محاسبه قیمت شیشه سکوریت

محاسبه قیمت شیشه سکوریت براساس عوامل مختلفی انجام می شود. شیشه های سکوریت به دلیل برخوردار بودن از ویژگی های منحصر به فرد در میان افراد طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند. به طوری که در موارد زیادی از قبیل درب و ویترین فروشگاه ها، درب های ورودی منازل، مکان های عمومی، مغازه ها و اماکن دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. محاسبه قیمت شیشه سکوریت برای تعداد زیادی از خریداران بسیار مهم می باشد. از آنجایی که شیشه سکوریت جهت نصب در جاهای مورد نظر یراق آلات ویژه خود را دارد، بنابراین نوع و تعداد یراق آلات مورد نیاز برای برآورد قیمت نهایی ضرورت دارد. لازم به ذکر است که براساس نوع مکان، شیوه استفاده و کاربری آن، یراق آلات شیشه سکوریت مورد نیاز هم یکسان نیست. برای آشنایی با عوامل تاثیرگذار بر تخمین قیمت نهایی شیشه سکوریت در ادامه مطلب قصد داریم مطالب بیشتری را ارائه دهیم.

محاسبه قیمت شیشه سکوریت

برای خرید شیشه سکوریت می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

منظور از شیشه سکوریت چیست؟

قبل از اینکه فاکتورهای موثر بر محاسبه قیمت شیشه سکوریت را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم خوب است که ابتدا با شیشه سکوریت آشنا شوید. شیشه سکوریت به عنوان یک شیشه نشکن به شمار می آید که در مقایسه با انواع شیشه های موجود در بازار محکم تر و مقاوم تر می باشد. امنیت این محصول که متریال اصلی و مهم در صنعت شیشه بوده بسیار بالا است. شیشه سکوریت به دلیل داشتن مقاومت زیاد در مقابل ضربه برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که ضربه قوی باعث شکسته شدن شیشه سکوریت شود هرگز یه تکه های ریز و برنده تقسیم نمی گردد. همین موضوع صنایع مختلف از جمله صنعت اتومبیل را برای استفاده و به کار بردن این نوع شیشه ترغیب کرده است. در حال حاضر بسیاری از درب و پنجره ها، لوازم تزئینی، کالاهای خانگی را با استفاده از این شیشه می سازند.

چند نوع شیشه سکوریت در بازار وجود دارد؟

شیشه سکوریت یکی از انواع شیشه هایی می باشد که در مدل های مختلف زیادی تولید می شوند. شیشه تاشو، شیشه سند بلاست، شیشه خم و شیشه لمینت از نمونه های گوناگون شیشه سکوریت یا میرال می باشند. خوب است بدانید که هر یک از این شیشه ها از نظر وزن و یا ضخامت با یکدیگر تفاوت دارند. به همین دلیل است که هنگام محاسبه شیشه سکوریت وزن و ضخامت و نوع هر کدام از آنها مورد توجه قرار می گیرد.  اما همه آنها  از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و در برابر ضربه، عوامل جوی و محیطی، نور خورشید، گرما، سرما و غیره مقاوم و آسیب نمی بینند. همچنین باید این نکته را ذکر کنیم که عرضه شیشه های سکوریت در رنگ های گوناگون نیز انجام می گیرد. در بازار می توان این شیشه را در رنگ های سفید، سبز، دودی، آبی و برفی پیدا کرد. 

محاسبه قیمت شیشه سکوریت بلند

جهت مشاهده قیمت شیشه سکوریت می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

یراق آلات مخصوص شیشه سکوریت شامل چه چیزهایی می شود؟

هنگام محاسبه قیمت شیشه سکوریت متوجه می شویم که هزینه خرید و نصب این شیشه در مقایسه با شیشه های معمولی حدود 4 برابر بالاتر می باشد. اما نباید تعجب کرد، چرا که برخلاف شیشه های دیگر هنگام نصب این شیشه از یک سری یراق آلات خاص استفاده می شود.  ممکن است تمایل داشته باشید بدانید که منظور از یراق آلات چیست و شامل چه چیزهایی می شود. با توجه به محلی که قرار است شیشه سکوریت در آنجا نصب گردد یراق آلات متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. شیشه سکوریت را می توان برای درب مغازه ها و شیشه ویترین ها، فروشگاه ها، درب ورودی منازل مسکونی، مکان های عمومی و غیره نصب کرد. استپ، لولا، قفل، دستگیره، قفل کمری و اتصالات دیگر جزء یراق آلات مخصوص شیشه سکوریت محسوب می شوند. 

محاسبه قیمت شیشه سکوریت پله ای

جهت سفارش شیشه سکوریت از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

قیمت شیشه سکوریت چگونه محاسبه می شود؟

شیشه های سکوریت یا همان میرال که یک متریال نشکن و بسیار محکم می باشد توجه تعداد زیادی از افراد را به خود جلب نموده است. یکی از موضوعاتی که برای کاربران شیشه سکوریت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد میزان قیمت این محصول است. خوب است بدانید که در حال حاضر کلیه مراکز تولید کننده و فروش محاسبه قیمت شیشه سکوریت را با توجه به عواملی مانند ضخامت، اندازه، محل مناسب و غیره انجام می دهند. علاوه براین همانطور که در بخش قبلی ذکر کردیم  شیشه سکوریت با استفاده از یراق آلات مخصوص به خود نصب می شود. این یرق آلات قیمت نهایی شیشه سکوریت را به شدت تحت تاثیر قرار خواهند داد. به همین جهت توصیه می شود در هنگام انتخاب و خرید حتما عوامل و فاکتورهای موثر بر محاسبه قیمت شیشه سکوریت را درنظر بگیرید. 

تفاوت شیشه سکوریت با شیشه های معمولی 

شیشه سکوریت از نظر شفافیت و رنگ هیچگونه تفاوتی با شیشه های معمولی ندارد. تفاوت اصلی آنها این است که میزان مقاومت، دوام، طول عمر، کیفیت شیشه سکوریت نسبت به شیشه بسیار بیشتر است. از طرفی دیگر برای نصب شیشه سکوریت مورد استفاده قرار دادن برخی از یراق آلات ضررت دارد. همچنین نوع کاربری به عنوان یکی از عوامل موثر بر محاسبه قیمت شیشه سکوریت به شمار می آید. شیشه سکوریت برخلاف شیشه معمولی از نظر رنگ و نوع تنوع بیشتری دارد.

محاسبه قیمت شیشه سکوریت اداری

 
سخن پایانی
شیشه سکوریت یک محصول پر مصرف و کاربردی است که در انواع، سایز، ضخامت و رنگ های مختلفی تولید و ساخته می شود. این شیشه به دلیل داشتن کیفیت و مقاومت بالا یک کالای پرطرفدار است. از آنجایی که محاسبه قیمت شیشه سکوریت براساس عوامل گوناگون انجام می گیرد، به همین جهت مطلع بودن و مورد توجه قرار دادن این عوامل در هنگام تهیه آن مهم است. 
   

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته