شیشه دکوری کابینت

شیشه دکوری کابینت که در طرح های محبوب و جدید شما هر ساله می توانید مدل های متنوعی را مشاهده کنید باعث کیفیت سبک آشپزخانه در طرح های گوناگون می شود و بکارگیری شیشه در کابینت های آشپزخانه به راحتی می تواند نور طبیعی خورشید را در فضای آشپزخانه شما پخش نماید. خصوصا اگر شما از شیشه کابینت استفاده کنید، شیشه دکوری این قدرت را دارد که زیبایی خود را به صورت قابل قبول تری به نمایش بگذارد و با تزیین کابینت، شما می‌توانید مدل ها و سبک های متفاوتی را برای دکوراسیون آشپزخانه خود در نظر بگیرید. امروز تمامی طراحان دکوراسیون های داخلی به ارزش بالا و کلیدی کابینت در بین وسایل آشپزخانه پی برده اند و به همین دلیل است که شما می توانید با یک قیمت مناسب آشپزخانه خود را تنها به واسطه کابینت به کلی تغییر دهد. با ما در این مقاله همراه باشید چون که در مورد شیشه های دکوری انواع کابینت قرار است بیشتر صحبت کنیم.

شیشه دکوری کابینت

برای خرید شیشه بین کابینتی می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

آشپزخانه های جزیره ای 

استفاده از شیشه دکوری کابینت در آشپزخانه های جزیره ای یک ایده فوق العاده است. این ایده می تواند به صورت جذاب و خلاقانه به شما کمک کند که فضای آشپزخانه خود را متفاوت نسبت به بقیه به نمایش بگذارید. شما این اختیار را دارید که با جذابیت بینظیری آشپزخانه خود را یک محیط کاملا جدا مشخص کنید. خصوصا آشپزخانه های جزیره ای که کاملا فضای بسته دارند با استفاده از شیشه دکوری کابینت جذابیت فضای خود را می توانند چند برابر نشان دهند. اهمیت کابینت در فضای آشپزخانه بسیار زیاد است، اما کابینت های شیشه ای حرف های بیشتری برای گفتن دارند. شما باید به این نکته دقت کنید که امروزه انواع مختلف آشپزخانه ها، هر کدام به شکلی خاص با به کارگیری وسایل تزئینی همانند شیشه دکوری برای کابینت خصوصا برای آشپزخانه جزیره ای می توانند در ردیف بالا محیط آشپزخانه خود را کاملا روشن تر و همچنین دلباز تر به واسطه نور طبیعی نشان دهند.

جهت مشاهده قیمت شیشه کابینت می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

کابینت شیشه ای بدون قاب

یکی دیگر از انواع مختلف شیشه دکوری کابینت در مدل پرطرفدار شیک و باکلاس بدون قاب در سبک های دکوراسیون کلاسیک است. شما می توانید از انواع شیشه های بدون قاب در فضای آشپزخانه خود به راحتی و بدون هیچگونه هزینه بالایی استفاده کنید. این نوع کابینت به این شکل است که کابینت های شما بدون قاب تنها با یک درب شیشه ای ساخته و مورد استفاده قرار می گیرند. شما تنها به واسطه یک صفحه شیشه ای که به عنوان درب کابینت استفاده می‌شود می‌توانید فضای آشپزخانه خود را کاملا به روز و البته به شکل مدرن به نمایش بگذارید. استفاده از شیشه دکوری کابینت برای آشپزخانه ها به گونه‌ای است که شما آن را باید به صورت کاملا اختصاصی سفارش دهید؛ چرا که آماده آن در بازار به سختی پیدا می شود و توجه به ابعاد و تعداد کابینت از جمله شاخصه های اصلی برای سفارش اختصاصی آن محسوب می‌شود.

شیشه دکوری کابینت سفید

شیشه دکوری کابینت کشویی

یکی دیگر از انواع متفاوت شیشه دکوری کابینت را شما می توانید برای درب های شیشه ای کشویی به کار ببرید؛ چرا که این درب ها از جمله درب های بسیار متفاوت و البته قدیمی شناخته می شوند که به راحتی به واسطه دو ریل متفاوت می توانید در بالا پایین کابینت خود از آن استفاده کنید. در این مدل پرطرفدار شما از دستگیره به عنوان یک وسیله مکانیکی استفاده نمی کنید. به همین خاطر جلوه کابینت و شیشه های دکوری آن می تواند فضایی لاکچری را به نمایش بگذارد. امروزه استفاده از شیشه های کشویی برای انتخاب کابینت ایده جالب و قابل توجه ای را به نمایش میگذارد که صددرصد سفارش آن برای فضای آشپزخانه شما می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. بدون هیچ اغراقی شما اگر با یک بودجه معقولانه به کیفیت و استاندارد کابینت های خود توجه کنید، می توانید با استفاده از شیشه دکوری کابینت مدل های بسیار خاص و شکیلی را  برای کابینت خود مورد استفاده قرار دهید.

جهت سفارش شیشه کابینت از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

سفارش اختصاصی شیشه دکوری کابینت

بدون هیچ اغراقی شیشه دکوری کابینت را شما بدون اینکه در یک سبک آشپزخانه خاص مانند جزیره‌ای بدون قاب و با قاب مورد استفاده قرار دهید، در  رنگ ها و مدل های بسیار گوناگون می توانید سفارش دهید. این نوع درب ها بسیار ارزان قیمت هستند و شاید اولین ویژگی قبل از زیبایی درب، قیمت ارزان آن باشد. به راحتی در یک فروشگاه آنلاین شما می توانید انواع متفاوت شیشه دکوری را برای کابینت سفارش دهید. شیشه های این درب ها عمدتا از جنس تیفانی و یا گلس است که جذابیت فضای آشپزخانه شما را چند برابر نشان می دهد. اصولا کابینت هایی که شیشه ای هستند همان طور که گفته شد به صورت اختصاصی سفارش داده می شوند و شما به صورت آنلاین می توانید سفارش خود را به ثبت برسانید. بدین ترتیب جذابیت محیط آشپزخانه خود را به صورت کامل کلیدی و خاص با استفاده از شیشه های دکوری تامین می کنید و به صورت کاملا جداگانه به طراحی آن پرداخته می شود.

شیشه دکوری کابینت قرمز


سخن پایانی
استفاده از شیشه دکوری کابینت بدون قاب و یا با قاب را شما می توانید با جنس های تیفانی و گلس برای انواع سبک های دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود مورد استفاده قرار دهید. تمامی شیشه های دکوری را شما به صورت آنلاین و اینترنتی در کمترین زمان ممکن با هزینه پایین ومعقولانه سفارش داده و برای نصب آن نیز بدون هیچ گونه هزینه خاصی اقدام می کنید. این نوع شیشه ها جزء شیشه های پرطرفدار محسوب می‌شوند که همیشه جذابیت آشپزخانه را به شکل ویژه تامین می‌کنند.
 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته