نحوه نصب پارتیشن شیشه ای

امروزه به دلیل کوچک شدن فضای آپارتمان ها و ادارات به پارتیشن شیشه ای نیاز داریم تا بتوانیم به راحتی فضا را تقسیم بندی کرده و از آن استفاده کنیم، اما چگونه باید پارتیشن شیشه ای را نصب کرد؟ نحوه نصب پارتیشن شیشه ای یکی از مسائل مهم است که استقامت و کارایی آن در گرو نحوه نصب پارتیشن شیشه ای به طور صحیح است. 
نحوه نصب پارتیشن شیشه ای به این شکل است که پیش از اجرا و پیاده سازی طرح به وسیله ابزاری مانند دوربین و تراز لیزری موقعیت در نظر گرفته شده را نشانه گذاری کنید، آنگاه ابعاد شیشه معلوم و ساخته می شود. پیش از نصب، پروفیل های سازه با رنگ کوره ای رنگ آمیزی می شوند و در نهایت سازه های استنلس استیل پس از جوشکاری و نصب در مکان مورد نظر به وسیله پولیش مخصوصی صیقل داده می شوند.
نحوه نصب پارتیشن شیشه ای فریم لس در فضای اداری و شرکت ها به این صورت است که فقط در قسمت های بالا و پایین پارتیشن، پروفیل آلومینیوم اجرا می شود و اگر دیوار شیشه ای را ببینید، کاملا تمیز کار شده و دیده نمی شود.
در نحوه نصب پارتیشن شیشه ای باید با دقت و بسیار تمیز این کار را انجام داد، چرا که زیبایی پارتیشن در گروه تمیزی آن است. پارتیشن شیشه ای دارای سبک های جدید و مدل های زیبایی می باشد. از این رو شیوه های مختلف نصب پارتیشن شیشه ای جلوه های بصری و متنوعی را برای شما مهیا می کند.
بهتر است برای نصب پارتیشن شیشه ای از کارشناسان و نصابان ماهر کمک بگیرید. چون شما فقط یکبار این کار را انجام می دهید. همچنین باید هنگام نصب پارتیشن ها دقت و ظرافت زیادی به خرج دهید، چرا که هر گونه بی‌دقتی موجب خراب شدن کار می شود. در زمان نصب کردن باید برخی ابزار آلات و لوازم همراهتان باشد. پیش از نصب لازم است به فضا و دکوراسیون داخلی محل مورد نظر، چیدمان وسایل و موارد دیگر توجه کنید تا بعدا در این مورد مشکلی پیش نیاید.

Image

برای خرید پارتیشن شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

 نصاب پارتیشن شیشه ای

در حال حاضر اغلب ادارت و شرکت های بزرگ جهت تفکیک فضای محیط کار از پارتیشن بهره می گیرند که در افزایش فضا بسیار موثر است و در طرح و جنس های متنوعی به بازار ارائه می شوند، اما غیر از جنس و مدل، انتخاب فرد ماهر و با سابقه نیز بسیار مهم است.
بعد از انتخاب مدل و جنس پارتیشن ها بایستی به فکر یک Partition installer حاذق نیز باشید. اکثر شرکت های تولید پارتیشن، افرادی را برای نصب به کار می گیرند، این افراد مهارت های مورد نیاز برای نصب انواع پارتیشن را دارند. این شخص فقط مسئول نصب و جابجایی می باشد، وظیفه کارشناسی و فروش پارتیشن با دیگر اعضای شرکت است.
نحوه نصب پارتیشن شیشه ای باید به گونه ای باشد که فضا را زیباتر کند، یکی از فاکتورهای موثر بر روی زیبایی محیط سلیقه نصب کننده است. نحوه نصب پارتیشن شیشه ای توسط نصاب باید طوری باشد که افراد در محیط کاری بیشتر از نور طبیعی استفاده کنند و مصرف انرژی کمتر شود.
پارتیشن شیشه ای یک ابداع بی نظیر و کارآمد برای محیط های کوچک است که نصب صحیح آن می تواند بر زیبایی و اثربخشی بیشتر آن بیفزاید.  کسانی که پارتیشن های شیشه ای نصب می کنند، می بایست در زمان نصب همه اصول ایمنی را رعایت کنند. می توان از پارتیشن شیشه ای برای همه محیط بهره گرفت و یا قسمتی از آن را جدا کرد. گاهی اوقات نصاب از فلز برای کناره های پارتیشن استفاده می کند. 

Image

جهت مشاهده قیمت پارتیشن شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن فریم لس به علت نداشتن فریم به‌ آسانی نور طبیعی را از خود عبور داده و به محیط ما بیشترین انعطاف‌پذیری را می دهد. چون این پانل‌ های شیشه‌ ای یک قاب عمودی ندارند و با یک یا چند ورق شیشه‌ تولید می شوند که به ریل ‌های افقی پایین و بالا متصل می شوند و به دلیل نداشتن هیچ فریمی رویت بدون مزاحمتی را مهیا می‌ کنند و اغلب به شکل سند بلاست مات یا شیشه عادی استفاده می شوند.
نحوه نصب پارتیشن شیشه ای فریم لس راحت بوده و پس از نصب می توانید شاهد زیبایی فوق ‌العاده آن که ساختاری یک دست به نمای محیط و شیشه می‌ دهد، باشید. 
پارتیش شیشه ای فریم لس به علت خلق فضای بزرگ و باز بودن زاویه دید، مورد استقبال دفاتر کار و اداره ها قرار گرفته است. این پارتیشن به علت نداشتن فریم، باعث شده تا فضای کمتری در روی زمین برای نصب و اجرا بگیرد که در این صورت فضای بیشتری را برای بهره مندی در اختیار کارمندان قرار می دهد.
پارتیشن شیشه ای فریم لس در انواع گوناگون بدون چهارچوب درب، با چهارچوب فلزی و درب شیشه ای، با چهار چوب و درب چوبی ساخته می شود. این نوع پارتیشن از شیشه سکوریت تک جداره تولید می گردد.

Image

جهت استعلام قیمت پارتیشن اداری شیشه ای و پارتیشن شیشه ای ارزان از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.
 
جمع بندی
در حال حاضر به دلیل محدودیت در فضای منازل و محیط های اداری شاهد آن هستیم که استفاده از پارتیشن های شیشه ای افزایش یافته است. ایده پارتیشن شیشه ای توانسته صنعت دکوراسیون را متحول کند. این جداکننده ها می توانند استفاده بهتر و راحت تر از محیط را برای افراد فراهم کنندو به راحتی نور از شیشه عبور میکند و محیط را روشن می کند. نحوه نصب پارتیشن شیشه ای بسیار مهم است و بهتر است این کار توسط نصاب ماهر و باتجربه انجام شود تا در نهایت کار جذاب و تمیزی دربیاید. 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته