نرده شیشه ای دفنی

نرده شیشه ای دفنی از جمله نرده هایی است که شما برای شیشه های  ۱۶ میلیمتر تا 20 میلی متر می توانید مورد استفاده قرار دهید. عمق ۲۰ سانتی متری شیشه را میتواند پوشش دهی کند و بدین ترتیب پنل های شیشه ای در ارتفاع ۱۴۰ سانتیمتر را به سادگی مهار می کند. شما از اتصال های آلومینیومی شیاردار برای داخل کف می توانید استفاده کنید و به خاطر نمای کامل شیشه ای صددرصد فضای مورد نظر شما یک نمای بسیار خاص زیبا و لاکچری به حساب می‌آید که این نوع نرده صددرصد می‌تواند به کیفیت کار کمک کند که اینچنین می توانید با استفاده از انواع شیشه های مات به واسطه زیبایی خاصی که دارد جذابیت شیشه های دفنی را به نمایش بگذارید؛ چرا که شیشه های سکوریت به واسطه ایمنی و امنیت بالا و همچنین استفاده از اتصالات و یراق آلات استیل و ضد آب به هیچ عنوان در طولانی مدت تغییر رنگ نمی دهند. به همین دلیل است که به این نوع نرده ها نرده شیشه ای دفنی گفته می‌شود.

نرده شیشه ای دفنی

برای خرید نرده شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

نصب نرده شیشه ای دفنی


برای نصب نرده شیشه ای دفنی به شکل توکار شما باید جهت نصب و همچنین محل فیکس کردن شیشه را به درستی تشخیص دهید و در نظر بگیرید که در قسمت پایین پنل ۴ سوراخ را ایجاد نمایید تا محل قرارگیری شیشه به دیواره برای راه پله، تراس و هر مکان دیگری مشخص و متصل شود و زیرسازی مناسب و صحیح باعث می‌شود تا قطعات به شکل تراز بتواند در محل خود نصب شود و این چنین فاصله بین شیشه ها به یک اندازه متناسب مشاهده می شود و سعی کنید نصب را به یک نصاب ماهر بسپارید؛ چرا کوچکترین بی دقتی از کیفیت اصلی کار به شدت کم می کند و به همین دلیل توصیه ما به شما این است که تا حد امکان از خدمات آنلاین و اینترنتی در این زمینه غافل نشوید و با یک هزینه و تعرفه نصب معقولانه از نصاب بخواهید تا نرده شیشه ای دفنی را برای شما به شکل صحیح انجام دهد.

کاربرد نرده شیشه ای دفنی


در مورد کاربرد نرده های شیشه ای دفنی فضاهای مختلفی را به راحتی می توان به واسطه این نرده پوشش دهید کرد و  برای کیفیت هرچه بیشتر برای مکان های لوکس و لاکچری صددرصد استفاده از نرده شیشه ای دفنی یک امر ضروری محسوب می شود مانند انواع تراس، بالکن و یا راه پله که با استفاده از این نرده نمای زیبایی را به خود اختصاص می دهد و همچنین در انواع فضاهای داخلی و خارجی شما اگر به کیفیت نصب و توجه کنید متوجه میشوید که از انتخاب خود باید مطمئن باشید؛ چرا که کیفیت نصب باید به گونه‌ای باشد که اتصالات و یراق آلات به نحو احسن مورد استفاده قرار گیرد و نصب شما بدون هیچ گونه مشکلی انجام پذیرد و حتی برای جدا کننده فضا در انواع نما می تواند گزینه قابل قبول را به نمایش بگذارد؛ چرا که نرده های شیشه ای دفنی به صورت توکار همیشه در ابتدای کار به کیفیت و سپس به زیبایی اشاره واضحی دارد.

مزایا نرده شیشه ای دفنی

جهت مشاهده قیمت نرده شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

مزایا نرده شیشه ای دفنی


استفاده از نرده شیشه ای دفنی مزایای بسیار زیادی دارد. اولین مزیت نصب نرده شیشه ای به صورت دفنی مقاومت و استحکامی است که در مقابل شرایط جوی می توانید از این نما انتظار داشته باشید و همچنین ایمنی و استاندارد بالا در برابر هرگونه ضربه را نمی‌توان به هیچ عنوان نادیده گرفت؛ چرا که شما حتی اگر نرده نیاز به نظافت داشته باشد، می توانید نظافتی آسان، یکدست و کاملا قابل قبول را برای نرده های شیشه ای دفنی در نظر بگیرید.
هیچگونه تغییر فرم و تغییر رنگ را شما در طولانی مدت مشاهده نمی کنید و به همین دلیل است که به واسطه استفاده از آلومینیوم خاصیت ارتجاعی پذیری و همچنین عدم تغییر رنگ یکی از ویژگی های اصلی این نوع نرده شیشه ای به حساب می آید.
بزرگتر دیده شدن فضا می تواند یکی  دیگر از مزایا و کاربردهای اصلی این نرده با کیفیت شیشه ای باشد که شما برای نرده شیشه ای دفنی باید در نظر بگیرید و همچنین شفافیت شیشه باعث می‌شود تا نمای زیبا و قابل قبولی را بتوانید برای محیط خود در نظر بگیرید.

قیمت نرده شیشه ای دفنی


برای نصب نرده های شیشه ای دفنی اصولا تمامی پروفیل ها درون زمین کار گذاشته می شود که این چنین نصب شما به صورت توکار با استفاده از پروفیل های آلومینیومی که در سطح زمین مشخص است یک نصب آسان و کاربردی به حساب می آید. استفاده از این نرده صددرصد به واسطه استاندارد مناسبی که دارد می تواند، بیشترین فشار را تحمل کرده و جزء استانداردهای اصلی برای ایمنی هر چه بیشتر به حساب آید. استانداردهای اروپایی برای نصب نرده شیشه ای دفنی به گونه‌ای است که این نرده ضربات جانبی را بتوانند به راحتی تحمل کرده و برای انواع سینما، مراکز تجاری و... گزینه قابل قبول و مناسبی  باشد. برای برآورد قیمت این نرده شیشه ای توکار باید به ضخامت شیشه، نوع شیشه و یراق آلات و اتصالات آن توجه داشته باشید.

قیمت نرده شیشه ای دفنی

جهت سفارش نرده شیشه ای از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

سخن پایانی
استفاده از نرده شیشه ای دفنی که شما قیمت آن را می توانید به واسطه اتصالات نگهدارنده، نوع شیشه سکوریت و لمینت و ضخامت شیشه و گارد محافظ نرده در نظر بگیرید و توجه داشته باشید که این نرده با کیفیت تا حدودی شبیه نرده های شیشه ای اکسپوز است اما کیفیت و کارایی این نرده نسبت به مدل اکسپوز بسیار بیشتر مشاهده می‌شود و شما می توانید با قیمتی مناسب به خرید این نرده اقدام کنید.

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته