نرده شیشه ای بالکن

استفاده از نرده از دوران قدیم امری بسیار مرسوم بوده است و نرده دارای پیشینه تاریخی و قدیمی است. نرده وسیله ای است که در کنار راه پله ها و مکان های مرتفع همانند بالکن ها و پشت بام ها نصب میشود. نرده از سقوط افراد جلوگیری میکند و امنیت استفاده از راه پله و بالکن را تامین میکند. نرده علاوه بر نقشی که در تهیه امنیت محیط های مرتفع و راه پله ها دارد، تاثیر به سزایی بر زیبایی دکوراسیون نیز دارد. انتخاب نرده ای زیبا و متناسب با فضای ساختمان باعث میشود که جلوه محیط ساختمان بیشتر شود و در مقابل این قضیه استفاده از نرده نا هماهنگ با محیط باعث از بین رفتن زیبایی ساختمان میشود.
 با توجه به تاثیری که نرده در زیبایی ساختمان دارد، طراحان دکوراسیون داخلی باید به نقش نرده در زیبایی ساختمان توجه داشته باشند و از نرده هایی مناسب استفاده کنند. امروزه به علت اهمیت زیبایی ساختمان ها، انواع مدل های مختلف نرده به بازار آمده اند. یکی از انواع مدل های زیبای نرده، نرده شیشه ای است. نرده شیشه ای دارای جلوه ای زیبا و مدرن است. نرده شیشه برای قسمتهای مختلف خانه همچون بالکن، مورد استفاده قرار میگیرد. در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی نرده شیشه ای بالکن بپردازیم. اگر شما جزو علاقه مندان به این مدل نرده ها هستید و میخواهید برای خانه خود نرده شیشه ای بالکن تهیه کنید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات زیادی در باره نرده شیشه ای بالکن کسب کنیم.  

نرده شیشه ای بالکن

برای خرید نرده شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

نرده شیشه ای شفاف

بالکن محلی است که افراد معمولا تمایل دارند که کاملا به بیرون دید داشته باشد و بتوانند تمامی مناظر را از بالکن خود تماشا کنند. به همین دلیل است که انواع نرده شیشه ای بالکن در بین مردم بسیار پر طرفدار هستند. معمولا به همبن دلیل شیشه هایی که برای ساخت نرده شیشه ای بالکن استفاده میشود، شیشه های شفاف هستند. البته مشتریان میتوانند شیشه های مات نیز برای بالکنشان سفارش دهند. اما معمولا شیشه های شفاف در ساختن نرده شیشه ای بالکن محبوب تر هستند. معمولا برای ساختن این نرده ها از شیشه های لمینت و سکوریت که دارای مقاومت و استحکام بالایی هستند استفاده میشود. این نرده ها در انواع مدل های مختلف ساخته میشوند که در ادامه مقاله به بررسی این مدل ها میپردازیم. 

مزایای استفاده از نرده های شیشه ای

استفاده از نرده شیشه ای دارای مزیت های زیادی است که باعث شده است استفاده از این نرده ها در بین مردم بسیار محبوب شود. اولین مزیت نرده های شیشه ای این است که این نرده ها نمایی شفاف به افراد میدهند و جلوی دید افراد را نمی گیرند. دومین مزیت استفاده از این نرده ها این است که تمیز کردن این نرده ها کار راحتی است و با یک اسفنج مرطوب به راحتی میتوان آن ها را تمیز کرد. مزیت بعدی استفاده از این نرده ها این است که، شیشه هیچگاه جلای خود را از دست نمیدهد و هیچ گاه ظاهری فرسوده و کهنه به خود نمیگیرد و همچنین شیشه های سکوریت و لمینت دارای مقاومت بالایی در برابر باران و آب و هوای نامناسب هستند. مزیت بعدی استفاده از این نرده ها این است که شیشه به هیچ وجه زنگ نمی زند و تغییر شکل و رنگ نمیدهد و دارای مقاومت بیشتری در برابر فرسایش است. همچنین شیشه های سکوریت و لمینت نشکن هستند و تا سال ها دچار مشکل نمیشوند و دوام می آورند. 

نرده شیشه ای بالکن بزرگ

جهت مشاهده قیمت نرده شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

عوامل موثر بر قیمت نرده شیشه ای 

یکی از مواردی که در بررسی نرده شیشه ای بالکن لازم مورد بررسی قرار گیرد، قیمت نرده شیشه ای و عوامل موثر بر آن است. عوامل زیادی بر قیمت نرده نرده شیشه ای تاثیر میگذارند. اولین عامل تاثیر گذار بر قیمت نرده شیشه ای بالکن، نوع شیشه استفاده شده در تولید نرده است. هر چه قدر که شیشه استفاده شده در تولید نرده مرغوب تر باشد، قیمت نهایی نرده شیشه ای بیشتر است. دومین عامل تاثیر گذار بر قیمت نرده های شیشه ای، ابعاد نرده است. هر چه قدر که ابعاد نرده بیشتر باشد و لازم باشد برای مساحت بیشتری نرده ساخته شود، به طبع قیمت نهایی نرده نیز بیشتر خواهد شد. عامل تاثیر گذار بعدی مدل نرده است.
 به این صورت که هرچقدر مدل نرده شیشه ای ساده تر باشد نرده از قیمت کمتری برخوردار است. به طور مثال، نرده های شیشه ای با مدل خم به علت سختی بیشتری که در مراحل ساخت دارند از قیمت بیشتری برخوردار هستند. اخرین عامل تاثیر گذار بر قیمت نرده ها کارگاه سازنده نرده است که کارگاه های مختلف نرده ها را با قیمت های متفاوتی در اختیار مشتریان قرار میدهند. توصیه مهم به افرادی که میخواهند نرده شیشه ایی تهیه کنند این است که حتما از شیشه مرغوب در تهیه نرده خود استفاده کنند و به هیچ وجه کیفیت نرده را فدای قیمت آن نکنند و همچنین به این نکته توجه داشته باشند که کار تولید نرده خود را حتما به یک کارگاه حرفه ای بسپارند که در نهایت صاحب نرده هایی زیبا شوند. 

نرده شیشه ای بالکن کوچک

جهت سفارش نرده شیشه ای از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

سخن پایانی
نرده وسیله ای است که برای محافظت از افراد در هنگام رفت و آمد در پله ها و حضور در مکان های مرتفع استفاده میشود. نرده علاوه بر کاربرد هایی که در محافظت در افراد دارد، به زیبایی دکوراسیون داخلی ساختمان نیز کمک میکند. در این مقاله به بررسی نرده شیشه ای بالکن پرداختیم. اگر شما جزو کسانی هستید که میخواهید برای خانه خود نرده تهیه کنید، میتوانید از انواع شیشه ای نرده استفاده کنید. 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته