نرده شیشه ای دفنی

نرده شیشه ای دفنی از جمله نرده هایی است که شما برای شیشه های  ۱۶ میلیمتر تا 20 میلی متر می توانید مورد استفاده قرار دهید. عمق ۲۰ سانتی متری شیشه را میتواند پوشش دهی کند و بدین ترتیب پنل های شیشه ای در ارتفاع ۱۴۰ سانتیمتر را به سادگی مهار می کند. شما از اتصال های آلومینیومی شیاردار برای داخل کف می توانید استفاده کنید و به خاطر نمای کامل شیشه ای صددرصد فضای مورد نظر شما یک نمای بسیار خاص زیبا و لاکچری به حساب می‌آید که این نوع نرده صددرصد می‌تواند به کیفیت کار کمک کند که اینچنین می توانید با استفاده از انواع شیشه های مات به واسطه زیبایی خاصی که دارد جذابیت شیشه های دفنی را به نمایش بگذارید؛ چرا که شیشه های سکوریت به واسطه ایمنی و امنیت بالا و همچنین استفاده از اتصالات و یراق آلات استیل و ضد آب به هیچ عنوان در طولانی مدت تغییر رنگ نمی دهند. به همین دلیل است که به این نوع نرده ها نرده شیشه ای دفنی گفته می‌شود.

نرده شیشه ای دفنی

برای خرید نرده شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

نرده شیشه ای دفنی مناسب

اگر که شما قصد ساخت و ساز و یا بازسازی مکانی را دارید قطعا نام نرده شیشه ای دفنی را بارها شنیده اید چرا که این روزها این نوع نرده ها بین افراد مختلف بسیار محبوب شده اند و به همین دلیل در این مقاله قصد داریم این نوع نرده را برای شما معرفی کنیم.

نرده شیشه ای توکار یا دفنی 

در واقع نرده شیشه ای دفنی مشابه نرده شیشه ای اکسپوز است درحالیکه همه ی پروفیل های آن در درون زمین کار قرار داده می شوند، به عبارتی بهتر در نرده های شیشه ای دفنی فقط قسمت های آلومینیومی ظریف آن بر روی زمین قابل مشاهده است و همه ی متعلقات آن به درون زمین منتقل داده می شوند. بنابراین نکته ی بسیار مهمی که لازم است آن را برای شما متذکر شویم این است که برای استفاده از این نوع نرده های شیشه ای باید پروفیل ها را قبل از به پایان رساندن کف سازی ها در درون زمین قرار دهید و پس از آن کف سازی را تمام کنید. از جمله ویژگی های نرده شیشه ای توکار می توان به داشتن استقامت و ایستایی بسیار زیاد آن اشاره کرد که البته بیشترین قابلیت را از نظر تحمل کردن فشار و ضربه دارد. 
به طور کلی استانداردهای ایمنی هندریل شیشه ای با یکدیگر تفاوت دارند و طبق استاندارد اروپایی این نوع نرده های شیشه ای برای منازل مسکونی باید توانایی تحمل ضربات مختلف را تا 150 کیلوگرم بر متر مربع داشته باشند و اگر که در مکان هایی با ازدحام زیاد مانند مراکز تجاری، فودکورت‌ها، سینماها به کار برده شوند باید تا 300 کیلوگرم بر مترمربع از نیروهای ضربات مختلف را تحمل کنند. در ادامه ی مقاله شما را با ویژگی های بیشتری از نرده شیشه ای دفنی آشنا خواهیم کرد. 

نصب نرده شیشه ای توکار 

در ابتدا بهتر است که با چگونگی نصب نرده های شیشه ای توکار آشنا شوید البته دقت کنید که این نوع نرده های شیشه دارای نصب بسیار سریع و راحتی هستند که در ادامه شما را با مراحل نصب آن ها آشنا خواهیم کرد. 
1. محیطی مناسب در کف پیدا کنید. 
2. باید به گونه ای پروفیل U شکل را درون تراز کف نصب کنید که قسمت بالایی پروفیل با تراز کف به پایان رسیده در یک سطح باشند. 
3. قطعه های نگهدارنده اصلی شیشه را طبق مشخصات فنی نصب کنید. 
4. قطعه های فیکس شیشه که دارای قطعات نشیمن هستند را قبل از نصب شیشه قرار دهید. 
5. شیشه ها را نصب کنید. 
6. شیشه ها را با کوبیدن قطعه های گوه شکل فیکس کنید و سپس آن ها را تراز کنید. 
7. کاورهای دوطرفه، نوار آب بندی و هندریل های روی شیشه را نصب کنید. 
در نهایت به شما توصیه می کنیم که این نرده ها با وجود داشتن مراحل بسیار ساده اما بهتر است که توسط اشخاص حرفه ای و ماهر در این کار نصب شوند. 

مزایای استفاده از نرده شیشه ای توکار 

تا اینجای مقاله احتمالا با کاربرد و فواید نرده شیشه ای دفنی تا حدودی آشنا شده باشید اما با این حال در ادامه مهم ترین مزایای استفاده از نرده شیشه ای توکار را برای شما معرفی می کنیم. 
¤ از جمله مزایایی که باعث شده است افراد بسیاری به این نوع نرده های شیشه ای تمایل داشته باشند این است که به افراد این حس را القا می کنند که فضای بزرگی دارند و همچنین توانایی دید حداکثر به ساختمان را دارند. 
¤ نور یکی از فاکتورهایی است که در معماری بسیار اهمیت دارد و استفاده کردن از متریال هایی که باعث می شوند بیشترین میزان نور به ساختمان وارد شود از مهم ترین ویژگی های طراحی و معماری به حساب می آید. بنابراین می توان گفت که نرده شیشه ای توکار نه تنها باعث می شود شما فضای شفافی داشته باشید بلکه حتی ورود نور به ساختمان را هم مسدود نمی کند. 
¤ امنیت داشتن دیگر ویژگی این نرده های شیشه ای است، به عبارتی دقیق تر می توان گفت که نرده شیشه ای توکار در هر قسمتی که شما مایل هستید به کار ببرید می تواند امنیت را برای شما فراهم کند و بنابراین نیازی به نگرانی سقوط افراد و یا اشیا را نخواهید داشت. 
¤ همان طور که می دانید نرده های چوبی و یا فلزی نه فقط در برابر رطوبت مقاوم نیستند بلکه با گذشت زمان رنگ آن ها تیز تغییر میکند اما جالب است بدانید که نرده شیشه ای دفنی دارای دوام و ماندگاری بسیار زیادی در مقابل رطوب و آب است. 

انواع نرده شیشه ای دفنی 

می توان گفت که نرده شیشه ای دفنی بر اساس تفاوت و تنوع پایه های آن ها دارای دو نوع هستند که در ادامه آن ها را برای شما معرفی کرده ایم. 
1. پایه های آلومینیومی نرده های شیشه ای توکار : این نوع پایه ها معمولا به صورت مخفی شده و درون زمین و همچنین با داشتن فاصله های استاندارد قرار داده می شوند و سپس به درون ریل قرار داده شده درون زمین فیکس می شوند.  
2. پایه های یو چنل نرده های شیشه ای دفنی : نوعی دیگر از پایه های قابل استفاده در نرده شیشه ای دفنی هستند که در این نوع، نرده شیشه ای درون یک یو چنل از جنس فولاد درون زمین و به کمک بست مخصوص نصب می شود. 

موارد استفاده از نرده شیشه ای دفنی 

این نرده شیشه ای توکار موارد استفاده ی گوناگونی دارد که در ابتدای مقاله نیز به آن اشاره کردیم اما در ادامه پرکاربردترین موارد استفاده از نرده شیشه ای دفنی را برای شما معرفی خواهیم کرد. 
¤ نرده شیشه ای توکار بالکن : این نوع نرده ها برای بالکن بسیار مناسب هستند زیرا یکی از فواید آن ها این است ‌که شیشه ها به طور یکپارچه هستند و احتمال اینکه کودکان بین آن ها گیر کنند وجود ندارد و البته سقوط افراد و یا اجسام مختلف نیز ممکن نیست. 
¤ نرد شیشه ای توکار راه پله : از دیگر استفاده های این نوع نرده ها می توان به استفاده از آن ها در راه پله اشاره کرد‌‌ در واقع این نوع نرده های شیشه ای برای پله های بدون دستگیره بسیار مد شده است که البته هم دارای زیبایی خاصی هستند و هم ایمنی بالایی دارند. 

خرید نرده شیشه ای دفنی 

امروزه این نوع نرده های شیشه ای را به دلیل افزایش کاربرد آن ها به راحتی می توانید در بازار پیدا کنید که البته قبل از خرید نرده شیشه ای دفنی باید بدانید که قیمت این نوع نرده ها به عوامل مختلفی مانند نوع پروفیل های نگهدارند، نوع شیشه ها، هزینه های نصب و یا حتی حمل و نقل بستگی دارد و به همین دلیل نرده شیشه ای دفنی ممکن است دارای قیمت های متفاوتی باشد. 

نصب نرده شیشه ای دفنی


برای نصب نرده شیشه ای دفنی به شکل توکار شما باید جهت نصب و همچنین محل فیکس کردن شیشه را به درستی تشخیص دهید و در نظر بگیرید که در قسمت پایین پنل ۴ سوراخ را ایجاد نمایید تا محل قرارگیری شیشه به دیواره برای راه پله، تراس و هر مکان دیگری مشخص و متصل شود و زیرسازی مناسب و صحیح باعث می‌شود تا قطعات به شکل تراز بتواند در محل خود نصب شود و این چنین فاصله بین شیشه ها به یک اندازه متناسب مشاهده می شود و سعی کنید نصب را به یک نصاب ماهر بسپارید؛ چرا کوچکترین بی دقتی از کیفیت اصلی کار به شدت کم می کند و به همین دلیل توصیه ما به شما این است که تا حد امکان از خدمات آنلاین و اینترنتی در این زمینه غافل نشوید و با یک هزینه و تعرفه نصب معقولانه از نصاب بخواهید تا نرده شیشه ای دفنی را برای شما به شکل صحیح انجام دهد.

کاربرد نرده شیشه ای دفنی

در مورد کاربرد نرده های شیشه ای دفنی فضاهای مختلفی را به راحتی می توان به واسطه این نرده پوشش دهید کرد و  برای کیفیت هرچه بیشتر برای مکان های لوکس و لاکچری صددرصد استفاده از نرده شیشه ای دفنی یک امر ضروری محسوب می شود مانند انواع تراس، بالکن و یا راه پله که با استفاده از این نرده نمای زیبایی را به خود اختصاص می دهد و همچنین در انواع فضاهای داخلی و خارجی شما اگر به کیفیت نصب و توجه کنید متوجه میشوید که از انتخاب خود باید مطمئن باشید؛ چرا که کیفیت نصب باید به گونه‌ای باشد که اتصالات و یراق آلات به نحو احسن مورد استفاده قرار گیرد و نصب شما بدون هیچ گونه مشکلی انجام پذیرد و حتی برای جدا کننده فضا در انواع نما می تواند گزینه قابل قبول را به نمایش بگذارد؛ چرا که نرده های شیشه ای دفنی به صورت توکار همیشه در ابتدای کار به کیفیت و سپس به زیبایی اشاره واضحی دارد.

مزایا نرده شیشه ای دفنی

جهت مشاهده قیمت نرده شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

مزایا نرده شیشه ای دفنی

استفاده از نرده شیشه ای دفنی مزایای بسیار زیادی دارد. اولین مزیت نصب نرده شیشه ای به صورت دفنی مقاومت و استحکامی است که در مقابل شرایط جوی می توانید از این نما انتظار داشته باشید و همچنین ایمنی و استاندارد بالا در برابر هرگونه ضربه را نمی‌توان به هیچ عنوان نادیده گرفت؛ چرا که شما حتی اگر نرده نیاز به نظافت داشته باشد، می توانید نظافتی آسان، یکدست و کاملا قابل قبول را برای نرده های شیشه ای دفنی در نظر بگیرید.
هیچگونه تغییر فرم و تغییر رنگ را شما در طولانی مدت مشاهده نمی کنید و به همین دلیل است که به واسطه استفاده از آلومینیوم خاصیت ارتجاعی پذیری و همچنین عدم تغییر رنگ یکی از ویژگی های اصلی این نوع نرده شیشه ای به حساب می آید.
بزرگتر دیده شدن فضا می تواند یکی  دیگر از مزایا و کاربردهای اصلی این نرده با کیفیت شیشه ای باشد که شما برای نرده شیشه ای دفنی باید در نظر بگیرید و همچنین شفافیت شیشه باعث می‌شود تا نمای زیبا و قابل قبولی را بتوانید برای محیط خود در نظر بگیرید.

قیمت نرده شیشه ای دفنی

برای نصب نرده های شیشه ای دفنی اصولا تمامی پروفیل ها درون زمین کار گذاشته می شود که این چنین نصب شما به صورت توکار با استفاده از پروفیل های آلومینیومی که در سطح زمین مشخص است یک نصب آسان و کاربردی به حساب می آید. استفاده از این نرده صددرصد به واسطه استاندارد مناسبی که دارد می تواند، بیشترین فشار را تحمل کرده و جزء استانداردهای اصلی برای ایمنی هر چه بیشتر به حساب آید. استانداردهای اروپایی برای نصب نرده شیشه ای دفنی به گونه‌ای است که این نرده ضربات جانبی را بتوانند به راحتی تحمل کرده و برای انواع سینما، مراکز تجاری و... گزینه قابل قبول و مناسبی  باشد. برای برآورد قیمت این نرده شیشه ای توکار باید به ضخامت شیشه، نوع شیشه و یراق آلات و اتصالات آن توجه داشته باشید.

قیمت نرده شیشه ای دفنی

جهت سفارش نرده شیشه ای از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.
استفاده از نرده شیشه ای دفنی که شما قیمت آن را می توانید به واسطه اتصالات نگهدارنده، نوع شیشه سکوریت و لمینت و ضخامت شیشه و گارد محافظ نرده در نظر بگیرید و توجه داشته باشید که این نرده با کیفیت تا حدودی شبیه نرده های شیشه ای اکسپوز است اما کیفیت و کارایی این نرده نسبت به مدل اکسپوز بسیار بیشتر مشاهده می‌شود و شما می توانید با قیمتی مناسب به خرید این نرده اقدام کنید.

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته