نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده وسیله ای است که در کنار راه پله ها و مناطق مرتفع خانه قرار میگیرد تا افراد در هنگام استفاده از پله . این مناطق مرتفع دچار حادثه نشوند. نرده ها برای اینکه به درستی نقش حفاظتی خود را ایفا کنند، لازم است که از متریالی مرغوب و محکم استفاده کنند. این متریال مرغوب و محکم باعث میشوند که نرده در گذر سال ها استحکام خود را حفظ کند. البته استفاده از نرده های مختلف تنها محدود به کاربرد آن ها نیست. نرده ها علاوه بر کاربردی که دارند، تاثیر به سزایی نیز در زیبایی خانه دارند. چند سالی است که به نقش نرده ها در زیبایی خانه ها بسیار توجه میشود. از این رو مدل های بسیار زیادی از نرده های مختلف به بازار عرضه شده اند. این مدل ها دارای شکل هایی متفاوت هستند که، هر کدام از شکل ها مناسب استفاده در یک جای خاص است.
 یکی از انواع مدل هایی که چند سال ایت به بازار معرفی شده اند، نرده های شیشه ای هستند. نرده های شیشه ای، دارای زیبایی و جلوه خاصی هستند و با اکثر مدل های دکوراسیون سازگار هستند. نرده های شیشه ای تنها محدود به چند مدل خاص نیستند و دارای مدل های متعددی هستند که مشتری میتواند متناسب با نیاز خود یکی از این مدل ها را برگزیند. یکی از انواع مدل های نرده های شیشه ای، نرده شیشه ای فیکس پوینت است. این مدل  از نرده های شیشه ای یکی از مدرن ترین مدل های نرده شیشه ای است که در مدت کوتاهی طرفداران زیادی پیدا کرده است. اگر شما هم جزو طرفدارن این نرده هستید  و می خواهید برای خانه خود یک نرده نرده شیشه ای فیکس پوینت، تهیه کنید، با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا مطالب زیادی درباره نرده شیشه ای فیکس پوینت  در اختیار شما قرار دهیم.

نرده شیشه ای فیکس پوینت کوتاه

برای خرید نرده شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

ساختار نرده شیشه ای فیکس پوینت 

اولین موردی که در بررسی نرده شیشه ای فیکس پوینت باید به آن بپردازیم، این است که ساختار این نرده ها چگونه است. قسمت شیشه ای این نرده ها معمولا باید از شیشه هایی با دوام و استحکام بالا تهیه شود. برای ساخت این نرده ها معمولا از شیشه های لمینت و یا سکوریت استفاده می شود. شیشه های لمینت و سکوریت به علت ضخامتی که دارند از استحکام بالایی برخوردار هستند. سیستم پایه های این مدل از نرده شیشه ای به این صورت است که چندین اتصال فلزی از محلی که میخواهند قسمت شیشه را نصب کنند، به دیوار چسبانده میشوند و سپس با سوراخ کردن شیشه این اتصالات باعث متصل شدن شیشه به دیوار میشوند. 
این اتصالات معمولا از جنس آلومینیوم و یا در برخی از موارد از جنس فولاد هستند که دارای استحکام بسیار زیادی هستند. خود این قطعات دارای مدل های مختلفی هستند که متناسب با نیاز مشتری و نوع شیشه نصب شده، باید از مدل های مختلف این قطعات استفاده کرد. در تهیه نرده شیشه ای فیکس پوینت باید به این نکته توجه داشت که حتما از انواع بادوام این مدل اتصالات استفاده کرد تا نرده نهایی دارای استحکام کافی باشد. 

نرده شیشه ای فیکس پوینت بلند

جهت مشاهده قیمت نرده شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

مزایای استفاده از نرده شیشه ای فیکس پوینت 

نرده شیشه ای فیکس پوینت دارای مزایای بسیاری است، که این مزایا باعث شده اند که این نوع از نرده ها در بین مردم بسیار محبوب باشد. اولین مزیت این مدل از نرده ها این است به علت ساختار شیشه ای که این نرده ها دارند، دارای زیبایی و جلوه خاصی هستند. همچنین استفاده از شیشه باعث شده است که این نرده ها فضای خانه را روشن تر و نورانی تر کنند که این مسئله باعث بزرگ تر دیده شدن خانه نیز میشود. همچنین نرده های شیشه ای به راحتی تمیز میشوند و برای نظافت آن ها نیاز نیست که زحمت زیادی کشیده شود. یکی از مزیت های مهم نرده شیشه ای فیکس پوینت این است که بعد از نصب این نرده ها، نرده قابلیت تنظیم شدن دارد. 
بسیاری از مدل های نرده های شیشه ای به علت ساختاری خاصی که دارند در مرحله نصب به درستی در جای خود فیکس نمیشوند و کاملا تراز نیستند. اما نرده شیشه ای فیکس پوینت به علت نوع پایه هایشان دارای قابلیت ریگلاژ کردن هستند، که این قابلیت کمک میکند که این نوع از نرده های شیشه ای کاملا فیکس و تراز شود. نکته بعدی که یکی از مزیت های مهم این نوع از نرده ها است، این است که شیشه در گذر زمان شکل و فرم خود را حفظ میکند و عواملی همچون نور آفتاب و آب و هوا های مختلف باعث کهنه شدن و پوسیدگی شیشه نمیشوند. به همین علت نرده های شیشه ای دارای دوام زیادی هستند. 

مراحل نصب نرده شیشه ای فیکس پوینت 

در ادامه بررسی نرده های شیشه ای فیکس پوینت نیاز است که به بررسی شیوه نصب نرده شیشه ای فیکس پوینت بپردازیم. نصب این نرده ها به این صورت است که در مرحله اول بهترین محل های نصب پایه شناسایی میشوند و پایه ها بر روی آن ها نصب میشوند. سپس واشر های تفلونی بر روی پایه ها نصب میشوند و در نهایت شیشه های نرده بر روی،پایه قرار میگیرند و فیکس میشوند.

نرده شیشه ای فیکس پوینت بلند

جهت سفارش نرده شیشه ای از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

سخن پایانی

نرده ها  بکب از وسیله هایی هستند که دارای نقش حفاظتی در خانه هستند. نرده ها علاوه بر نقش حفاظتیشان دارای تاثیر زیادی بر زیبایی خانه نیز هستند. امروزه مدل های مختلفی از نرده های مختلف به بازار ارائه شده اند. یکی از این مدل ها نرده شیشه ای فیکس پوینت است، که در این مقاله به معرفی آن ها پرداختیم. 
 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته