ویترین شیشه ای دیواری

ویترین های شیشه ای علاوه بر آن که دارای قابلیت های زیادی هستند، دارای انواع مختلف و متنوعی در هر شکل و ظاهری هستند. هر کدام از این ویترین ها به گونه ای و برای مکانی خاص استفاده می شود که شما باید بر حسب سلیقه و مکان مد نظر خود باید به سفارش این ویترین ها اقدام کنید. یکی از نمونه های ویترین شیشه ای، ویترین شیشه ای دیواری است. از این نوع ویترین ها بیش ار در فروشگاه های بزرگ و یا مغازه ها استفاده می شود. البته لازم به ذکر است که کاربرد و استفاده از این مدل ویترین شیشه ای فقط به فروشگاه ها و مغازه ها محدود نمی شود در مکان های مختلف دیگر نیز کاربرد و نقش های مفید و کار آمد را ایفا می کنند که در ادامه به شرح کامل آن ها خواهیم پرداخت. از آن جا که از ویترین شیشه ای دیواری برای نگه داری لوازم و اجناس سنگین در آن ها استفاده می شود، باید به طور حتم در ساخت و نصب آن ها نکاتی را رعایت کرد. چرا که عدم رعایت این نکته ها سبب بروز مشکلات فراوانی از جمله جدا شدن ویترین ها از دیوار و یا شکستن آن ها اشاره کرد که این امر باعث ضرر و آسیب رسیدن به شما و مکان مورد نظرتان خواهد شد. یکی از نکته هایی که باید در این راستا به آن توجه کرد این است که در هنگام نصب ویترین های دیواری شیشه ای باید از بست هایی که جنس آن ها از فلز باشد استفاده کرد، تا در صورت گذاشتن وسیله و اجناس سنگین در درون آن از بروز هر گونه آسیب و مشکلی جلو گیری کرد. 

جهت استعلام قیمت شیشه ویترین و ویترین شیشه ای کوچک از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

ویترین شیشه ای دیواری در چه مکان هایی کاربرد دارد

همان گونه که تا به الان دریافته اید ویترین های شیشه ای دیواری در مکان های مختلف در شکل ها و گونه های مختلف و متنوعی کاربرد دارند. یکی از مکان هایی که این نوع ویترین در آن بسیار بسیار کاربرد دارد و به شدت مورد استقبال قرار می گیرد، در فروشگاه های بزرگ و مغازه های گوناگون است که برخی از آن ها عبارتند از ویترین های تمام شیشه دیواری که در جواهر فروشی ها از آن ها استفاده می کنند، ویترین های دیواری که جنس آن ها از شیشه اس و در فروشگاه ها و یا مغازه های پوشاک، لوازم آرایشی و خانگی از آن ها استفاده می شود. هم چنین از این نوع ویترین ها برای غرفه های نمایشگاهی نیز استفاده می شود. چرا که این ویترین ها دارای قابلیت ها و کارکرد های مفید و ویژه ای هستند. 

برای خرید ویترین شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

از ویترین شیشه ای دیواری در ویلا و خانه های مسکونی نیز استفاده می کنند. این نوع از ویترین ها اکثرا در خانه های بزرگ و دارای متراژ بالا کاربرد دارند. هم چنین استفاده از آن ها در این گونه منازل باعث می شود جلوه شیک و مدرنی به وجود بیاید و بر زیبایی دکوراسیون داخلی منزل و یا ویلا مد نظر تا حدود زیادی بیفزاید. امروزه گاهی در اداره ها و شرکت های مختلف هم شاهد وجود ویترین های شیشه ای دیواری هستیم، چرا که با گذشت زمان کمد های دیواری و چوبی جذابیت خود را از دست داده اند. برای ساخت این نمونه از ویترین می توان از شیشه های مختلفی استفاده کرد، به همین دلیل در برخی از مراکز اداری و شرکت هایی که قصد دارند فایل ها و یا اجناسی که در درون ویترین ها قرار می دهند دیده نشود می توانند در هنگام سفارش این ویترین ها در خواست کنند که از شیشه دودی برای ساخت ویترین مد نظر استفاده کنند. 


انواع شیشه هایی که در ساخت ویترین شیشه ای دیواری از آن ها استفاده می شود 

برای ساخت ویترین های شیشه ای بر اساس نوع سفارش افراد، میزان هزینه ای که قصد صرف کردن آن را دارند، مکانی که قرار است از آن ویترین شیشه ای دیواری استفاده شود و خواست مراجعه کننده، می توان از انواع مختلف شیشه استفاده کرد. یکی از شیشه هایی که با استفاده از آن به ساخت این مدل از ویترین اقدام می کنند شیشه سکوریت است. شیشه سکوریت دارای شفافیت بالا و زیبایی و جذابیت خیلی عالی است به همین دلیل از آن بیشتر برای استفاده در دکوراسیون های مدرن استفاده می شود. هم چنین این نوع از شیشه به دلیل ویژگی های عالی خود دارای قیمت بالا تری نسبت به سایر شیشه ها است. 

جهت مشاهده قیمت ویترین شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

اگر که شما می خواهید ویترین شیشه ای دیواری شما به گونه ای باشد که اجناس درون آن تار و تا حدودی نامعلوم باشد می توانید برای ساخت از این مدل ویترین از شیشه های دودی و یا مات و یخ زده استفاده نمایید. نکته حائز اهمیت این است که پس از سفارش و تهیه این مدل ویترین بهتر است برای نصب آن نیز از متخصص مربوطه به این کار استفاده کنید تا از هر گونه خطر احتمالی مثل جدا شدن ویترین شیشه ای از دیوار و مواردی از این قبیل جلو گیری کنید. 
 
نتیجه گیری 
ویترین های شیشه ای دارای قابلیت های گوناگونی هستند که مهم ترین آن ها به نمایش گذاشتن اجناس و لوازم است. هم چنین این ویترین ها دارای انواع متنوع و گوناگونی است که یکی از مدل های آن ویترین شیشه ای دیواری است. ویترین شیشه ای دیواری در مکان های مختلف به خصوص فروشگاه های بزرگ و انواع مغازه ها کاربرد دارد. ما در اینجا به طور کامل به توضیح در مورد این نوع از ویترین و شرایط و ویژگی های آن پرداخته ایم.
 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته