حفاظ شیشه ای تراس

حفاظ شیشه ای تراس از جمله حفاظ های قدرتمندی است که شما به واسطه شفافیت عالی و همچنین استحکام و استاندارد بالایی که دارد می‌تواند به عنوان نرده شیشه ای از آن استفاده کنید. این حفاظ با شیشه سکوریت و لمینت و همچنین ضخامت ۸ تا ۱۶ میلیمتری به راحتی یک انتخاب عالی به حساب می‌آید، که شما بتوانید با استفاده از یک نصب عالی و بهترین مواد و قطعات در طولانی‌مدت به حفاظت عالی این شیشه مطمئن باشید. امروزه با استفاده از شاسی که از قطعات ریلی آلومینیومی و قطعات لولایی تشکیل می شود شما می توانید به استاندارد و کیفیت اصلی این حفاظ مطمئن باشید.  به خاطر کیفیت بالا در مقابل هر شرایط آب و هوایی دوام و مقاومت شیشه یک امر کلیدی و مهم شمرده می شود که در این بین، بهینه سازی نور طبیعی یکی از مزیت ها و ویژگی های اصلی برای فضاهای خاصی مانند بالکن و تراس شناخته می شود.

حفاظ شیشه ای تراس

برای خرید نرده شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

نرده شیشه ای تراس

به حفاظ و یا نرده ای که برای محافظت بر روی تراس نصب میشود و جنس آن نیز شیشه است نرده شیشه ای تراس میگویند؛ تراس که یک فضای دارای سقف است که نمایی به بیرون ساختمان دارد؛ نصب نرده برای تراس در کناره پرتگاه باعث میشود امنیت ساختمان بیشتر شود و نیز اگر نرده ای که به کار میرود زیبا باشد باعث زیبایی هرچه بیشتر ساختمان میشود‌. نرده شیشه ای تراس یکی از بهترین ایده هایی است که به کمک آن شما میتوانید ساختمان خود را زیبا کنید، این نرده شیشه ای میتواند محافظی برای قسمت داخلی ساختمان باشد که از خطرات احتمالی ارتفاع بکاهد. همانطور که از اسم نرده شیشه ای تراس میتوانید بفهمید جنس متریال این نرده ها از شیشه می‌باشد، همین امر نیز باعث میشود که جنس شیشه به کار رفته در این نرده ها بایستی از امنیت بالایی برخوردار باشد. 
به طور کلی باید گفت که شیشه ای که در این نرده ها به کار میرود شیشه سکوریت است. شیشه سکوریت دارای ضخامت های گوناگونی است. لازم به ذکر است که شیشه های سکوریت به کار رفته در نرده های شیشه ای تراس دارای تنوع های گوناگونی است؛ این نوع شیشه ها میتواند سکوریت شفاف، سکوریت مات، سکوریت رنگی و... باشد و همین تنوع باعث شده است که هر شخصی با هر نوع سلیقه ای علاقه مند به استفاده از نرده های شیشه ای تراس باشد. تنوع دیگر نرده های شیشه ای تراس این است که دارای پایه هستند که با توجه به سلیقه کارفرما انتخاب و نصب میشوند. درباره شیشه به کار رفته در نرده شیشه ای تراس باید گفت که علاوه بر زیبا بودن بایستی از استحکام بالایی برخوردار باشد چرا که علاوه بر جنبه زیبایی، جنبه امنیت ساختمان را دارد‌. پیشتر در ساختمان ها از نرده های سنگ و یا بتن استفاده میکردند اما امروزه نرده های شیشه ای تراس رایج تر شده و طرفداران بیشتری دارد.

انواع نرده شیشه ای تراس

قبل تر نیز گفتیم که نرده شیشه ای تراس دارای طیف گسترده ای از رنگ ها است که هر شخصی با سلیقه خود نرده شیشه ای مورد علاقه خود را نصب میکند. اما باید گفت که تنها رنگ شیشه، شفاف و یا کدر بودن شیشه، جنس شیشه به کار رفته و ضخامت شیشه نیست که باعث تفاوت و تنوع نرده های شیشه ای تراس میشود فریم دار و یا فریم لس بودن، دارای قاب بودن و یا بدون قاب بودن و... نیز باعث تفاوت این نوع از نرده ها میشود در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی کوتاه به انواع این نرده های شیشه ای بیاندازیم.

نرده شیشه ای با قاب استیل

درباره این نوع نرده ها باید بگوییم که نرده شیشه ای فریم‌ دار رایج ترین نرده شیشه ای میباشد. این نوع از نرده ها باعث زیبا تر شدن محیط تراس میشود و باعث میشود که ترکیب آن با تراس به ویویی بسیار لوکس تبدیل شود؛ و نیز امنیت بالایی دارد. نرده شیشه ای قاب دار توسط یک قاب در تراس قرار گرفته اند و دارای پانل شیشه ای هستند. به طور فراگیر و رایج جنس این قاب ها از استیل است، لازم به ذکر است که گاهاً نرده ها و حفاظ های به کار رفته در تراس صرفا از جنس استیل هستند. اما وقتی که این استیل با نرده شیشه ای به کار میرود ترکیبی لوکس میشود کا نرده ای زیبا و مدرن را به وجود میاورد‌. درباره نرده شیشه ای قاب دار تراس باید بگوییم که اهمیتی ندارد که تراس شما چوبی لست و یا بتونی، سنگ است و یا کاشی، شما میتوانید از نرده شیشه ای قاب دار در آن استفاده کنید. با اینکه این قضیه به تراس و نرده آن مرتبط نیست اما شایان به ذکر است که نرده شیشه ای قاب دار حتی در استخر ها نیز استفاده میشود. دیگر ویژگی این نوع از نرده های شیشه ای قاب دار این است که میتوانید روی ان دستگیره نصب کنید و این امر در صورتی که نرده شیشه ای قاب دار را برای پله، تراس و یا سکو ها نصب کرده باشید به افراد این امکان را میدهد که با گرفتن آنها تعادل خود را حفظ کنند.

نرده شیشه ای بدون قاب

نصب نرده شیشه ای بدون قاب برای زمانی که میخواهید ویوی کاملی از محیط بیرون داشته باشید پیشنهاد میشود. این نوع از نرده ها که بدون قاب آلومینیوم و یا استیل هستند در صورتی که با ایمنی کامل نصب شوند زیبا و مدرن هستند.‌ اما درباره نصب آنها باید دقت بالایی به کار رود و از نیروی ماهر کمک بگیرید. در این نوع از نرده ها تنها برای اتصالات شیشه ها به یکدیگر و یا به چارچوب از پیچ و مهره آلومینیوم و یا استیل استفاده میشود

قیمت نرده شیشه ای تراس

در مقاله نیز گفتیم که نرده شیشه ای تراس علاوه بر امنیتی که دارد زیبایی فوق العاده ای به تراس میدهد و با نصب این نوع نرده ها از سقوط اشیا جلوگیری میشود‌. قیمت این نرده ها به عواملی نظیر جنس شیشه، آلومینیوم و دیگر متریال های بکار رفته در آن بستگی دارد با افزایش کیفیت این متریال ها قیمت آن نیز افزایش میابد همین امر بعلاوه نوسانات بازار به ما این اجازه را نمیدهد که قیمت دقیقی از نرده شیشه ای تراس را در این مقاله بیاوریم اما به طور کلی قیمت نرده شیشه ای تراس در هر متر مربع از 1.500.000 تومان تا 2.500.000 تومان متغیر است‌‌‌. اما نرده های گرانتر و یا ارزان تر نیز موجود است.

قیمت نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن در کنار ظرافت و زیبایی که دارد به عنوان محافظی برای سرما، گرما و مهمتر از دیگر دلایل محافظت از سقوط از ارتفاق کاربرد دارد. بنابراین استفاده از نرده شیشه ای بالکن در ساختمان باعث لوکس تر شدن و نیز زیبا تر شدن محیط میشود . قیمت این نوع از نرده ها نیز مانند نرده شیشه ای تراس متغیر است اما به طور کلی برای هر متر مربع قیمت آن از 1.500.000 تومان تا 2.500.000 تومان متغیر است‌‌‌. نرده های شیشه ای بالکن میتوانند بسته به کیفیت گرانتر و یا حتی ارزان تر از این قیمت ذکر شده در مقاله نیز باشند.

مزایای حفاظ شیشه ای تراس

اگر حفاظ شیشه ای تراس را دیده باشید صددرصد به واسطه بهره‌گیری از نور طبیعی می توانید، مزایای فوق العاده ای را برای آن در نظر بگیرید؛ چرا که حفاظ می‌تواند برای انواع ساختمان هایی که به هر دلیلی به تهویه فضای بیرونی نیازمند هستند، یک گزینه و انتخابی عالی به حساب آید. امروزه در بسیاری از پروژه های تجاری استفاده از حفاظ شیشه ای تراس یک امر ضروری محسوب می‌شود که می‌تواند به واسطه شیشه سکوریت و لمینت خود علاوه بر حفظ امنیت و ایمنی زیبایی قابل قبولی را به نمایش بگذارد. ظاهر ساده و البته زیبای فوق العاده شیشه همیشه باعث یک شفافیت یکدست برای حفاظ شیشه ای می شود که اگر شما بتوانید حفاظ شیشه ای تراس را با تنوعی که در روش نصب وجود دارد در نظر بگیرید صددرصد زیبایی آن را چند برابر می توانید مشاهده کنید. انواع اتصالات و یراق آلات هر کدام به صورت گسترده در مدل‌های گوناگون می توانند با یک شیوه استاندارد خاص نصبی سریع، دقیق و مهمتر از همه با ایمنی بالا و نگهداری آسان را برای شما به نمایش بگذارد، که البته به جز تراس شما برای استخر و حتی پله و بالکن نیز می توانید استفاده کنید.

حفاظ شیشه ای تراس بزرگ

جهت مشاهده قیمت نرده شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

نصب حفاظ شیشه ای تراس

شما با استفاده از پروفیل های یو شکل این اختیار را دارد که برای حفاظ شیشه ای تراس در جهت توکار بودن آن یک تکیه گاه ثابت را برای شیشه های لمینت در نظر بگیرید. حفاظ شیشه ای به واسطه اجزای خاص خود مانند نرده های استیل و آلومینیوم به راحتی می‌تواند برای ساختمان‌های عمومی مورد استفاده قرار گیرد. اما در حال حاضر صحبت ما حفاظ شیشه ای تراس است که حفاظ این شیشه می تواند مانع بسیار قابل قبولی برای انواع خطرات موجود در تراس گردد؛ چرا که علاوه بر تامین نمای بیرون ساختمان ایمنی نیز حرف اول را می‌زند که شما با ضخامت های ۸ – ۱۰ - ۱۲ و استفاده از اتصالات مقاوم مانند آلومینیوم و استیل بتوانید در هنگام نصب یک ارتفاع مناسب را به بهترین شکل ممکن برای نصب در نظر بگیرید.

حفاظ شیشه ای تراس خانه

جهت سفارش نرده شیشه ای از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

اهمیت حفاظ شیشه ای تراس

استفاده از حفاظ های شیشه ای تراس باعث می شود تا نمای ساختمان جلوه خاصی به خود بگیرد و علاوه بر مبحث ایمنی همانگونه که گفته شد صحبت زیبایی کار نیز بسیار مهم است؛ چرا که به عنوان یک سد عالی می تواند از هرگونه آلودگی تا حدود زیادی جلوگیری کند و همچنین شما در مقابل بسیاری از تغییرات آب و هوایی می توانید به کیفیت اصلی این حفاظ مطمئن باشید. اصولا برای وجود پایه های ضد لغزش آن شما باید از اتصالات قابل قبولی استفاده کنید، که این اتصالات بتواند به نحو احسن به کیفیت اصلی پایه کمک کند.ارتفاع معمولی حدودا 110 سانتی متر است که با توجه به سلیقه و نیاز شما ممکن است ارتفاع بیشتری نیز در نظر گرفته شود که فضای خاص در ساختمان محسوب می‌شود و سقف و یا بدون سقف در صورت هر صورت تراس برای نمای بیرون بسیار مهم است و استفاده از حفاظ شیشه ای تراس صد در صد برای زیبایی هر چه بیشتر این فضا یک مزیت به حساب می آید.

حفاظ شیشه ای تراس آبی

خزید حفاظ شیشه ای تراس

 شما برای سفارش و خرید حفاظ شیشه ای تراس می توانید از فروشگاه آنلاین سفارش خود را به صورت اینترنتی به ثبت برسانید؛ چرا که امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از خدمات به صورت اینترنتی انجام می‌شود و شما می توانید تمامی خدمات را با کیفیت عالی به ثمر برسانید و توصیه ما این است تا تمامی جزئیات را برای نصب و استفاده از حفاظ شیشه ای در نظر بگیرید و اینگونه یک انتخاب مقرون به صرفه داشته باشید.
شیشه حفاظ تراس تا حدودی می تواند یک محافظ ایمنی به حساب می‌آید تا از هرگونه سقوط و افتادن افراد جلوگیری کند و همچنین شما با پنل های ثابت می توانید از انواع بست اتصال برای ثابت کردن پنل استفاده کنید. در هنگام نصب اهمیت مهارت و  دانش فنی مهم‌ترین نکته‌ای است که باید به آن توجه شود.

حفاظ شیشه ای تراس قهوه ای

به عنوان جمع بندی حفاظ شیشه ای تراس بهتر است بدانید که امروزه استفاده از این حفاظ می‌تواند به ایمنی و امنیت هر چه بیشتر تراس شما کمک کند تا هیچگونه مشکل خاصی برای افراد به وجود نیاید. استفاده از حفاظ با استفاده از نصبی مناسب با  ابعاد، ارتفاع شیشه، استفاده از یراق آلات مناسب قیمت خاصی را برای نصب برآورد می کند. اما شما برای اجرای این حفاظ بهتر است از یک نیروی ماهر و نصابی باتجربه استفاده کنید تا در طولانی مدت به کیفیت نصب مطمئن باشید.
 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته