ویترین شیشه ای

امروزه تحولات زیادی در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی به وجود آمده است و طراحان تلاش می کنند تا با استفاده از ابزارهای مختلف تحولی در فضا به وجود بیاورند. مطالعات متعددی به نقش چیدمان محیط بر سلامت روان انسانها پرداخته اند و همگی آنها بر این امر تاکید می ورزند که ایجاد محیطی زیبا نقش موثری در حفظ آرامش دارد. بنابراین، شما می توانید با استفاده از ابزاری که در دست دارید محیط اطراف خود را به خوبی تزیین کنید و از اثرات آن بهره مند شوید. یکی از وسایلی که استفاده از آن این روزها بسیار رایج شده است ویترین شیشه ای است. بهتر است بدانید که استفاده از شیشه در محیط اطراف فضا را بسیار مجلل و زیبا می کند. ویترین شیشه ای دارای قابلیت های زیادی است و از آن می توان در فضاهای متعددی از جمله مغازها و فروشگاه ها استفاده کرد. با توجه به این موضوع که امروزه شیشه های رنگی نیز در دسترس هستند، شما می توانید ویترین شیشه ای را با رنگ مورد علاقه خود سفارش دهید و از زیبایی آن لذت ببرید.

برای دریافت مشاوره برای خرید شیشه رنگی و انواع دیگر شیشه ها می توانید با ایران لاکوبل تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای منزل

 

یکی از فضاهای پرکاربرد برای استفاده از ویترین شیشه ای منازل هستند. بانوان ترجیح می دهند که وسایل تزیینی خود را در فضایی مناسب بچینند و ویترین یکی از وسایلی است که برای این هدف ساخته شده است. یکی از ویژگی های اصلی که سبب می شود بسیاری از افراد تمایل داشته باشند که از ویترین در منزل خود استفاده کنند قابلیت ساده نظافت آن است. شما به سادگی می توانید با استفاده از یک دستمال مرطوب شیشه را تمیز کنید. امروزه ویترین های شیشه ای منازل در اندازه ها و طرح های مختلف تولید می شوند و شما می توانید با توجه به فضایی که قرار است از آن ویترین استفاده کنید، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

 

ویترین شیشه ای منزل

ویترین شیشه ای مغازه

 

به جرات می توان گفت صاحبان مغازه بدون ویترین شیشه ای نمی توانند محصولات خود را به مشتریان عرضه کنند. ویترین های که درون مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرند، معمولا دارای چراغ های کوچکی هستند که با نور خود جلا و شکوه خاصی را به اجناس می بخشند و همین امر در خرید مشتریان اثر زیادی دارد. در هنگام خرید ویترین مغازه به این نکته توجه داشته باشید که ضریب امنیت شیشه این ویترین باید بالا باشد تا در اثر ضربه آسیب نبیند.

 

ویترین شیشه ای مغازه

ویترین شیشه ای لوکس

 

بسیاری از افراد تمایل دارند شکوه و قدرت را در محیط اطراف خود تداعی کنند. به همین دلیل این افراد تلاش می کنند از عناصر پر شکوه برای تزیین محیط اطراف خود استفاده کنند. ویترین شیشه ای لوکس یکی از وسایلی است که می تواند ظاهری شکوه مند به فضا ببخشد. این ویترین ها معمولا با چوب هایی به رنگ مشکی، قهوه ای و یا سفید ترکیب می شوند و طرح های منبت کاری شده در آنها به کار می رود.

 

ویترین شیشه ای کوچک

امروزه بسیاری از افراد در آپارتمان ها زندگی می کنند و همین امر سبب شده است که فضای آنها محدود باشد. با توجه به این موضوع طراحان ویترین های شیشه ای تلاش کرده اند تا ویترین هایی متناسب با فضاهای کوچک را طراحی کنند. همچنین، بسیاری از افراد تمایل دارند که از این ویترین ها در آشپزخانه استفاده کنند. در نتیجه با توجه به فضای محدود آشپزخانه نمی توان از ویتر ین های بزرگ استفاده کرد. این ویترین ها معمولا دو تا سه طبقه دارند و فضای کمی را اشغال می کنند. زیبایی این ویترین ها در سادگی و کوچکی آنها است و همین امر سبب می شود که وجود انها در محیط زیبایی بصری بی نظیری را خلق کند.

 

ویترین شیشه ای کوچک

ویترین شیشه ای دیوار

 

اگر شما جز آن دسته از افراد هستید که تمایل دارید از فضایی که دیوارها در اختیار شما قرار می دهند به طور بهینه استفاده کنید، ویترین شیشه ای دیواری یکی از بهترین گزینه هاست. این ویترین دارای طبقات شیشه ای است که بر روی دیوار نصب می گردد و می توانید برای گذاشتن وسایل تزینی و یا وسایل دیگر از آن استفاده کنید. همچنین، می توانید با توجه به دکوراسیون داخلی خانه، رنگ دیوار و یا کاغذ دیواری از شیشه های رنگی استفاده کنید. در نتیجه به زودی خواهید دید که این ویترین بر دیوار خانه چه تاثیری در ایجاد محیطی زیبا و چشم نواز دارد.

 

ویترین شیشه ای دیوار

ویترین شیشه ای گردون

امروزه تکنولوژی به تمامی بخش های زندگی انسان نفوذ کرده است و با استفاده از تکنولوژی مناسب تقریبا می توانیم به هر آنچه می خواهیم دست پیدا کنیم. همانطور که می دانید شکل غالب ویترین های شیشه ای به صورت صفحات مربع و یا مستطیل است، اما شما می توانید این ویترین را به صورت گردون نیز سفارش دهید. در ویترین شیشه ای گردون صفحات به شکل دایره هستند و برخی از آنها به امکاناتی مجهز هستند که امکان چرخش صفحات را فراهم می سازد. بنابراین، اگر شما علاقه دارید تا از طرح های مدور برای ایجاد عمق در فضای اطراف خود استفاده کنید، استفاده از این ویترین گزینه ای منحصر به فرد است.

برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی و انواع شیشه های دیگر با ایران لاکوبل تماس گرفته و از جدید ترین قیمت ها با خبر شوید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

قیمت ویترین شیشه ای

 

ممکن است اکنون شما بخواهید که برای خرید ویترین شیشه ای اقدام کنید. در خرید این ویترین باید به برخی از موارد توجه داشته باشید. مهمترین موضوعی که در خرید این محصول باید در نظر بگیرید کیفیت بالای شیشه است. اگر کیفیت شیشه پایین باشد، معمولا این شیشه دارای تاب است و یا سطح آن کدر به نظر می آید. در نتیجه، این ویترین هرگز نمی تواند زیبایی خارق العاده ای را در محیط به وجود بیاورد.

قیمت ویترین شیشه ای

مسئله بعدی این است که شما باید مطمئن باشید که مقاومت شیشه های به کار رفته در ویترین بالاست. اگر شیشه ها نامرغوب باشند و یا مقاومت آنها پایین باشد، به زودی در اثر ضربه آسیب می بینند و همین امر سبب می شود به شما خسارت وارد شود. برای خرید این محصول باید از مراکز معتبر اقدام کنید. این مراکز معمولا گارانتی را برای خرید محصولاتشان ارائه می دهند و همین امر نشان دهنده کیفیت بالای محصولات آنها است. در نتیجه شما می توانید بدون نگرانی محصول را به فضای مورد نظر خود انتقال دهید و از آن استفاده کنید.

انتخابگر پوسته