شیشه کابینت در آشپزخانه

 

اگر شما از ایده قرار دادن شیشه کابینت در آشپزخانه خوشتان می آید اما با موضوع شفافیت شیشه کابینت و این حقیقت که محتوای کابینت ها در معرض دید همه قرار دارد،کنار نمی آیید،گزینه دیگری هم برایتان وجود خواهد داشت.شیشه کابینت مات براق است و تم سردی دارد و در آشپزخانه های مدرن نمای زیبایی دارد.البته اگرچه شیشه مات اشیا را پشت ظاهر زیبایش پهان می کند،اما کاملا هم مات نیست و شما هنوز هم می توانید شکل و رنگ اشیا را پشتش را ببینید.چندین وع شیشه وجود دارد که برخی از آنها از دیگری رایج تر هستند.در اینجا باید حواستان باشد که برخی از انواع شیشه کابینت ممکن است خیلی زود از مد بیفتند و بنابراین و شما بمانید و آشپزخانه ای که تاریخ مصرف دکوراسیون اش گذشته باشد.بنابراین بهتر است که از شیشه کابینت ساده تر و سنتی تر استفاده کنید.یکی از انواع شیشه کابینت که می توانید در آشپزخانه استفاده کنید،شیشه رنگی بین کابینتی می باشد.شیشه کابینت رنگی سمی تواند بین دو کابینت بالایی و پایینی جای داده شود و شکل زیبایی دارد.مزیت دیگر این نوع شیشه کابینت این است که خیلی راحت پاک می شود و تمییز کردنش آسان است.

برای خرید شیشه لاکوبل می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

امکان استفاده از انواع رنگ های شیشه کابینت وجود داشته که این شیشه ها ضد حرارت و گرما هستند و می توان خیلی راحت سکوریت شان کرد و ایندست شیشه ها قابلیت نحمل گرما تا 600 درجه سانتی گراد را خواهند داشت.شیشه کابینت را می توان پس از بریدن و اندازه شدن در کارخانه و با دستگاه بخصوص،تیزی هایش گرفته شده و پس از آن شست وشو داده شده آماده فرستادن به مکان مورد نظر می شوند.البته هم در خانه مشتری و هم در کارخانه میتوانیم محل های بخصوصی را برای جاسازی موارد سلیقه ای سوراخ کنیم تا مشتری به عنوان مثال بتواند به کلید یا پریز دسترسی داشته باشد.

شیشه کابینت رنگی

شیشه کابینت رنگی بین کابینتی دارای حدود 20 رنگ شفاف و مات بوده که البته اغلب از شیشه کابینت رنگی در خانه ها استفاده می شود و خوب علتش هم راحتی پاک کردن و زیبایی بیشتر آن است.امکان دارد گاهی اوقات برروی شیشه رنگی در بین کابینت ها هود هم سوار شود که البته به آسانی می توانیم این کار را انجام دهیم.شیشه کابینت در حال حاضر در اغلب خانه ها بکار می رود و نسبت به کاشی هایی که در بین کابینت استفاده می شود و سرامیک ها طرفداران خیلی بیشتری دارد.در میان رنگ های شیشه کابینت رنگی،اغلب رنگ هایی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند نقره ای،قهوه ای،طوسی،کاراملی می باشد که البته شیشه کابینت مشکی از همه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.شیشه کابینت ای که در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد دارای انواع چاپی و طرحدار دو رنگ و تک رنگ می باشد.

شیشه کابینت

 

به طرز شگفت آوری شیشه کابینت آشپزخانه هنوز هم قابل استفاده هستند ،حتی پس از مدت زیادی که اسباب شیشه ای محبوبیت شان را از دست داند.این موضوع به علت این است که شیشه هیچ وقت محبوبیتش را از دست نداد و همیشه بخاطر خواص منحصر بفردش مورد استفاده قرار می گیرد.در آشپزخانه کابینت ها با شیشه کاری در جلویشان یا قفسه های شیشه ای به علت شفافیت ای که دارند و اینکه به آسانی دور اشیا قالب بندی می شوند و اینکه می توان اشیا را بدون آنکه کاملا در معرض دید قرار گیرند داخلشان گذاشت،اگر شما طرافدار شفافیت شیشه ها در دکوراسیون خانه تان نیستید،می توانید از بین انواع دیگری از شیشه ها یکی را انتخاب کنید.در شیشه کابینت کاملا شفاف هیچ چیزی را نمی توان پنهان کرد،لذا اول از همه شما باید راحت بودنتان را با این موضوع مشخص کنید.البته اگر چه ممکن است این موضوع برای برخی از مردم موجب ناراحتی باشد برخی دیگر ممکن است از این مدل شیشه ها خوششان بیاید و شفافیت را مزیتی بزرگ به حساب آورند.در کابینت شیشه ای به شما اجازه می دهد تا لوازمتان را داخلش قرار دهید و در عین حال از اشیا درونش مراقبت می کند و اجازه نشستن خاک رویشان را نمی دهد، در کل جای لوازم در این نوع کابینت ها امن و امان است.اگر چه ذات تخت این نوع شیشه ها برای کم جا کردن دکوراسیون داخلی امتیاز بزرگی محسوب می شود،البته دیگر نیاز به یادآوری نیست که شیشه کابینت بهترین انتخاب برای آشپزخانه های کوچک است.

جهت مشاهده قیمت شیشه رنگی می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

چنان چه درگیر مد و دکوراسیون باشید باید بدانید پیش از این از شیشه بسیار کم استفاده می شد، ولی ایده های نوین مد و دکوراسیون خواه یا ناخواه ما را با خود همراه می سازد. در حال حاضر حتی استفاده از شیشه به کابینت ها نیز معنای جدید بخشیده است.

شیشه کابینت

یکی از مشخصه های شیشه این است که همواره شکیل و مرغوب باقی می ماند و به هیچ عنوان تکراری نخواهد شد، پس شیشه برای بعضی افراد جایگاه بسیار خاصی دارد. کابینت های شیشه ای و قفسه های شیشه ای، به دلیل واضح بودن، مکان مناسبی است برای نمایش دادن لوازم دکوراتیو، این به نمایش گذاشتن به گونه ای است که در هیچ دکوراسیونی تکرار نخواهند شد. شیشه کابینت به بهترین صورت ظرف های دکوری آشپزخانه را نشان می دهند بی ان که جلب توجه زیادی داشته باشند. البته چنان چه شما جزء افرادی هستید که به کابینت و قفسه های شفاف تمایلی ندارند، سبک هایی از درب شیشه ای ساخته شده اند که علاوه بر کم کردن دید، جذابیت منحصر به فردی را برای دکوراسیون به ارمغان می آورند. برای آن که بتوانید با این مدل ها آشنا شوید سعی کرده ایم نمونه هایی را این نوشتار بگنجانیم. 

کابینت شیشه ای

 

با توجه به این موضوع که شیشه از گذشته تا به حال با وجود آن که یک وسیله ساده و زیبا برای طراحی و دکوراسیون بوده، در موارد گسترده ای کاربرد داشته است. در حال حاضر هم با توجه به تغییراتی که در سطح کیفی و اقسام متفاوت آن انجام شده است، موارد استفاده متنوع تر و جذاب تری را می توان از شیشه انتظار داشت. شیشه های گوناگون توجه بسیاری از طراحان و معماران را به خود جلب کرده است که از این بین می توان به شیشه کابینت اشاره کرد. 

شیشه کابینت به هیچ عنوان محبوبیت خود را از دست نداده و به علت خصوصیات بی نظیرش در موارد بسیار زیادی استفاده می شود. همان گونه که بیان شد موارد کاربرد شیشه با عنوان شیشه کابینت است که به علت وضوح بالا و هم این که قاب مناسبی برای خلق جذابیتی خارق العاده است، کاربرد دارند. یکی از مواردی که بیان آن لازم است شیشه ها می توانند به عنوان نقطه کانونی نیز قرار بگیرند.

کابینت شیشه ای

وضوح شیشه کابینت جزء خصوصیات عالی و بی نظیر شیشه است. چنانچه تمایل ندارید با شفافیت دکوراسیون مواجه شوید، شیشه های متنوع دیگری وجود دارند که می توانید مطابق با سلیقه تان و نوع دکوراسیون هر کدام از آن ها را انتخاب کنید. ولی همان گونه که اطلاع دارید شیشه با وضوحی که دارد موجب وسیع تر و بزرگ تر دیده شدن فضا می شود و روشنی محیط را نمی کاهد. بنابراین یک انتخاب بی نظیر به خصوص برای محیط و آشپزخانه های کوچک به شمار می آید.

کابینت شیشه ای مدرن

شیشه کابینت در دکوراسیون داخلی هر آشپزخانه ای موثر است. همان طور که بیان شد در انواع و اقسام رنگ ها تولید می شوند. به منظور مشاهده و آشنایی شما چند شیشه کابینت و هم چنین کابینت با کاربرد شیشه در متن قرار داده شده است. 
کابینت های شیشه ای طرحی مغایر با کابینت های لوکس دارند، شما می توانید با پیاده سازی این نوع کابینت ها دکوراسیون جذاب و مدرنی را در محیط آشپزخانه ایجاد کنید. همین طور می توانید با استفاده از کابینت هایی با درب شیشه ای موجب دیده شدن جذاب ترین وسایل و ظروف آشپزخانه شوید.
در حال حاضر کابینت ها در سبک ها و رنگ های به روز و متفاوتی مانند کابینت های گلاس، کابینت ام دی اف، کابینت شیشه ای و غیره ساخته می شوند که انتخاب شکل و رنگ کابینت به مدل دکوراسیون و رنگ های به کار رفته در محیط آشپزخانه ارتباط دارد.

شیشه کابینت رنگی

از جمله کاربردهای اساسی شیشه های رنگی پیاده سازی این شیشه ها در قسمت های بین کابینت است. به عبارت دیگر پس از اندازه گیری دقیق قسمت های بین کابینت با متر و تراز لیزری و طراحی جاسازها مانند کلید، پریز، علمک گاز، حوله خشک کن شیشه سکوریت آن قسمت تولید می شود و در مرحله بعد لمینیت و با چسب ویژه در جایگاه پیاده سازی می شود.

 شیشه کابینت رنگی قرمز

لازم است بیان شود که شیشه های وسط کابینت تترا گلس، به ویژه شیشه هایی که پشت گاز نصب میشوند همگی تمپرد 700 درجه اند و در مقابل حرارت شعله گاز و ضربه مستحکم بوده و امنیت لازم را دارند. شیشه های رنگی سکوریت تترا گلس همگی تمپرد 700 درجه اند، این در صورتی است که بیشتر شیشه های سکوریت تولید شده توسط کارخانه جات ایرانی با درجه حرارت 450 تمپرد می شوند و استقامت کمتری از تمپرد 700 درجه دارند) به عبارت دیگر 11 برابر قطر خود شیشه، استقامت دارند.

شیشه کابینت کلاسیک

تولید شیشه های تزیینی فلزکوبی به وسیله فلزهای طلایی در سطح کیفی کشور آلمان و شیشه های 4 یا 6 میلی متری که به علت قطر و وزن کم، برای دیزایین درب کابینت معمولی، کابینت ممبران، کابینت کلاسیک و تمام چوب مناسب است. مشتری می تواند در این صورت از شیشه شفاف، مات و بافت دار مطابق با سلیقه اش استفاده کند. در این مدل هم با توجه به نوع کابینت و دکوراسیون داخلی می توان از نقش ها و نماهای کلاسیک یا مدرن به کار برد. در پروژه هایی که ویترین های درب کابینت به طرف سالن پذیرایی است با نصب فلزهای طلایی ظاهری جذاب را به بخش پذیرایی ساختمان می بخشد.

شیشه طرح دار کابینت

شیشه های طرح دار کابینت به دو بخش شیشه های طرح دار بین کابینتی و شیشه های طرح دار درب کابینت دسته بندی می شوند که هر یک از آن ها طی پروسه گوناگونی ساخته و نصب خواهد شد، همان گونه که می دانید شیشه کابینت از شیشه های لاکوبل رنگی و چاپی تولید شده ولی شیشه های درب کابینت از شیشه های طرح دار سندبلاست، اسید کاری و حکاکی شده تولید شده است. در ادامه انواع شیشه های طرح دار برای آشنایی شما بیان شده، این شیشه ها می توانند مطابق با سلیقه فردی و شیوه دکوراسیون داخلی انتخاب شوند. 

 • شیشه های طرح دار کابینت کریستال
 • شیشه های طرح دار کابینت هوشمند
 • شیشه های طرح دار کابینت حکاکی شده
 • شیشه های طرح دار کابینت لمینت
 • شیشه های طرح دار کابینت سکوریت
 • شیشه های طرح دار کابینت سندبلاست
 • شیشه های طرح دار کابینت چاپی
 • شیشه های طرح دار کابینت لاکوبل

شیشه مات کابینت

شیشه دکوراتیو مات (Matelux) با کمک فناوری نوین مات کردن شیشه با استفاده از اسید تولید می شوند. این نوع از شیشه ها آلودگی ها را نشان نمی دهند، هم چنین نور را از خود عبور نداده و محیط را را واپسگرایانه تر نشان می دهند. شیشه های دکوراتیو مات در پارتیشن‌ بندی، حمام، مبلمان، درب ها، کابینت و فضاهای دیگر کاربرد دارند. افزودن یک لایه لمینت به آن ها موجب می شود که در زمان شکستن قطعه قطعه نشوند. می توان این شیشه ها را در رنگ ‌های گوناگون عرضه کرد و حتی سبک های متفاوتی در آن ها به وجود آورد و مشبک شان کرد. بریدن شیشه به هر صورتی قابل انجام است و در ضخامت های مختلفی قابل ارائه است.

شیشه سند پلاست کابینت

شیشه های دکوراتیو سندبلاست به گونه ای تشکیل شده اند که منعطف بوده و قابلیت زیادی دارند، زیرا می توان هر نوع طرحی را روی این شیشه های این چنینی به کار برد. به منظور انجام این کار احتیاج به شیشه ی به خصوصی نیست و می توان این عمل را روی شیشه های سندبلاست انجام داد. پروسه ساخت شیشه های سندبلاست کمی مغایرت دارد. شیشه های سندبلاست، از پاشیده شدن بافشار گونه ای ماسه به خصوص به وسیله دستگاه های سندبلاست ساخته می شود. در زمان ریختن ماسه، می توان طرح دلخواه را روی شیشه های سند بلاست به وجود آورد. شیشه های سندبلاست به صورت مات هستند و این موجب می شود بیشتر سازمان ها، شرکت های دولتی و خصوصی مایل به کاربرد این گونه از شیشه ها باشند. شیشه های سندبلاست را می توان در منازل مسکونی بخش حمام و در آشپزخانه به عنوان شیشه کابینت، در فروشگاه ها بخش ایجاد دکور و غیره به کار برد. 

کابینت درب شیشه ای

شیشه کابینت آشپزخانه جزء بااهمیت ترین لوازم داخل آشپزخانه به حساب می آید، زیرا نقش تعیین کننده ای در زیبایی خاص آن ایفا می کند. کابینت ها سوای بر نظم دهی و جای دهی اصولی وسایل و لوازم آشپزخانه، نقش بااهمیتی هم در جذابیت و تعیین مدل دکوراسیون خانه و آشپزخانه دارد. آشپزخانه ها، تا چندی پیش، اغلب با کشیدن دیواری از دید مهمانان پنهان بودند، ولی در حال حاضر با توجه به نوع معماری نوین، آشپزخانه ها بخشی نمایان و پیدا در منزل به حساب می آیند، که عوام به آن ها اوپن یا باز می گویند.

شیشه دکوری کابینت

امکان دارد این گونه به نظر برسد که کار با کابینت های شیشه ایی در آشپزخانه کمی دشوار است. به همین علت بیشتر افراد کار با کابینت های شیشه ای را نپسندند ولی در واقع به این صورت نیست زیرا شیشه کابینت باعث می شود که زیبایی بی نظیری برای آن محیط رقم بخورد. احتمالا به مدل دکوراسیونی که در آشپزخانه های شیشه ای به کار رود علاقه ای نداشته باشید ولی این مدل مناسب ترین نما را به آشپزخانه شما خواهد بخشید. 
موضوع قابل توجه این است که شیشه کابینت تنوع تقریبا بسیار زیادی دارد که قابلیت تغییر پذیری زیادی دارند، از سبک های شفاف گرفته تا سبک های مات و کاملا کدر، برای هر سلیقه ای یقینا سبکی یافته می شود. هم چنین وجود شیشه کابینت در کابینت های این چنینی موجب می شود آشپزخانه های کوچک بزرگ تر به نظر برسند.
شیشه کابینت در کابینت های شیشه ای بسیار زیبا بوده و چیزی بین کابینت های بسته و قفسه های باز در آشپزخانه به شمار می آیند، به عبارتی به شما این قابلیت را می دهند تا لوازم را به صورت مرتب نظم دهی کنید و از سوی دیگر لوازم پر زرق و برق و کریستالی خود را نشان دهید. اغلب افراد کابینت های شیشه ایی واضح را می پسندند. شیشه شفاف برای همه آشپزخانه ها با هر مدلی مناسب است.

شیشه دکوری کابینت

شیشه طرح دار کابینت

یکی از شیشه های تاثیرگذار بر طراحی داخلی ساختمان، شیشه های دکوراتیو هستند. بخش های بین کابینت ها می توانند مکان ایده آلی برای نصب این شیشه های دکوراتیو باشند. شیشه های متنوع دکوراتیو عبارت هستند از:

 • شیشه های لمینت رنگی
 • شیشه های چاپی یا اسپندرال
 • شیشه های سندبلاست
 • شیشه های مات
 • شیشه های طرح شکسته
 • شیشه های فوتولمینیت.

جمع بندی
به حدی پیشرفت در تمام ابعاد زندگی به صورت آنی اتفاق افتاده که تصور آن برای هر کس امری محال است. این پیشرفت به گونه ای بوده که به کابینت ها هم رخنه کرده است. در حال حاضر در کابینت ها از شیشه های سکوریت استفاده می کنند که علاوه بر جنبه بصری، پاکسازی آن بسیار راحت است. کابینت ها می توانند در دکوراسیون داخلی منازل تاثیرگذار باشند به همین دلیل باید در انتخاب آن ها به اندازه کافی دقت کرد. انتخاب شیشه سندبلاست به عنوان شیشه کابینت می تواند گزینه مناسبی باشد زیرا در طرح های زیبایی تولید شده اند. شیشه کابینت
شیشه کابینت

 

 

 

 

 

شیشه کابینت