شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت مغازه به علت مقاومت، استقامت و دوام بی نظیری که دارد جزء محصولات بی نظیر و پرفروش بازار است که شما امنیت را به راحتی می‌توانید در فضای کسب و کار خود به کمک استفاده از این نوع شیشه احساس کنید. با پیشرفت تکنولوژی دیگر نمی توان از مدل های سنتی شیشه استفاده کرده و به همین خاطر شما در انواع مختلف رنگی و طرح دار با ظرافت و زیبایی بالا می توانید از انواع شیشه های نشکن سکوریت استفاده کنید. قیمت مناسب می‌تواند بهترین دلیل برای یک خرید مقرون به صرفه محسوب شود تا هر چه سریعتر بتوانید با یک ضخامت و برند معتبر، ایمنی و امنیت مغازه خود را تکمیل کنید. وابسته به رنگ و برند شما می توانید شیشه های سکوریت متفاوتی را برای مغازه خود در نظر بگیرید. اما در عین زیبایی، دوام بسیار بالای این شیشه را نباید از یاد برد.

شیشه سکوریت مغازه ایران لاکوبل

برای خرید شیشه سکوریت می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

ویژگی شیشه سکوریت مغازه


انواع گوناگون مدل های با کیفیت شیشه سکوریت مغازه را شما در رنگ بندی های متفاوت می توانید مشاهده کنید. شیشه های مغازه به خاطر نوع مواد اولیه ایمنی و امنیت فروشگاه شما را تأمین می کنند و شما می توانید به خاطر تنوع بالا انواع مختلف این شیشه را به صورت کاملا مقاوم با یک ضخامت عالی برای خرید انتخاب کنید. کیفیت و دوام شیشه های سکوریت مثال زدنی است که می تواند ۳ برابر دما تحمل کند. تحمل تغییرات دمایی ۳۰۰ درجه از جمله ویژگی ها و شاخصه های اصلی انواع شیشه های سکوریت مغازه محسوب می شود و اگر به دنبال کیفیت بالا هستید، شیشه سکوریت انتخاب معقولانه ای است که نباید آن را نادیده بگیرید. در هر صورت شیشه سکوریت به صورت ساده و یا الگوی تولید می شود که می تواند انتخابی مقرون به صرفه باشد. مهر تایید استاندارد ایران را بر روی شیشه سکوریت مغازه فراموش نکنید.

شیشه سکوریت مغازه

جهت مشاهده قیمت شیشه سکوریت می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

نحوه نصب شیشه سکوریت مغازه


شما از شیشه سکوریت مغازه که یک شیشه حرارت دیده و یا نشکن است به خاطر استانداردهای ویژه ای که دارد می توانید برای درب و ویترین یا حتی انواع فروشگاه ها، مکان های عمومی، مغازه ها و یا حتی ورودی منازل استفاده کنید. شیشه سکوریت به خاطر قیمت متفاوت خود می تواند شما را در زمان نصب با یراق آلات متفاوت رو به رو کند. اینچنین به راحتی می توانید شیشه را در کمترین زمان نصب کنید. با توجه به نوع و کیفیت شیشه استفاده از یراق آلات با یکدیگر متفاوت است با توجه به محلی که شیشه در آن نصب می شود و همچنین نوع کاربرد متفاوت و نوع استفاده شما باید با هر کدام از انواع شیشه، یراق آلات متفاوت و خاصی را در ابعاد متفاوت و طبق نقشه مورد استفاده قرار دهید. هر کدام از یراق آلات برای نصب شیشه سکوریت در مغازه  باید کیفیت و استاندارد بالا و قابل قبولی داشته باشد. 

قیمت شیشه سکوریت مغازه

جهت سفارش شیشه سکوریت از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

قیمت شیشه سکوریت مغازه


شما برای برآورد قیمت شیشه سکوریت مغازه باید به عوامل موثر آن توجه کنید. نوع شیشه برای برآورد قیمت شیشه گزینه مناسبی محسوب می‌شود و شما اگر از شیشه های فلوت یا سوپر کلیر استفاده کنید، هرکدام قیمت متفاوتی را برای شما مشخص می کند. ابعاد متفاوت و استاندارد شیشه نیز از جمله موارد مهم است. استاندارد و غیر استاندارد بودن ابعاد را نباید از یاد ببرید. هر چقدر ابعاد کمتری باشد صددرصد شما استاندارد پایین تری را در ساختار شیشه باید در نظر بگیرید. قبل از آهن کشی درب مغازه سعی کنید به صورت استاندارد ابعاد را اندازه گیری کنید و سپس برای نصب اقدام کنید. گزینه بعدی که بر روی قیمت تاثیر می‌گذارد، یراق آلات شیشه است، که شما با توجه به نوع و کیفیت یراق آلات که تنوع بالایی دارد قیمت شیشه سکوریت مغازه را مورد بررسی قرار می دهید. شرایط نصب، دستمزد نصاب، موقعیت نصب و  هزینه های جابجایی هرکدام از جمله عوامل وابسته به قیمت محسوب می شوند.
 

انواع شیشه سکوریت مغازه


شیشه سکوریت مغازه جزء پرکاربردترین شیشه ها در صنعت محسوب می شود به این جهت که دوام و استقامت بی نظیر در مقابل ضربه و فشار دارد. مهم ترین ویژگی و مزیت این شیشه همین دو نکته محسوب می شود که البته نمای فروشگاه و مغازه را می تواند به شکل کلی تغییر دهد. مدل های بازشو، کشویی، اسپایدر و اتوماتیک هر کدام جزء مدل های متفاوت برای نصب شیشه به حساب می آید که باید توجه داشته باشید که شیشه های سکوریت اتوماتیک مغازه ساختار کاملا متفاوت تری نسبت به دیگر درب های شیشه‌ای دارد؛ چرا که به صورت کشویی است و با داشتن یک لنگه ثابت و یک لنگه کشویی که سنسور را با یک چشم هوشمند باید در نظر بگیرید که با تحریک چشمی به واسطه رفت و آمد افراد درب باز و بسته می شود شیشه سکوریت اسپایدر با یراق آلات مخصوصی همانند تارهای عنکبوتی نصب می‌شود و شما در رنگ های آبی، بنفش، دودی و ...  می‌توانید از این شیشه ها استفاده کنید.
 

سخن پایانی


شما برای قیمت شیشه سکوریت مغازه باید به نوع، رنگ و یا ابعاد مورد استفاده دقت بالایی داشته باشید که البته روش نصب هر کدام از شیشه های گفته شده کاملا متفاوت است. اما در هر صورت شما اگر از یک نصاب ماهر در این زمینه استفاده کنید، می توانید بدون هیچ گونه دغدغه با کیفیت ترین و قابل قبول ترین درب را برای خرید و نصب در نظر بگیرید.  چنانچه شما به کیفیت بیشتر از هر چیزی توجه نکنید، احتمال استاندارد پایین بسیار وجود دارد و به همین خاطر پیشنهاد ما به شما این است که تا حد امکان از یک فروشگاه آنلاین برای خرید و نصب شیشه سکوریت مغازه اقدام کنید.


 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته