محمد حسین فولادی

شیشه کابینت کلاسیک

آشپزخانه یکی از قسمت های خانه است که افراد روزانه زمان زیادی را در آن می گذرانند. به همین دلیل است که وسایل آشپزخانه جزو مهمترین وسایل در خانه هستند. یکی از وسیله های بسیار مهم و کاربری در آشپزخانه کابینت ها هستند. کابینت ها بیشتر وسایل ریز و درشت آشپزخانه را در خود جای میدهند و باعث میشوند که آشپزخانه نظم پیدا کند. امروزه دیگر شما کمتر خانه ای را میتوانید پیدا کنید که دارای کابینت های متعدد نباشد. بسیاری از افراد در هنگام انتخاب خانه با کابینت های خانه توجه ویژه ای دارند. کابینت ها علاوه بر نقشی که در ایجاد نظم در خانه دارند، تاثیر زیادی نیز بر زیبایی آشپزخانه دارند. 
بخش زیادی از زیبایی آشپزخانه به کابینت های آن بستگی دارد. به دلیل تاثیر و اهمیت نقش کابینت ها در زیبایی آشپزخانه، امروزه مدل های متعددی از کابینت به آشپزخانه معرفی شده اند که هر کدام متناسب با یک دکوراسیون خاص هستند. یکی از این کابینت ها که چند سالی است به بازار معرفی شده است و دارای طرفداران زیادی است، کابینت شیشه ای است. کابینت شیشه ای دارای فرمی بسیار زیبا است که در انواع مدل های کلاسیک و مدرن به بازار عرضه میشود. در این مقاله قصد داریم به بررسی شیشه کابینت کلاسیک بپردازیم. این نوع از کابینت ها بیشتر مناسب استفاده در خانه هایی با فضای کلاسیک و غیر مدرن هستند. اگر شما هم جزو علاقه مندان به شیشه کابینت کلاسیک هستید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات زیادی درباره شیشه کابینت کلاسیک در اختیارتان قرار دهیم.

شیشه کابینت کلاسیک

برای خرید شیشه بین کابینتی می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

ساختار کابینت های شیشه ای 

در بررسی شیشه کابینت کلاسیک در ابتدا لازم است که به بررسی ساختار کابینت های شیشه ای بپردازیم. کابینت های شیشه ای معمولا از دو قسمت در و بدنه تشکیل شده اند. بدنه کابینت های شیشه ای معمولا از جنس های همچون چوب، تخته های ام دی اف و یا فلز تشکیل شده است. قسمت در کابینت های شیشه ای از یک تخته شیشه ای و یک قاب فلزی و یا چوبی تشکیل شده است. قاب چوبی و یا فلزی این مدل از کابینت ها باعث میشود که استحکام کابینت بیشتر از حالت عادی شود. البته برخی از مدل های کابینت فاقد این قاب هستند. این مدل ها به نسبت مدل های قاب دار دارای استحکام بسیار کمتری هستند. افرادی که تمایل دارند از مدل های بدون قاب کابینت استفاده کنند، لازم است از شیشه های محکمی همچون شیشه سکوریت و شیشه لمینیت استفاده کنند تا بتوانند استحکام کابینت را تامین کنند و از شکستن کابینت جلوگیری کنند.

کابینت شیشه ای شفاف 

یکی از انواع مدل های شیشه کابینت کلاسیک ، کابینت هایی با شیشه شفاف هستند. این نوع از کابینت ها کلاسیک ترین نوع کابینت های شیشه ای هستند که به راحتی با ظاهر هر آشپزخانه ای ست میشوند. این کابینت ها دارای یک تخته شیشه ای شفاف هستند که ظاهری کلاسیک به این کابینت ها می‌بخشد. استفاده از قاب های چوبی باعث میشود که این نوع از کابینت ها ظاهری کلاسیک تر پیدا کنند. افراد می‌توانند با توجه به دکوراسیون داخلی خانه خود قاب هایی زیبا برای کابینت ها خود استفاده کنند. 
البته این کابینت ها دارای معایبی نیز هستند که در هنگام خرید حتما باید به آن ها توجه داشت. این کابینت ها به علت دارا بودن شیشه های شفاف، به راحتی اثر انگشت و لکه چربی را به خود جذب می‌کنند. به همین دلیل این کابینت ها باید به صورت روزانه تمیز شوند تا ظاهری کثیف و نامناسب پیدا نکنند. همچنین ممکن است این ویژگی که وسیله های درون کابینت از بیرون قابل دیدن هستند برای بسیار از افراد خوشایند نباشند. در هنگام خرید این نوع کابینت ها حتما باید به این نکات توجه لازم را داشت.

شیشه کابینت کلاسیک سفید

جهت مشاهده قیمت شیشه کابینت می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

کابینت شیشه ای حباب دار

یکی دیگر از انواع شیشه کابینت کلاسیک که این روزها در نزد مشتریان محبوب شده است، شیشه های حباب دار هستند. این مدل از کابینت ها از شیشه های ساخته شده اند که این شیشه ها دارای حباب های بسیار ریزی در درون خود هستند. این شیشه ها دارای ظاهری کلاسیک و آنتیک هستند. این شیشه ها معمولا دست ساز هستند و دارای قیمتی بالا هستند. معمولا قاب های چوبی مناسب ترین قاب ها برای این نوع از شیشه ها هستند. ترکیب قاب های چوبی و این نوع از شیشه تا باعث به وجود آمدن ترکیب زیبا و آنتیکی میشود.
 همچنین این شیشه ها رد اثر انگشت و لکه چربی را زیاد نشان نمی‌دهند و نیازی به نظافت روزانه ندارند و همچنین وسایل درون کابینت از پشت این شیشه ها دیده نمیشود. شیشه کابینت کلاسیک  حباب دار برای آشپزخانه هایی که دارای ظاهری کلاسیک و آنتیک هستند، انتخابی بسیار مناسب است و ظاهری زیبا به آشپزخانه می بخشند. همچنین نوع دیگری از کابینت شیشه ای کلاسیک وجود دارد، که در قسمت شیشه ای آن از شیشه های کریستال استفاده شده اند. این شیشه ها به نسبت شیشه های معمولی بسیار شفاف تر هستند. این نوع از شیشه ها نیز دارای ظاهری خاص و انتیک هستند و مناسب استفاده در آشپزخانه هایی با فضای کلاسیک هستند.

شیشه کابینت کلاسیک قهوه ای

جهت سفارش شیشه کابینت از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

سخن پایانی
کابینت یکی از وسیله هایی است که تاثیر بسزایی در زیبایی خانه دارد. یکی از انواع کابینت های موجود در بازار کابینت شیشه ای است. ما در این مقاله به بررسی شیشه کابینت کلاسیک پرداختیم. شیشه کابینت کلاسیک شیشه ای است که در کابینت هایی با فرم کلاسیک مورد استفاده قرار میگیرد. این کابینت ها دارای برای استفاده در آشپزخانه های کلاسیک بسیار مناسب هستند. 
 

Print
2717 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته