نرده شیشه ای اکسپوز

نرده از گذشته وسیله برای جلوگیری از سقوط افراد در پله ها و مکان های مرتفع بوده است. نرده یک وسیله بسیار کاربردی است که باید در کنار تمام پله ها نصب شود. نرده ها علاوه بر کاربردی که بر در محافظت از افراد دارد، دارای ظاهر تاثیر گذاری بر دکوراسیون ساختمان نیز هستند. به این صورت که انتخاب نرده های زیبا باعث میشود که تاثیر به سزایی در زیبایی ساختمان گذاشته شود و برعکس این موضوع، انتخاب نرده های نا هماهنگ با فرم ساختمان باعث میشود که، زیبایی و وجه ساختمان از بین برود. به دلیل تاثیری که نرده ها بر زیبایی ساختمان دارند و جایگاهی که در دکوراسیون داخلی پیدا کرده اند، افراد بسیار زیادی ترغیب شده اند که از نرده هایی با مدل های زیبا استفاده کنند. از این رو مدل های زیادی از نرده های مختلف به بازار معرفی شده است که افراد می توانند بسته به دکوراسیون خانه اشان یکی از این مدل ها را انتخاب کنند. 
یکی از انواع مدل های نرده، نرده شیشه ای است. نرده شیشه ای چند سالی است که به بازار معرفی شده است. نرده های شیشه ای دارای ظاهری زیبا و تطبیق پذیر هستند، که معمولا با اکثر دکوراسیون ها ست میشوند. نرده های شیشه ای خود دارای مدل های مختلفی هستند. که هر کدام از این مدل ها مناسب یک نوع دکوراسیون است. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از مدل ها نرده شیشه ای به نام نرده های شیشه ای اکسپوز بپردازیم. این مدل نرده یکی از مدل های پر طرفدار نرده است، که توانسته طرفداران زیادی پیدا کند. اگر شما هم جزو طرفداران نرده شیشه ای اکسپوز هستید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید با اطلاعات زیادی درباره نرده شیشه ای اکسپوز برای شما شرح دهیم. با دانستن این اطلاعات می توانید انتخاب مناسبی برای نرده مورد نیاز خانه خود داشته باشید. 

نرده شیشه ای اکسپوز

برای خرید نرده شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

نرده شیشه ای اکسپوز چیست

در بررسی نرده شیشه ای اکسپوز در ابتدا لازم است که به بررسی شیوه های ساخت این نرده بپردازیم. معمولا نرده شیشه ای اکسپوز از شیشه هایی با استحکام و مقاومت بالا همچون شیشه های لمینت و سکوریت ساخته میشود. این شیشه ها معمولا دارای ضخامت زیادی هستند که این ضخامت باعث استحکام بیشتر آن ها میشود. نرده های اکسپوز دارای پایه ای رو کار از جنس فولاد و یا آلومینیوم هستند که این پایه بر روی زمین نصب میشود و سپس شیشه در درون آن قرار میگیرد. پایه های مورد استفاده در نرده اکسپوز به صورت جدا جدا قرار نمیگیرد و به صورت یکسره است.
 معمولا پایه ای این نرده ها به صورت یک مستطیل بلند است که شیشه سکوریت در وسط آن قرار می گیرد و محکم میشود. معمولا لبه های نرده شیشه ای اکسپوز به صورت کامل با دستگاه برش شیشه برش میخورد که در برخورد با پوست به پوست آسیب نزنند. نرده هایی شیشه ای اکسپوز در دو نوع مختلف ساخته میشوند. نوع اول نرده ها به گونه ای است که نرده دارای هیچ قابی نیست. اما در نوع دوم این نرده ها، نرده دارای یک قاب فلزی است. وجود این قاب فلزی باعث میشود که استحکام نرده چند برابر شود. 

نرده شیشه ای اکسپوز کوتاه

جهت مشاهده قیمت نرده شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

مزایای استفاده از نره شیشه ای اکسپوز

 در بررسی نرده شیشه ای اکسپوز لازم است به بررسی مزایای این نوع از نرده ها نیز بپردازیم. این نوع از نرده ها دارای مزایای بسیار هستند. اولین مزیت این نوع از نرده ها این است که طراحی زیبا و شیشه ای آن ها باعث میشود که جلوه ساختمان بسیار بیشتر شود. دومین مزیت نرده شیشه ای اکسپوز این است که به علت وجود استفاده از شیشه در این نرده ها، فضای ساختمان روشن تر و نور دار تر به نظر میرسد که نور دار تر بودن باعث میشود که ساختمان بزرگ تر به نظر برسد. 
مزیت بعدی استفاده از این نرده ها شکل پایه آن ها است. به علت اینکه پایه ها در نرده های اکسپوز کاملا بیرون از کار هستند، باعث میشود در صورت بروز مشکلاتی مختلف و نیاز به تعمیر و یا تعویض پایه ها به راحتی این کار امکان پذیر باشند. البته استفاده از نرده اکسپوز برای همه مکان ها مناسب نیست به طور مثال راه پله هایی که حالت مارپیچ دارند کاندیدا ها زیاد مناسبی برای پیاده سازی نرده شیشه ای اکسپوز نیستند. 

عوامل موثر بر قیمت نرده شیشه ای اکسپوز

یکی دیگر از مطالبی که لازم است در بررسی نرده شیشه ای اکسپوز به آن بپردازیم، عوامل موثر بر قیمت نرده اکسپوز است. عوامل مختلفی بر قیمت نرده اکسپوز تاثیر می گذارند، که قصد داریم  آن ها را معرفی کنیم. اولین عامل تاثیر گذار بر قیمت نرده اکسپوز، جنس شیشه است. معمولا هر چقدر که جنس شیشه استفاده شده در این نرده ها مرغوب تر باشد قیمت نهایی این نرده بیشتر است. دومین عامل تاثیر گذار بر قیمت این نرده ها مربوط به جنس پایه ها است. استفاده از پایه ها ی مرغوب باعث می شود که قیمت نهایی نرده ها بیشتر شود. البته در انتخاب نرده اکسپوز، به هیچ وجه نباید، کیفیت نرده را فدای قیمت آن کرد. 

نرده شیشه ای اکسپوز بلند

جهت سفارش نرده شیشه ای از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

سخن پایانی

نرده یکی از وسیله های حفاظتی در ساختمان است که معمولا در کنار پله ها و مکان های مرتفع نصب میشود. نرده ها علاوه بر نقش محافظتی که دارند، دارای نقش موثری در زیبایی خانه نیز هستند. انتخاب یک نرده زیبا تاثیر به سزایی در زیبایی دکوراسیون خانه دارد. یکی از انواع نرده ها که در این مقاله به بررسی آن ها پرداختیم، نرده های شیشه ای اکسپوز هستند. 


 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته