پارتیشن شیشه ای رنگی

اگر بخواهید در محیط کار، میزان کارایی کارکنان افزایش پیدا کند، باید استاندارهای لازم در طراحی داخلی را رعایت کنید. پارتیشن شیشه‌ ای رنگی از جمله مواردی است که افزون بر سازماندهی به محیط اداری با زیبا نمودن فضا و ایجاد محیطی شاد، بهره وری کارکنان را افزایش می دهد و در خلق ارتباط مفید با مشتریان نیز موثر است. همچنین شیشه‌ های رنگی با هماهنگ شدن و ایجاد نظم بهتر با رنگ برند شما می ‌توانند به فضای کار شما هویت ببخشند.
پارتیشن شیشه ‌ای رنگی در حقیقت همان پارتیشن‌ شیشه‌ ای ساده می باشد که قابلیت اجرای آن ‌ها در انواع ، فریم دار یا فریم لس، تک جداره و دو جداره و مات یا شفاف فراهم است. این نوع پارتیشن‌ های اداری همه خصوصیات پارتیشن شیشه‌ای را دارند و از همه امکانات یک پارتیشن اداری شیشه ‌ای بهره مند هستند. صرفا در ساخت این نوع پارتیشن ‌ها از شیشه‌ های رنگی بهره گرفته شده است.
نصب پارتیشن شیشه‌ ای رنگی در محیط کار یا منازل راهکاری ماهرانه برای خلق توهم یک محیط بزرگتر است که اجازه می ‌دهد نور در فضا جریان پیدا کند و ظاهری خاص به دکوراسیون داخلی بدهد. شیشه رنگی همانطور که حس فضای باز را به شما القا می کند، محوطه داخل خانه یا دفتر کار را به قسمت‌ های مختلف با کاربری ‌های متمایز تقسیم می‌کند. بهره گیری از دیوارهای شیشه‌ رنگی فواید بسیاری دارد و برای نیازهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این نوع پارتیشن ها می تواند هم برای کسانی که در زمینه طراحی داخلی حرفه‌ای کار می کنند و هم برای کارآفرینان راغب به ساخت اولین دفتر کار خود، جذاب باشد.
پارتیشن شیشه ای رنگی یکی از پارتیشن های شیشه ای می باشدکه استفاده تزئیناتی نیز دارد. احتمالا شما هم در رستوران ‌ها یا کافی ‌شاپ ‌های سنتی و مدرن، نمونه پارتیشن شیشه ای رنگی را مشاهده کرده اید.
برتری این نوع پارتیشن ها به این است که می‌‌توان آنها را با دکوراسیون فضا ست نمود. این ویژگی موجب پرتقاضا بودن انواع پارتیشن شیشه ای رنگی شده است.

Image

برای خرید پارتیشن شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

شیشه رنگی دکوراتیو

شیشه‌ های رنگی دکوراتیو یکی از موارد پرکاربرد در طراحی داخلی است که شامل انواع گوناگون رنگبندی، طرح، ضخامت و غیره می شود و متناسب با کاربرد آن موارد استفاده مختلفی دارند.
همچنین از شیشه های دکوراتیو در طراحی نمای ساختمان نیز استفاده می شود. چنانچه ازشیشه رنگی دکوراتیو برای شیشه های تراس و بالکن بهره بگیرید، می توانید از زیبایی آن ها در طراحی نمای خارجی ساختمان نیز بهره مند شوید. کاربرد دیگر شیشه دکوراتیو در بین کابینت ها می باشد. می توان در بسیاری از اماکن دیگر  مانند طراحی مبل های منزل مورد استفاده قرار داد. شیشه رنگی دکوراتیو به عنوان شیشه روی میز ناهار خوری می تواند جذابیت زیادی داشته باشد و در صورتی که از شیشه رنگی دکوراتیو که انواع رنگ های زیبایی را داشته باشد برای میز ناهار خوری ها بهره بگیریم، طاهر خانه بسیار زیباتر خواهد شد. همچنین از شیشه رنگی دکوراتیو در سرویس بهداشتی و حمام نیز استفاده می شود که به عنوان مثال پارتیشن شیشه ای رنگی برای جداکننده حمام و دستشویی به کار می رود که ساخت و نمای زیبا و دلنشینی به حمام و دستشویی می بخشد. اگر در آشپزخانه از شیشه رنگی دکوراتیو بهره بگیرید، این نوع شیشه می تواند تا 600 درجه سانتی گراد گرما را تحمل نماید.

Image

جهت مشاهده قیمت پارتیشن شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

شیشه رنگی ارزان

از آنجا که دکوراسیون داخلی و خارجی از موارد بااهمیت در هر ساختمانی محسوب می شود، معماران با استفاده از عناصر کوچک و بزرگ محیط های زیبا و تاثیرگذاری را ایجاد می کنند. از جمله عنصرهای موثر در دکوراسیون داخلی و خارجی، بهره گیری از آینه و شیشه است.
پارتیشن شیشه ای رنگی در فضای داخلی منازل و ادارات یکی از کاربردهای مفید و تاثیرگذار شیشه می باشد. مشتریان در زمان خرید نه تنها کیفیت جنس را در نظر می گیرند، بلکه به قیمت آن نیز توجه می کنند. امبا استفاده از دستگاههای پیشرفته و اتوماتیک، ساخت شیشه‌های رنگی راحت تر شده و می توان شیشه رنگی ارزان خریداری کرد.

Image

جهت استعلام قیمت پارتیشن اداری شیشه ای و پارتیشن شیشه ای ارزان از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

تولید شیشه های رنگی

در تولید شیشه های رنگی از اجزاء و ترکیب های گوناگونی بهره گرفته می شود. این اجزاء و ترکیبات مواردی نظیرآهن، منگنز، طلا، اورانیوم،کبالت، نقره، مس و غیره را دربر می گیرد. به کار بردن هر یک از این عناصر در تر کیب شیشه ها، منجر به شکل گیری ویژگی بی نظیری می شود. افزودن عنصر آهن به عنوان ناخالصی در ترکیب شیشه موجب خلق رنگ سبز می گردد و می توان شیشه های سبز رنگ را ساخت.
رنگ زرد در شیشه های رنگی را می توان با استفاده از افزودن ترکیبات گوگردی همچون سولفید کادمیوم به ترکیب شیشه به وجود آورد.
افزودن کلرید طلا در ساختمان شیشه موجب تولید شیشه های قرمز رنگ می گردد. همچنین با افزودن نیکل اکسید به عنوان ناخالصی در ساختمان شیشه ها، شیشه های به رنگ بنفش ایجاد می شود.
بهره گیری از ترکیباتی مانند دی اکسید منگنز و سدیم نیترات به منظور بی رنگ کردن و رفع ناخالصی های شیشه مورد استفاده قرار می گیرد.
جمع بندی
در عصر حاضر با توجه به پیشرفت هایی که در صنعت شیشه صورت گرفته و اهمیت زیادی به دکوراسیون منازل، ادارات و غیره داده می شود، انواع  شیشه رنگی تولید شده است. یکی از کاربرد این نوع شیشه ها به عنوان پارتیشن شیشه ای رنگی در منازل و ادارات است که مزایای زیادی را به همراه دارد. پارتیشن شیشه ای رنگی علاوه بر زیباتر کردن فضای کار، باعث افزایش تمرکز و بهره وری زیاد می شود. 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته