شیشه طرح دار کابینت

شیشه طرح دار کابینت جزء شیشه های رنگی و طرح داری است که امروزه توانسته یکی از قسمت های مختلف آشپزخانه را به خود اختصاص دهد که البته با آن شیشه های دکوراتیو نیز می گویند. شیشه های طرح دار در مدل های متفاوت زیبایی قابل توجهی را به نمایش می گذارند. ضمن توجه به ابعاد مورد نظر باید به گونه ای کاملا دقیق شیشه را برش دهید. از رنگ هایی استفاده کنید که علاوه بر سبک مورد نظر شما بتواند به بهترین شکل ممکن کیفیت را به نمایش بگذارد. همچنین هماهنگ با دکوراسیون آشپزخانه شما انتخاب شود؛ چرا که انواع مختلف شیشه طرح دار کابینت را شما می توانید در طرح های دوبعدی و سه بعدی و یا به صورت سندبلاست، سکوریت و یا حتی لمینت در نظر بگیرید. امروزه طرح های حکاکی شده نیست جزء پرطرفدارترین ها به حساب می آید. شما عمدتا حالت های متفاوتی را می توانید از هر کدام به صورت هوشمند حتی استفاده کنید. 

شیشه طرح دار کابینت

برای خرید شیشه بین کابینتی می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

انواع شیشه طرح دار کابینت

شیشه طرح دار کابینت را شما می توانید به صورت شیشه های رنگی بین کابینت، شیشه های طرح دار درب کابینت و شیشه های بین کابینتی که شیشه لاکوبل رنگی است تقسیم بندی کنید که هر کدام استفاده خاصی را بر جا می گذارد . شیشه طرح دار کابینت رنگی به هیچ عنوان شبیه شیشه های رنگی ساده نیستند و تنها یک را روی آن را می‌توانید به عنوان نما در نظر بگیرید که طرف دیگر شیشه نیز قابل مشاهده نیست. مهمتر از همه پشت این شیشه ها کاملا به واسطه دستگاه رنگ می شود و استفاده از شیشه های رنگی بین کابینت همان طور که از نام آن پیداست برای فضای بین کابینت است. اینگونه نمای ویژه‌ای را به نمایش می‌گذارد. مهمتر از همه شما برای شیشه های طرح دار درب کابینت باید این گزینه را به خاطر داشته باشید که درب کابینت شما به واسطه این شیشه ها می توانند در طولانی مدت زیبایی خود را حفظ کند.

شیشه طرح دار کابینت مشکی

جهت مشاهده قیمت شیشه کابینت می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

انواع طرح شیشه طرح دار کابینت

استفاده از شیشه طرح دار کابینت دوجداره به صورت رنگی و مات باعث می شود تا شما بتوانید زیبایی قابل قبول را برای فضای بین کابینت و یا درب کابینت را به نمایش بگذارید. حتی لاکوبل را شما می‌توانید به صورت یک شیشه رنگی با کیفیت در نظر بگیرید که اگر از نوع رنگی آن استفاده کنید، ماندگاری این شیشه کابینت برای شما بسیار به صرفه است. شیشه طرح دار چاپی کابینتی از جمله شیشه هایی از است که شما می توانید طرح های متفاوت دو بعدی و سه بعدی را مانند تصاویر میوه و غذا را بر روی آن چاپ کرده و همچنین فضای آشپزخانه خود را به زیبایی هرچه تمام تر تزئین کنید. شیشه های طرحدار سند بلاست به واسطه این دستگاه همانند برچسب روی شیشه یک طرح مات را به وجود می آورد. شیشه های سکوریت طرح دار به خاطر مقاومت بالا در طولانی مدت می توانید نسبت به کیفیت آن مطمئن باشید.

شیشه طرح دار کابینت مدرن

جهت سفارش شیشه کابینت از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

ویژگی شیشه طرح دار کابینت

فضای بین کابینت را برای استفاده از شیشه های دکوراتیو نباید از یاد ببرید و به همین دلیل است که امروزه شیشه طرح دار کابینت تا این حد مورد استفاده افراد برای تزیین دکوراسیون آشپزخانه به حساب می آید. شیشه های دکوراتیو نیز جزء شیشه های لمینت رنگی چاپی، شیشه سندبلایت، لاکوبل و طرح شکسته است. برای فضای بین کابینت هرکدام مورد استفاده قرار می گیرد.شیشه های لمینت رنگی به خاطر ایمنی و امنیت بالایی که دارد می‌تواند از قرار گرفتن چند لایه شیشه تخت مقاومت اصلی خود را به نمایش بگذارد. باید توجه داشته باشد که شیشه های لمینت رنگی در برابر زلزله و اشعه یو وی نیز می تواند شیشه قابل تحملی محسوب شود که شما برای استفاده آن به عنوان شیشه طرح دار کابینت به کیفیت اصلی  شیشه می توانید مطمئن باشید. البته شیشه رنگی لاکوبل نیز به واسطه مدرن بودن و همچنین رفلکس نور بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

شیشه طرح دار کابینت رنگی

قیمت شیشه طرح دار کابینت

قیمت شیشه طرح دار کابینت به کشور سازنده، مقدار سفارش و برند آن مرتبط می شود و البته شما می توانید در مورد برآورد قیمت دقیق این نوع شیشه با پشتیبانی سایت در تماس باشید. شیشه‌های لمینت برای کابینت هر کدام در مدل های مختلف و ضخامت های گوناگون قیمت متفاوتی را برای شما مشخص می کند که در این بین، سعی کنید از شیشه های لمینت با جنس فایبرگلاس غافل نشوید؛ چرا که به عنوان یک پوشش دهنده رنگ کامل می تواند طول عمر بالایی داشته باشد. خاصیت انعطاف پذیری آن در طولانی مدت برای شما گزینه به صرفه ای شناخته می شود و یا حتی شیشه های لاکوبل که قیمت آنها کاملا متفاوت برآورد می شود در فضای آشپزخانه و بین کابینت همانگونه که گفته شد به خاطر ویژگی های کلیدی یک پیشنهاد مقرون به صرفه است. تفاوت لاکوبل با شیشه رنگی مات به خاطر نوع ظاهر و شکل بیرونی آن مشخص می شود که البته شما می توانید این شیشه را در رنگ بندی و ضخامت های متفاوت برای فضای بین کابینت در نظر بگیرید.

شیشه طرح دار کابینت مدرن

 

سخن پایانی
شیشه طرح دار کابینت امروزه با استقبال بی نظیری رو به رو شده است و به همین سبب شما انواع و مدل های متفاوت را با لیست قیمت مناسب از یک وبسایت معتبر میتوانید مورد بررسی قرار دهید. در هر صورت قیمت ها با نوسانات شدیدی رو به رو هستند، اما خرید آنلاین بدون واسطه می تواند گزینه مقرون به صرفه ای محسوب شود که نباید این موضوع را نادیده بگیرید.

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته