شیشه کابینت رنگی

کابینت یکی از اجزای مهم در هر خانه ای است. کابینت وظیفه نظم بخشیدن به آشپزخانه را دارد و تقریبا بیشتر وسایل ریز و درشت آشپزخانه را در خود جای میدهد. امروزه دیگر نمیتوان خانه ای را پیدا کرد که کابینت در آشپزخانه آن نصب نشده باشد. کابینت علاوه بر کاربردی که در نظم بخشیدن به آشپزخانه دارد، تاثیر زیادی نیز بر زیبایی و دکوراسیون آشپزخانه دارد. به نحوی که داشتن کابینت های زیبا و هماهنگ با محیط آشپزخانه باعث می شود که آشپزخانه شما زیبا تر دیده شود. در مقابل این موضوع، انتخاب کابینت هایی نا هماهنگ با محیط آشپزخانه باعث میشود که زیبایی محیط آشپزخانه از دست برود و تلاش های شما برای داشتن آشپزخانه ای زیبا بی ثمر بماند. به علت تاثیری که کابینت بر زیبایی خانه دارد، امروزه مدل های متنوعی از کابینت ها به بازار عرضه شده اند.
 یکی از این مدل ها که طرفداران زیادی نیز دارد، کابینت شیشه ای است. کابینت شیشه ای از یک درب شیشه ای همراه با یک قاب فلزی و یا چوبی ساخته شده است. کابینت های شیشه ای تنها محدود به چند مدل خاص نیستند و مدل های متعددی از این کابینت ها در بازار وجود دارند که افراد میتوانند متناسب با دکوراسیون داخلی خانه خود از یکی از این مدل کابینت ها بهره بگیرند. یکی از مدل های محبوب کابینت شیشه ای، کابینت شیشه ای رنگی است. کابینت شیشه ای رنگی از یک شیشه کابینت رنگی به همراه یک قاب فلزی و یا چوبی تشکیل شده است. در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی شیشه کابینت رنگی بپردازیم و انواع مدل های این شیشه را به شما معرفی کنیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات زیادی درباره شیشه کابینت رنگی کسب کنید.

شیشه کابینت رنگی

برای خرید شیشه بین کابینتی می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

شیشه کابینت رنگی شفاف

در بررسی انواع مدل های شیشه کابینت رنگی لازم است که در ابتدا به معرفی شیشه رنگی شفاف بپردازیم. این شیشه ها همان گونه که از نام آن ها مشخص است، شیشه هایی کاملا شفاف هستند. این شیشه ها به نسبت سایر مدل های شیشه کابینت راحت تر با محیط آشپزخانه های مختلف هماهنگ میشوند. همچنین تمامی کابینت های شیشه ای به علت ساختاری که دارند باعث روشن شدن محیط آشپزخانه میشوند. که روشن تر شدن آشپزخانه باعث میشود که آشپزخانه بزرگ تر دیده شود.
 البته استفاده از شیشه کابینت رنگی دارای معایبی نیز هست که مهم ترین آن ها این مسئله است که رد اثر انگشت و رد چربی بر روی شیشه های شفاف بسیار نمایان است. در استفاده از شیشه های رنگی شفاف حتما باید به این مسئله توجه داشت که رنگ شیشه باید حتما با محیط آشپزخانه هماهنگ باشد. استفاده از شیشه هایی با رنگ ناهماهنگ باعث میشود که زیبایی آشپزخانه از بین برود. برای استفاده از شیشه های رنگی کابینت بهتر است که از یک طراح دکوراسیون داخلی مشورت بگیرید. 

شیشه کابینت رنگی مات

شیشه کابینت رنگی

جهت مشاهده قیمت شیشه کابینت می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

یکی دیگر از انواع شیشه کابینت رنگی که لازم است به بررسی آن بپردازیم. شیشه رنگی مات است. این نوع از شیشه ها دارای ظاهری مات هستند که باعث میشوند که وسایل درون کابینت نمایان نشوند. افرادی که تمایل ندارند وسایلشان از بیرون از کابینت دیده شود می توانند از این شیشه ها استفاده کنند. شیشه کابینت رنگی مات به نسبت شیشه های شفاف دارای ظاهر مدرن تری هستند. افردای که دارای آشپزخانه هایی با فضای کاملا مردن هستند میتوانند از این مدل شیشه ها استفاده کنند. مدل های رنگی شیشه های مات نیز در بازار وجود دارند که علاقه مندان به شیشه های رنگی میتوانند از آن ها بهره ببرند.
 این شیشه ها دارای این مزیت هستند که برخلاف شیشه های شفاف لکه چربی و اثر انگشت بر روی این شیشه ها باقی نمی ماند و نیازی به نظافت روزانه ندارند. اگر شما قصد دارید از انواع رنگی این شیشه ها استفاده کنید بهتر است که حتما از هماهنگی رنگ این شیشه ها با فضای آشپزخانه خود مطمئن شوید. برای گرفتن نتیجه مناسب، بهتر است که از یک طراح دکوراسیون داخلی کمک بگیرید. 

شیشه های بافت دار رنگی

در بررسی شیشه کابینت رنگی لازم است که به شیشه های بافت دار رنگی که یکی از انواع محبوب و زیبای شیشه های کابینتی است اشاره کنیم. این مدل از شیشه ها دارای بافت هستند و طرح های مختلفی بر روی این شیشه ها شکل گرفته است. شیشه های بافت دار را میتوان در دسته شیشه های مات قرار داد. این شیشه ها همچون شیشه های مات، باعث می شوند که وسیله های موجود در کابینت دیده نشوند. همچنین این شیشه ها همچون شیشه های مات دارای این مزیت هستند که لکه چربی و اثر انگشت بر روی آن ها نمی ماند. شیشه های بافت دار یکی از انواع زیبا و مدرن شیشه های کابینتی است که برای استفاده در آشپزخانه های مدرن بسیار مناسب هستند. البته انواع رنگی این کابینت ها نیز در بازار وجود دارد که اگر با فضای آشپزخانه به درستی ست شود، جلوه ای بسیار زیبا به آشپزخانه می دهد. 

شیشه کابینت رنگی آشپزخانه

جهت سفارش شیشه کابینت از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

سخن پایانی
کابینت یکی از وسیله های ضروری در آشپزخانه است، که باعث نظم بخشیدن به آشپزخانه می شود. البته کاربرد کابینت تنها محدود به ساماندهی وسیله ها نیست و تاثیر به سزایی نیز در زیبایی آشپزخانه دارد. به این صورت که کابینت های آشپزخانه خود را به درستی انتخاب کنید باعث می شود که فضای آشپزخانه شما زیبا تر به نظر برسد. یکی از انواع کابینت های زیبا و مدرن کابینت شیشه ای است که دارای طرفداران زیادی است. در این مقاله به بررسی شیشه کابینت رنگی پرداختیم.
 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته