به عنوان گلس برد کاربرد دارند. برخی از پارتیشن ها به سبب طراحی خاصی که دارند، می توان به عنوان کمد، کتابخانه، شلف و غیره از آن ها استفاده کرد. از مهمترین کاربرد های پارتیشن شیشه ای می توان در محیط های کاری اشاره کرد که نقش بسزایی در نظم دهی به فضا، حفظ آرامش و همچنین افزایش بهره وری از محیط را دارند.
 

پارتیشن شیشه ای اداری

 

انواع پارتیشن

پارتیشن ها به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند. یکی از این دسته بندی ها که در ابتدا به آن اشاره کردیم، تک جداره و دو جداره بودن است. در صورتی که پارتیشن از یک ورق شیشه ساخته شده باشد، پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره و اگر از دو لایه شیشه به همراه یک لایه خلا ساخته شده باشد، پارتیشن شیشه ای اداری دوجداره به حساب می آید.
پارتیشن های تک جداره اصولا نازکتر و به طبع سبکتر بوده و اغلب متحرک و قابل حمل هستند. این در حالی است که پارتیشن های دو جداره ضخامت بیشتر و همچنین وزن بیشتری دارند. نا گفته نماند که پارتیشن های شیشه ای دو جداره عمدتا آکوستیک بوده و عایق برودت سرما و گرما هستند.

پارتیشن شیشه ای فریم لس

در پارتیشن شیشه ای فریم لس، فریم کار بسیار نازک است. در این نوع از پارتیشن های اداری، پروفیل ها از آلومینیوم یا انواع فلز های دیگر ساخته شده و شیشه سکوریت را نگه می دارند. در این سبک از پارتیشنهای اداری، پروفیل ها حد اقل فضا را اشغال کرده و وضوح دید و شفافیت بیشتری را در اختیارتان قرار می دهد. نا گفته نماند که مقاومت فریم آلومینیوم در برابر خوردگی بالاست و استحکام خوبی نیز دارد.

اجرای پارتیشن شیشه ای فریم لس

یکی از مهم ترین قسمت ها در اجرای پارتیشن فریم لس شیشه ای، شیشه آن است. این دسته از پارتیشن ها از شیشه و یراق آلات مخصوص ساخته شده و نسبت به انواع دیگر پارتیشن ها، زیبا تر هستند. ناگفته نماند که پارتیشن شیشه ای فریم لس نسبت به دیگر محصولات مشابه، قسمت مناسب تر و مقرون به صرفه تری دارد؛ چرا که بیشتر کار با شیشه پوشش داده شده و شیشه نسبت به فلز هزینه کمتری دارد. پارتیشن اداری فریم لس به دلیل یک دست بودن شیشه ها، نبود مانع  و جدا کننده بین شیشه ها، جلوه و نمای بهتری را ایجاد می کند.
عمدتا این پارتیشن از شیشه سکوریت 10 میلی متری ساخته شده و به دو صورت مات و شفاف قابلیت اجرا دارد. این جدا کننده یه دلیل نداشتن فریم، شکننده و ناامن بنظر می رسد؛ درصورتی که استحکام و مقاومت بالای آن جزء بارزترین ویژگی های آن است.

اتصال شیشه ها در پارتیشن فریم لس شیشه ای

در اتصال شیشه های پارتیشن فریم لس، از نوار های درزگیر پلی کربنات H، لامپ UV، چسب UV، چسب دو طرفه شفاف فلکسیبل و غیره استفاده می شود. تمامی موارد بکار برده شده در هنگام نصب پارتیشن، تاثیر بسزایی در جلوگیری از انتقال صدا، گرد و غبار و همچنین برودت سرما و گرما داراد.

پارتیشن شیشه ای فریم لس با چهارچوب

پارتیشن شیشه ای فریم لس با چهار چوب، چهارچوبی در ابعاد بزرگ و در محل اتصال پنل های شیشه ای با یکدیگر است. در این نوع از چهار چوب ها اغلب فریم ها عمودی بوده و به ندرت فریم های افقی در کار دیده می شود. از پارتیشن شیشه ای فریم لس با چهارچوب میتوان به عنوان درب شیشه ای در پارتیشن های اداری استفاده کرد.

پارتیشن شیشه ای فریم لس بدون چهار چوب

در این دسته از پارتیشن های اداری شیشه ای، شیشه توسط اتصالات خطی به کف و سقف متصل شده و همین امر بر استحکام بالای آن تاثیر می گذارد. ضخامت شیشه ها نیز در پارتیشن شیشه ای فریم لس بدون چهارچوب زیاد بوده که همین امر موجب سنگینی و تا حدی وزن زیاد آن می شود.

پارتیشن فریم لس با درب چوبی

پارتیشن اداری فریم لس با درب چوبی در هر دوکار با چهارچوب و بدون چهار چوب قابل اجرا است. این دسته از جداکننده ها با دکوراسیون و مبلمان چوبی هماهنگی بیشتری داشته و تنوع متریالی بالایی نیز دارند. پارتیشن فریم لس با درب چوبی این امکان را به شما می دهد تا با اضافه کردن موانع، فضای قابل مشاهده را محدود و کاهش دهید.

پارتیشن شیشه ای فریم لس استیل

پارتیشن شیشه ای فریم لس استیل به دلیل جلوه و زیبایی خاصی که دارد، جز پرکاربردترین و پرطرفدارین ترین پارتیشنهای شیشه ای اداری است. این دسته از جدا کننده ها علاوه بر زیبایی ظاهری، از استحکام و مقاومت بالایی نیز برخوردارند.

پارتیشن شیشه ای فریم لس تاشو

این پارتیشن با حرکت در راستای دو محور، به موازات یکدیگر در آمده و اصطلاحا روی یکدیگر تا شده و فضای بسیار کمی را اشغال می کنند. در واقع پارتیشن شیشه ای فریم لس این امکان را به شما می دهد تا در زمان نیاز، پارتیشن را برای مدتی جمع کنید.

پارتیشن شیشه ای جمع شونده

این دسته از پارتیشن ها که با حرکت بر روی یک محور یا در راستای دو محور، قابلیت جمع شدن و افزایش ارتباط میان دو فضا را دارند، قابلیت باز شونده برای ورود به فضا از طریق حرکت پنل ها را دارند.

پارتیشن رنگی شیشه ای

پارتیشن رنگی یکی از پرکاربردترین پارتیشن اداری شیشه ای است. می توان گفت که رنگ های استفاده شده در این دسته از پارتیشن ها، تاثیر مستقیمی بر روی روحیه افراد گذاشته و موجب بهبود روحیه کارمندان می شود. ناگفته نماند که انواع پارتیشن شیشه ای فریم لس را می توان با شیشه ای رنگی بکار برد.

پارتیشن شیشه ای مدولار

تیم های مدیریتی ساختمان سعی دارند تا هم زمان با به حداقل رساندن هزینه های پرداختی، فضایی کارآمد و مثمر ثمری را طراحی کنند. هر چند که هر اداره و سازمانی بنا به درخواست و کار های روزمره خود، فضا و محیط خاص خود را می طلبد. این امر برای صاحبان ساختمان های تجاری که قصد دارند حداکثر استفاده را از فضای خود داشته باشند، اهمیت زیادی دارد. خوشبختانه، دیوار های پارتیشن شیشه ای مدولار یک راه مقرون به صرفه ای را ارائه داده که مزایای قابل توجهی در خصوص پارتیشن شیشه ای دارند. از مزایای پارتیشن شیشه ای متحرک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

به سرعت می توانید بسته به شرایط محیطی و کاری، فضای خود را تغییر دهید

از مهم ترین ویژگی ها و مزیت های پارتیشن های مدولار می توان به جابجایی آسان آن اشاره کرد.پارتیشن های شیشه ای متحرک این امکان را به شما می دهند تا راحتتر از آنچه که فکر می کنید، آن ها را به فضا و محیط جدید انتقال داده و طرح های جدیدی در دفتر کار و سازمان خود ایجاد کنید. بطور مثال فضایی که شامل محفظه و اتاقک های کوچک است، می تواند در هنگام استفاده از دیواره های شیشه ای قابل حمل، به راحتی و با صرف کمترین زمان ممکن، به یک اتاق کنفرانس و محوطه ای برای جلسات تبدیل شود.
 

به سرعت می توانید بسته به شرایط محیطی و کاری، فضای خود را تغییر دهید

عایق صدا و آکوستیک

یکی از مشکلات رایج در فضا های کاری باز، وجود سر و صدای زیاد و غیر قابل تحمل است. پارتیشن های شیشه ای به مدیران مشاغل این امکان را می دهند تا با حفظ دکوراسیون و حتی افزایش زیبایی دفتر کار، سر و صدا را تا حد امکان کاهش دهند.

نور و انعکاس نور

پارتیشن های شیشه ای به دلیل ساختاری که دارند، نور فضا را به طور کامل در درون اتاق انعکاس داده که همین امر موجب بزرگتر نشان داده شدن فضا می شود. ناگفته نماند که پارتیشن های قابل حمل در فضاهای تجاری موجب می شوند تا نور طبیعی در فضاهای تجاری به حداکثر برسا.

بازسازی با حداقل هزینه

اگر قصد ایجاد تغییر طراحی و دکوراسیون فضای اداری خود را دارید، دیوارها و پارتیشن های شیشه ای مدولار گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه ای به حساب می آیند. از آنجاییکه پارتیشن های مدولار با قابلیت حمل آسان و راحت طراحی شده اند، بدون نیاز به استفاده از ابزار های خاص یا بستن ساختمان در یک بازه زمانی طولانی برای بازسازی، گزینه بسیار مناسبی برای تغییرات داخلی می باشند.

ایجاد فضای کاری لذت بخش و زیبا

هر دکوراسیون و سبک و سیاقی که برای محیط کاری خود در نظر میگیرید، با استفاده از پارتیشن های شیشه ای می توانید فضایی زیباتر از آنچه که فکر می کنید به ارمغان آورده و جذابیت بیشتری به تمامی قسمت های سازمان خود بدهید. با این حال، پارتیشن های شیشه ای، چه از نوع قابل حمل و چه از نوع غیر قابل حمل، از زیبا شناسی و اصول دکور مدرن پیروی می کنند.

انواع شیشه در پارتیشن شیشه ای

یکی از سوالات پر تکرار پیش از انتخاب و خرید پارتیشن شیشه ای اداری، امنیت و چگونگی آن است. این شیشه ها وزن زیادی را متحمل نمی شوند؛ ضمن اینکه در ساخت آنها از نوع خاصی از شیشه به نام شیشه سکوریت استفاده می کنند. برای شکستن شیشه سکوریت که به شیشه های نشکن هم معروف اند نیروی زیادی را باید صرف کرد که این امر تنها از عهده نیروهای مکانیکی بر می آید. جالب است بدانید، در صورت وارد شدن بالاترین نیرو به شیشه های سکوریت، این شیشه ها صرفا ترک خورده و اثری از شکستن و خورد شدن در آن ها یافت نمی شود. بنابراین استفاده از این شیشه ها در پارتیشن کاملا امن و مطمئن است.

کاربرد های پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای می تواند تمامی سقف های کوتاه و بلند را با زاویه های گوناگون پوشش دهد. ساختار و استراکچر این دسته از پارتیشن های اداری این اجازه را به شما می دهد تا سیستم کابل کشی خود را از درون پارتیشن انجام داده و علاوه بر افزایش زیبایی و نظم محیط کاری خود، از تخریب و از بین رفتن تجهیزات و ابزار کاری خود جلوگیری کنید. پارتیشن شیشه ای اداری به شما کمک می کند تا محیطی آکوستیک و به دور از سر و صدا را برای خود و کارمندانتان به ارمغان بیاورید. در نهایت، در صورت تخریب یا صدمه بخشی از پارتیشن اداری شیشه ای، نیازی به تعمیر سراسری آن نیست و به راحتی می توانید صرفا قسمت آسیب دیده را تعمیر نمایید.

چرا در محیط کاری خود از پارتیشن شیشه ای استفاده کنیم؟

با توجه به روند های متفاوت و همچنین تغییر نیاز های سازمان ها در طول زمان، تجهیز فضاهای اداری، فرآیندی هزینه بر و البته زمان بر است. محیط های کاری باز به دلیل افزایش همکاری بین پرسنل و محیط های کاری بسته نیز به جهت افزایش تمرکز و ایجاد محیط های خصوصی برای سمت های مهم، طراحی می شوند. یک راهکار مناسب برای تجهیز فضای اداری باید این امکان را داشته باشد تا با تغییر شرایط کاری، سریعا و با حداقل هزینه بتوان محیط را تغییر داد. استفاده از پارتیشن شیشه ای اداری این امکان را برایتان بوجود می آورد تا با توجه به نیاز سازمان خود در بازه های زمانی متفاوت، محیطی ایده آل و مطلوبی را بوجود بیاورید.

پروفیل ها در پارتیشن شیشه ای اداری

پروفیل قطعه ای است که از مقاطعی ثابت تشکیل شده و متناسب با ایستایی، جنس و مقاومتی که دارد، در پارتیشن بندی مورد استفاده قرار می گیرد. پروفیل های آنادایز شده که در جداکننده های شیشه ای استفاده می شوند، دارای تنوع رنگی سفید، مشکی، برنز، نقره ای و طلایی بوده که بنا به سلیقه مشتری و همچنین همخوانی رنگ با محیط کاری، انتخاب و نصب می شوند. محور افقی پارتیشن شیشه ای اداری، نقش تیر (به عنوان پروفیل سبک) و محور عمودی پارتیشن در نقش ستون (به عنوان پروفیل سنگین)، در تار و پود پارتیشن قفل می شود که البته مقاومت و ایستایی پارتیشن ها بسته به همین پروفیل های عمودی و افقی است. در حال حاضر با توجه به پیشرفت صنعت در این زمینه، از سایز مقاطع پارتیشن کاسته شده است که البته در زیبایی کار بی تاثیر نیست.

به طور کلی پروفیل های آلومینیومی به دو دسته آلومینیوم تو خالی که جرم، وزن و دانسیته ی پایین تر و آلومینیوم تو پر که جرم، وزن و دانسیته ی بالاتری دارند، تقسیم بندی می شوند. در واقع دو گزینه ی جرم و وزن ملاک اصلی این تقسیم بندی بوده و با به دست گرفتن بخشی از آلومینیوم، بر مبنای جرم می توان به این تقسیم بندی اشراف پیدا کرد. از علل اصلی استفاده از پروفیل های آلومینیومی در پارتیشن های اداری، می توان به ایستایی، قابلیت جابجایی، وزن کم، زیبایی، مقاومت در برابر شرایط محیطی مانند زنگ زدگی، رنگ پریدگی، خوردگی و غیره اشاره کرد.

جمع بندی
عصر کنونی ما را وادار را کرده تا با تغییر و تحولات همسو شویم، زیرا اگر با این موج همراه نشویم آن ما را پس خواهد زد. افزایش روزافزون جمعیت و مراجعه مردم به ادارات، سازمان ها و شرکت ها موجب شده تا مدیران و مسئولان خود را با تغییر و تحولات موجود هماهنگ کرده و پارتیشن های اداری را نصب کنند. در صورت عدم انجام این کار و ازدحام جمعیت و نظم نداشتن فضا دیگر کسی را به عنوان مراجعه کننده نخواهید داشت و یقینا شما مجبور هستید تا پارتیشن های اداری را نصب کنید. 
پارتیشن های اداری محیط کاری را چشم نواز، مرتب و منظم نشان خواهند داد بدون آن که مراجعه کنندگان درگیر بی نظمی و شلوغی شوند کارهایشان در اسرع وقت به اتمام برسد.  
پارتیشن شیشه ای ایران لاکوبل سر و صدا و نویز را به صورت قابل توجهی کاهش داده و با امکانات و طراحی آکوستیک خود می توانند نقش پررنگی در ایجاد آرامش و کاهش تنش های صوتی در محیط کاری داشته باشند. با استفاده از جدا کننده های شیشه ای می توان به راحتی و با صرف زمان و هزینه کمتری، محیطی آرام، مدرن و زیبایی برای سازمان خود خلق کنید. پارتیشن های اداری ایران لاکوبل که مدل ها و جنس های مختلف قابلیت شست و شوی داشته و می توان به دور از هر گونه مشکل و محدودیتی، محیط کاری خود را نظافت نمود. پارتیشن های ایران لاکوبل این امکان را فراهم می آورند تا هم زمان با ترکیب شیشه، چوب و فلز فضایی امن و مطمئن برای محیط کاری خود خلق کنید. تمامی موارد گفته شده به همراه خدمات پس از فروش موجب شده تا پارتیشن های ایران لاکوبل به عنوان یکی از بهترین و مهمترین گزینه ها در صنعت دکور اداری قرار گیرد.
 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته