پارتیشن شیشه ای فریم لس

امروزه به دلیل گسترش متزاید صنعت و کثرت ادارات و بخش های تجاری و اداری، هر بخشی به تقسیم محیط در عرصه فضایی خود نیاز دارد تا بتواند تراکم مورد نیاز برای حضور اعضای تیم آن مجموعه و ارباب رجوع آن شرکت را فراهم کند؛ پارتیشن یکی از بهترین موارد برای این تقسیم بندی است و متناسب با فضای موجود می تواند از انواع مواد اولیه شامل آجر، چوب، شیشه، دیوار های پیش ساخته و گچ ساخته شود.
پارتیشن هایی به اشکال ساده و مقرون به صرفه در بازار وجود دارند. پارتیشن شیشه ای فریم لس یکی از انواع پارتیشن های موجود است که در عایق شدن فضا در مقابل سر و صدا موثر است.
پارتیشن شیشه ای فریم لس از شیشه سکوریت که ده میلیمیتر ضخامت دارند و از نوع سوپر کلیر هستند، ساخته شده است. از دیگر ویژگی های این پارتیشن ها می توان به فریم هایی که سطح مقطع U شکل دارند و از جنس آلومینیوم یا استیل (ضخامت 3 سانتیمتر) به شکل ناودانی ساخته می شوند و بستر قرارگیری و اتصال شیشه را مهیا می کنند، اشاره کرد. 
کارفرمایان متناسب با سلیقه خود و سبک محیط می توانند از شیشه های دودی، برنز، سبز، آبی، ساتینا، سندبلاست و یا رنگ کوره ای بهره بگیرند و با توجه به اندازه دهنه و موقعیت بازشو موجود از انواع درب های لولایی و کشویی بهره مند شوند.

Image

برای خرید پارتیشن شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

نحوه نصب پارتیشن شیشه ای

با توجه به نوع پارتیشن شیشه ای، روش نصب نیز متفاوت است. به عنوان مثال برای نصب پارتیشن شیشه ای فریم لس از برخی یراق با یک روش نصب بهره گرفته می شود و برای پارتیشن شیشه ای فریم دار از یک روش دیگر استفاده می شود. 
برای نصب پارتیشن شیشه ای فریم لس، ابتدا باید آن را سفارش دهید و سپس کارشناسان مربوطه به مکان اجرا رفته و محل در نظر گرفته شده را به شکل دقیق اندازه گیری می کنند. آنچه که در نصب پارتیشن شیشه ای فریم لس بسیار مهم است، تقسیم بندی صحیح فضا می باشد؛ به طوری که به استفاده بهینه از فضا منتهی شود. پس از اندازه گیری فضا، نقشه های اجرایی ترسیم می شود. سپس بر اساس نقشه های اجرایی شیشه های مورد نیاز فراهم می شود. در مرحله بعد شیشه های مهیا شده با دقت به مکان اجرا انتقال یافته و نصب می شود. باید توجه کرد که نصب پارتیشن به گونه ای انجام گردد که کمترین خرابی را به دنبال داشته باشد.

Image

جهت مشاهده قیمت پارتیشن شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

پارتیشن چوبی شیشه ای 

پارتیشن شیشه ای با درب چوبی و ام دی اف از جمله پارتیشن هایی هستند که به عنوان تقسیم کننده فضاهای مختلف استفاده می ‌شود. این نوع پارتیشن ‌ها از طرح ‌ها و رنگبندی متنوعی برخوردار بوده و به عنوان پارتیشن شیشه‌ای فریم ‌دار با فریم ام دی اف انجام می ‌شوند. پارتیشن با درب و فریم ام دی اف بسیار محبوب وپرفروش است. ترکیب دیوار ام دی اف و درب چوبی با شیشه می ‌تواند جذابیت و ترکیب زیبایی در دکوراسیون داشته باشد.
پارتیشن شیشه‌ای کلا از شیشه ساخته می‌ شود که بعضی مواقع حتی می ‌تواند پارتیشن شیشه ای فریم ‌لس باشد و شیشه در آن‌ها جلوه بیشتری داشته باشد. در این نوع پارتیشن ‌ها به منظور ایجاد تنوع معمولا بخشی از آن از چوب ساخته می شود تا نمای بهتری پیدا کند. 
همه مشخصاتی که پارتیشن شیشه‌ای دارد، در این ترکیب نیز استفاده می شود. فقط در این نوع پارتیشن یک بعد از پارتیشن را به جای شیشه با درب چوبی و ام دی اف اجرا می کنند. همچنین می توان با توجه به سلیقه مشتری پارتیشن شیشه ای فریم لس یا فریم دار ساخت.

Image

جهت استعلام قیمت پارتیشن اداری شیشه ای و پارتیشن شیشه ای ارزان از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری از ساختار های دکوری به حساب می آید که افزون بر زیبایی و تنوع طرح و اجرا های متنوع، عایق صوتی و حرارتی نیز هستند. در فضاهای اداری، تجاری، بانک ها و غیره می توان از این پارتیشن به عنوان تقسیم کننده موقت و دائمی ( متحرک ) بهره گرفت.
در حقیقت اجرای این کار برای پرسنل حریم خصوصی ایجاد نموده و هر یک از آن ها فضای شخصی مشابهی خواهند داشت. پارتیشن اداری در ابعاد و اندازه های گوناگون و با مواد اولیه مختلف از جمله چوب، آلومینیوم و شیشه طراحی و ساخته می شوند که در بخش‌ های گوناگون سازمان ها و شرکت ها می توان آنها را به کار برد.
پارتیشن اداری در انواع گوناگونی مانند دوجداره ام دی اف، دوجداره آگوستیک، دوجداره هایگلاس، پارتیشن شیشه ای آلومینیوم استیل، پارتیشن کمد یا کوموتیشن، دوجداره شیشه ای سالید و غیره وجود دارند که در هر محیط اداری با توجه به سلیقه و سبک آن از این پارتیشن ها استفاده می شود.
پارتیشن اداری موجب می گردد تا ضمن حفظ حریم خصوصی و کاهش سر و صدا، پرسنل بتوانند به نحو احسن کار خود را انجام دهند. پارتیشن می تواند علاوه بر افزایش جلوه ظاهری ادارات، فضاهای اداری به خصوص فضاهای با متراژ کم را به بهترین شکل ممکن مجزا نماید. 
جمع بندی
آنچه که در دوره کنونی بسیار مورد توجه است، این است که بتوان با استفاده بهینه از فضا، کارایی را افزایش داد. با توجه به افزایش مجموعه های تجاری و اداری به شکل خصوصی و عمومی، اغلب با محدودیت فضا مواجه هستیم که این امر با پارتیشن شیشه ای فریم لس محقق می شود. پارتیشن شیشه ای فریم لس یکی از پارتیشن های بسیار مفید برای محیط های اداری می باشد که ضمن تقسیم بندی فضا، تاثیر زیادی در زیباسازی محیط دارد. 
 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته