شیشه سکوریت مات

شیشه سکوریت مات جزء شیشه هایی است که در بین مدل های متفاوت شیشه سکوریت مزایای زیادی را با ضخامت بالا به خود اختصاص داده است. شما می توانید قابلیت های ویژه ای را برای استفاده از این شیشه در نظر بگیرید. این شیشه در گروه شیشه های رنگی است و به صورت دوجداره مورد استفاده قرار می گیرد.  ضخامت های 4 میل، 6 میل، 8 میل و 10 میل این شیشه هرکدام با قیمت های متفاوت به فروش می رسد.
 شما می توانید در ابعاد و همانطور که گفته شد ضخامت های گوناگون از یک سایت اینترنتی معتبر به خرید شیشه های سکوریت مات بپردازید؛ چرا که در بین مصالح ساختمانی استفاده از این شیشه بسیار کاربردی است. شما می توانید به نحو احسن به کاربرد ویژه این شیشه پی ببرید که برای حفاظ، نمای ساختمان، نمای ویترین مغازه و انواع پنجره می از شیشه سکوریت مات استفاده می کنند. کیفیت مناسب را از یک فروشگاه آنلاین بخواهید.

شیشه سکوریت مات ایران لاکوبل

جهت مشاهده قیمت شیشه سکوریت می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

انواع شیشه سکوریت مات 


انواع شیشه سکوریت مات در دسته و گروه بندی های مختلف می تواند به نام های:
1.    شیشه های ساتینا سکوریت
2.    سکوریت سندبلاست
3.    شیشه های رنگی
البته شیشه های سکوریت رنگی که شیشه شفاف را نیز در خود جای داده است، به گونه ای است که شما تنها قسمتی از شیشه شفاف را باید مات در نظر بگیرید و در این بین، شیشه های تک جداره ساتینا در ضخامت های مختلف 4-6-8 و 10 میلی متر با قیمتهای متفاوت می تواند برای خرید شما یک گزینه مقرون به صرفه به حساب آید. انواع فروشگاه های بازار و یا فروشگاه های اینترنتی قیمتهای گوناگونی را بنا بر کیفیت شیشه برای شما مشخص می‌کنند. اما اگر شما یک فروشگاه آنلاین و اینترنتی با سابقه مناسب در نظر بگیرید و برای خرید در نظر بگیرید. قیمت قابل قبول و البته اختصاصی را می توانید برآورد کنید. هرکدام از مدل های گفته شده کاربرد،قیمت و بازدهی خاص خود را دارد.

شیشه سکوریت مات

برای خرید شیشه سکوریت می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

ویژگی های  شیشه سکوریت مات


شیشه سکوریت که با نام شیشه نشکن از آن یاد می‌شود با تکنولوژی خاص خود توانسته فروش بالایی را در بازار به خود اختصاص دهد. شیشه سکوریت مات در مدل های طرح دار و ساده زیبایی قابل وصفی را به خود اختصاص داده است. از جمله ویژگی‌های شیشه سکوریت مات می‌توان به ضخامت بالای شیشه اشاره کرد که صددرصد تاثیر بسیار ویژه‌ای بر روی کاربرد آن می گذارد. همچنین عملکرد شیشه سکوریت نسبت به شیشه معمولی بسیار بالاتر است و در مقابل فشار و ضربه می تواند تحمل بیشتری را از خود نشان دهد. عوامل مهمی نظیر استحکام و استاندارد شیشه سکوریت را نباید به هیچ وجه از یاد برد. متاسفانه برخی از افراد از همان ابتدای کار به دنبال قیمت ارزان هستند، در صورتی که قیمت ارزان و پایین هیچگاه نتوانسته صرفه اقتصادی بالایی برای افراد داشته باشد. به همین دلیل است که شما اگر به دنبال یک شیشه بادوام مستحکم با طول عمر بالا و مفید هستید بهتر است از انواع شیشه سکوریت مات استفاده کنید.

قیمت شیشه سکوریت مات

جهت سفارش شیشه سکوریت از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

کاربرد شیشه سکوریت مات 


در مورد کاربرد شیشه سکوریت مات شما می توانید جهت حفظ حریم خصوصی برروی کیفیت و استاندارد این شیشه حساب کنید؛ چرا که برای جداسازی انواع فضا این شیشه می تواند کاربرد قابل توجهی داشته باشد. معمولا برای انواع اورژانس بیمارستان، ویترین شیشه های طلافروشی، درمانگاه ها، جدا کردن قسمت حمام از سرویس بهداشتی و... از شیشه سکوریت مات استفاده می شود که البته برای کابین های موجود در مجموعه های ورزشی نیز این شیشه بسیار کاربردی محسوب می شود؛ چرا که برای حفظ حریم شخصی زیبایی و جذابیت قابل توجهی را به نمایش می گذارد. برای بسیاری از محیط های کاری که به شکل پارتیشن در محیط کار از شیشه استفاده می کنند، شیشه‌های سکوریت مات کاربرد ویژه ای را به خود اختصاص می‌دهند؛ چرا که پارتیشن بندی صددرصد می تواند فضا را به شکل ویژه مدیریت کند. انواع شیشه های سکوریت مات ضخامت های متفاوتی به خود اختصاص داده اند.
 

انواع شیشه سکوریت مات به میزان شفاف بودن


در مورد انواع شیشه سکوریت مات به واسطه میزان شفاف بودن هر کدام شما از شیشه های سکوریت سوپر کلیر، فلوت و کریستال می توانید استفاده کنید. در نظر بگیرید که شیشه کریستال جزء شفاف ترین در بین این شیشه مات است. شیشه‌های سکوریت مات طرح دار با استفاده از دستگاه سندبلاست طرح های گوناگون و متنوع را شما می توانید بر روی شیشه مشاهده کنید. شیشه سکوریت مات رنگی که تنوع رنگی بسیار بالایی دارد به خاطر جذابیت ویژه خود در انواع دکوراسیون می توان از آن استفاده کرد. اما در هر صورت شما بهتر است به نوع کاربرد خود قبل از هر چیزی توجه کنید. شیشه‌های سکوریت مات دوجداره نیز می تواند از گزینه های عالی برای بهینه‌سازی انرژی باشد. ساختار اصلی این شیشه به گونه ای است که شما دو جام شیشه سکوریت را باید به صورت برابر بر روی یکدیگر برش بزنید و برای انواع پنجره مورد استفاده قرار دهید. 
 

سخن پایانی


شیشه سکوریت مات جزء شیشه های با کیفیتی است که به خاطر قابلیت نشکن خود می تواند کاربردهای متفاوتی در مکان های گوناگون داشته باشد.  شما عمدتا برای فضاهای بیمارستانی و یا حتی جدا کننده سرویس بهداشتی و حمام این نوع شیشه را بسیار مشاهده کرده اید. اگر به دنبال قیمت مناسب و کیفیت بالا برای خرید انواع شیشه های سکوریت هستید، پیشنهاد ما به شما این است که از یک فروشگاه آنلاین و اینترنتی معتبر به خرید بپردازید. خرید بدون واسطه آنلاین قیمت ارزان تری را نسبت به بازار در اختیار شما قرار می دهد.


 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته