برچسب هوشمند مات شونده

شیشه هوشمند با توجه به نیاز امروز انسان ساخته شد و در حال حاضر در بسیاری از اماکن کاربرد دارد. پس از تولید شیشه های هوشمند، برچسب هوشمند مات شونده ساخته شد که مورد استقبال فراوانی قرار گرفت. 
این محصول از جمله محصولات جدید در صنعت شیشه به حساب می آید و شما می توانید به آسانی و فقط با فشردن کلید شیشه را از حالت کدر به روشن و بالعکس تبدیل نمایید، افزون بر این مطلب می توانید از خصوصیات دیگری مانند پخش فیلم روی شیشه نیز استفاده کنید در مجموع می توان گفت به وسیله برچسب هوشمند مات شونده صنعت ساختمان سازی و طراحی دکوراسیون بسیار متحول شد .
برچسب هوشمند مات شونده، برچسبی می باشد که همه اثربخشی شیشه هوشمند را دارد و برای مکان هایی که شیشه آن ها از قبل کار شده است، مناسب می باشد. نصب برچسب هوشمند مات شونده در مقایسه با روند تولید شیشه هوشمند سوییچ دار و نصب آن زمان کمتری می برد.

جهت مشاهده قیمت شیشه هوشمند می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

یکی از تولید برچسب شیشه هوشمند مات شونده، گران قیمت بودن شیشه هوشمند می باشد. چون قیمت هر متر مربع شیشه هوشمند 1.5 برابر گرانتر از برچسب های هوشمند است. از این رو استفاده از برچسب هوشمند در اولویت بیشتر مشتریان استفاده است.
برای اجرای برچسب هوشمند مات شونده می بایست روی شیشه کاملا تمیز باشد. وگرنه برچسب به صورت کامل روی شیشه نمی چسبد و بعد از زمان کوتاهی روند مات شدن شیشه مختل خواهد شد، حتی لکه کوچک بر روی شیشه بعد از گذاشتن برچسب هوشمند مات شونده مشخص خواهد شد، به همین دلیل باید به دقت چند مرتبه به شکل پیاپی روی شیشه را با دستمال های صاف و ظریف تمیز کنید. همچنین نباید هیچ نشانه ای از رطوبت روی شیشه باشد.
برچسب هوشمند مات شونده در برخی از کشور ساخته می شود که می توان گفت بهترین و باکیفیت ترین آنها برچسب های هوشمند آلمانی و ژاپنی هستند. لازم به ذکر است که برچسب های چینی بعد از مدتی تغییر می کند و کیفیت آنها کاهش پیدا می کند.
برچسب هوشمند در مکان های مختلفی کاربرد دارد که می توان به شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی، فروشگاه های بزرگ و مدرن، کلینیک های پزشکی، اتاق پرو در فروشگاه های لباس، ویلاها و آپارتمان های مدرن، سالن های آرایشی و زیبایی، رستوران ها و فروشگا های اغذیه، سالن های ورزشی و غیره اشاره کرد. 

برچسب هوشمند مات شونده

برای خرید شیشه هوشمند می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

شیشه مات شونده

شیشه مات شونده یکی از انواع شیشه های هوشمند است که توسط جریان الکتریکی، در یک لحظه شفافیت خود را از دست داده و کدر می شوند.
این شیشه ‌ها به وسیله جریان برق کنترل می شود و میزان نور و گرمای عبوری از آن را به آسانی می توان تنظیم کرد.
شیشه هوشمند مات شونده را در  قاب درب و پنجره نصب می کنند و فقط با فشردن یک کلید از حالت روشن به حالت کدر تبدیل می شود و نمایی متفاوت پیدا می کند. این شیشه های مات شونده به برخی کنترل های هوشمند مجهز می باشند که باعث کاهش مصرف انرژی در ساختمان می شوند. این شیشه ها در حالت زجاجی خود نور طبیعی را وارد بنا کرده و در حالت مات بدون نیاز اگر پرده یا پوششی نباشد هم از ورود نور جلوگیری می کنند.
کنترل هوشمند مشخصه مهم عملکرد این شیشه ها می باشد، چون این شیشه ها از این مشخصه جهت پیش بینی تغییرات آب و هوایی، تغییر نور خورشید و تعیین میزان نور لازم بهره می گیرند و به طور خودکار رنگ شیشه را عوض می کنند. کسانی که در ساختمان سکونت دارند، این امکان برایشان فراهم است تا به وسیله موبایل خود مقدار مات شدن شیشه را از راه دور تنظیم نمایند و یا کنترل شیشه را در حالت اتوماتیک تنظیم کنند. شیشه های هوشمند بر اساس آخرین فناوری روز دنیا در کارخانه های مجهز ساخته می شوند. این شیشه ها در اندازه های مختلف تولید می شوند و به درب یا پنجره فرصت می دهند تا نسبت به تغییرات اطراف خود هوشمند باشند.
شیشه مات شونده برقی بر مبنای فناوری فیلم‌ های PDLC کار می‌کنند. این فیلم‌ ها، ورقه ‌هایی با قطر بسیار کم هستند که میان دو جداره از شیشه، لمینیت می‌ شوند. فقط با زدن یک کلید و عبور جریان برق از این فیلم‌ ها، تغییر حالتی در مولکول‌ های آن روی می‌ دهد که حالت زجاجی خود را از دست می دهند و کدر می شوند.
اگر شیشه هوشمند یا شیشه مات شونده را به شکل آماده تهیه نکرده باشید، می ‌توانید برچسب آن را از تولیدکننده‌ های شیشه خریداری کنید.
بعد از خریداری برچسب، می ‌توانید هر نوع شیشه، مانند دو جداره، تک جداره، سکوریت و غیره را به آسانی به شیشه مات شونده یا هوشمند تبدیل نمایید. لازم به ذکر است شیشه مات شونده برقی که از ابتدا با روش لمینت ساخته شده است، کیفیت بیشتری در مقایسه با این روش دارد. برچسب PDLC در مات کردن شیشه‌ های اتومبیل بسیار استفاده می شود.

برچسب هوشمند مات شونده بزرگ

جهت سفارش شیشه اسمارت از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.
 
جمع بندی
 شیشه های هوشمند نسل جدیدی از شیشه ها هستند که توانسته اند جای خود را در هر مکانی باز کنند. شیشه های هوشمند به دلیل داشتن قیمت قابل توجه خود، باعث به وجود آمدن برچسب هوشمند مات شونده شدند. برچسب هوشمند مات شونده می تواند کارایی همان شیشه ها را داشته باشد و برای مکان هایی که شیشه از قبل نصب شده استفاده می شود. در حال حاضر این برچسب ها در مکان های مختلفی مانند منازل، کلینیک ها، بیمارستان ها، رستوران ها، سالن های ورزشی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. 


 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته