پارتیشن بلوک شیشه ای

برای زیباتر شدن هر چه بیشتر ساختمان ها و پروژه های عمرانی از شیشه های شفاف و رنگی استفاده می شود. یکی از مظاهر زیبایی در محیط های اداری و منازل پارتیشن بلوک شیشه ای است. 
بلوک شیشه ای در واقع یکی از انواع محصولات شیشه ای می باشد که در ابعاد گوناگونی نظیر کاشی یا سرامیک ساخته می شود و در طراحی محیط یا طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی استفاده می شود. بلوک های شیشه ای در انواع گوناگون و با ضخامت های متفاوت ساخته می شوند. از دیگر موارد استفاده بلوک های شیشه ای می توان به ایجاد پارتیشن شیشه ای، پوشش سقف، کف، دیواره حمام، سرویس بهداشتی وغیره اشاره کرد. آجر شیشه ای در مقایسه با شیشه های معمولی ضخیم تر بوده و توانایی تحمل وزن زیاد را دارند. همچنین از بلوک شیشه ای به منظور پوشاندن کف پارکینگ یا کف اتاق بهره می گیرند که موجب زیبایی هر چه بیشتر محیط نیز می شوند.
پارتیشن بلوک شیشه ای در حال حاضر بسیار مورد استقبال قرار گفته که هم برای جداسازی و هم دیزاین ساختمان مورد استفاده قرا می گیرد. بلوک شیشه ای به دلیل تنوع بسیار زیاد در ساخت اغلب محصولات شیشه ای و دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها به کار می رود. تایل های شیشه ای برای موارد گوناگونی استفاده می شوند و با توجه به کاربردی که دارند در ضخامت های متفاوتی ساخته می شوند. 
اغلب تایل های شیشه ای به گونه ای ساخته می شوند تا توانایی تحمل وزن ماشین را داشته باشند و به عنوان کفپوش برای پوشش کف پارکینگ استفاده شوند. برای پارتیشن بلوک شیشه ای از بلوک هایی با ضخامت ۳ سانتی متر استفاده می کنند که ضخامت ان ها در مقایسه با شیشه های معمولی بسیار زیاد است و مقاوم تر و مستحکم تر هستند. برای پارتیشن بلوک شیشه ای از انواع مختلف آن نظیر بلوک شیشه ای مات، بلوک شیشه ای رنگی، بلوک شیشه ای طرح سنگ و غیره استفاده می شود.
بلوک شیشه ای مات: بلوک شیشه ای مات برای کسانی مناسب است که می خواهند مانعی در برابر نور وجود داشته باشد. افزون بر این به خاطر این که پشت آن ها معلوم نیست هنگامی که امنیت فضا یا بخشی از منزل مد نظر باشد از این نوع تایل ها بهره می گیرند.
بلوک شیشه ای رنگی: این بلوک ها از تنوع رنگ های زیبایی برخوردار هستند. ویژگی اصلی آن ها این است که دغدغه ای بخاطر تغییر رنگ شان بخاطر تابیدن نور خورشید وجود ندارد. نور را به زیبایی هر چه تمام تر منتشر می کنند و ظاهر محیط را بسیار زیبا می کنند.
بلوک شیشه ای طرح سنگ: بیشتر افراد که تمایل دارند از نمادهای طبیعت در خانه و دکوراسیون داخلی استفاده کنند. از بلوک شیشه ای طرح دار استفاده می کنند. بلوک های شیشه ای طرح سنگ نیز برای استفاده همین سلیقه ها ارائه شده و جلوه بسیار خوبی دارد.

Image

برای خرید پارتیشن شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

بلوک شیشه ای برای دیوار

امروزه بلوک شیشه ای استفاده های زیادی دارد و برای دیوار، کف ساختمان و به عنوان تقسیم کننده در محیط های مختلف کاربرد دارد. بلوک شیشه ای دیوار معمولا جایگزین دیوارهای سیمانی و آجری می شود، بلوک شیشه ای به خوبی می تواند جای دیوارهایی که با آجر یا بلوک ساخته می شوند را بگیرد، پارتیشن بلوک شیشه ای به دو شکل شفاف و بی رنگ که توانایی عبور نور زیاد را از خود دارد و هم به شکل پارتیشن بلوک شیشه ای رنگی که هم می تواند نور را از خود عبور داده و فضای دلنشین و زیبایی را ایجاد کند، تولید می شود، کسانی که می خواهند بلوک شیشه ای دیوار یا پارتیشن شیشه ای با هزینه مناسب نصب کنند، می توانند از این بلوک ها بهره بگیرند، چرا که از بیشتر پارتیشن ها ارزانتر است.
بلوک شیشه ای دیوار در مکان هایی که به نور طبیعی خورشید نیاز دارند، بسیار کاربرد دارد، بلوک شیشه ای به خوبی می تواند نور را منعکس کند، شفافیت شیشه این بلوک ها را به یک ماده شیک و زیبا تبدیل نموده است، 

Image

جهت مشاهده قیمت پارتیشن شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

بلوک شیشه ای کف ساختمان 

بلوک شیشه ای کف ساختمان یکی از مواردی است که برای زیباتر شدن دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. افزون بر دکوراسیون داخلی به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد، می توان در نمای بیرونی نیز استفاده کرد. برای درب ورودی منازل با استفاده خلاقانه از این کاشی ها، ترکیب ظریف و جذابی خلق کرد.
برای کف ساختمان بلوک های شیشه ای مقاوم و مستحکمی ساخته شده است که می توانند کف ساختمان و همچنین اماکن عمومی را زیباتر کنند.
کاربرد دیگر بلوک شیشه ای برای سرویس بهداشتی و حمام منازل است. بلوک های شیشه ای به راحتی نصب می شوند و برای تمیز کردن آن ها دردسری متحمل نخواهید شد. استفاده از بلوک های شیشه ای برای آشپزخانه می تواند زیبایی آن را دوچندان کند. به عنوان مثال دیوار پشت سینک ظرفشویی برای نصب  بلوک شیشه ای متناسب با کابینت ها و دکوراسیون داخلی آشپزخانه ایده خوبی است. 

Image

جهت استعلام قیمت پارتیشن اداری شیشه ای و پارتیشن شیشه ای ارزان از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.
 
جمع بندی
برای نمای دکوراسیون داخلی و خارجی از وسایل زیادی استفاده می شود که یکی از آنها بلوک شیشه است. بلوک های شیشه ای کاربرد زیادی دارند که هم برای جداسازی محیط و هم پوشش کف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. پارتیشن بلوک شیشه ای به دلیل جلوه خاص و بی نظیری که ایجاد می کند، مورد توجه قرار گرفته است. پارتیشن بلوک شیشه ای هم به صورت بی رنگ و هم رنگی در امکان مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته