شیشه سکوریت رفلکس

شیشه سکوریت رفلکس که در ابتدا از شیشه رفلکس معول در ابعاد متفاوت به واسطه دستگاه سی ان سی برش می خورد با ورود به کوره های مخصوص آن را به سکوریت تبدیل می کنند. البته برای تولید این نوع شیشه دمای کوره باید در یک حالت استاندارد تنظیم گردد تا درون کوره شیشه بتواند دوام و استقامت اصلی خود را حفظ کند. شما این اختیار را ندارید که یک شیشه سکوریت رفلکس را برش دهید؛ چراکه شیشه کاملا خورد می‌شود سعی کنید این شیشه را قبل از هر چیزی در ابعاد دقیق به واسطه دستگاه سی ان سی به صورت مناسب برش دهید تا بتوانید اندازه مورد نظر خود را به دست آورید. این شیشه در انواع گوناگون خود در صنعت کاربرد و جایگاه بسیار ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است و بهتر است این نکته را به خاطر داشته باشید که شیشه های رفلکس معمولی آنچنان دوام و استقامت شیشه‌های سکوریت رفلکس را ندارند.

شیشه سکوریت رفلکس ایران لاکوبل

برای خرید شیشه سکوریت می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

انواع شیشه سکوریت رفلکس


 انواع شیشه سکوریت رفلکس را شما می توانید به صورت ساده رنگی تهیه کنید که این شیشه ها تنها با یک رنگ خاص و کاملا ساده می تواند برای کاربرد شما گزینه مناسبی باشد. اما شیشه های سکوریت رفلکس دوجداره را شما برای انواع پنجره می توانید گزینه قابل قبولی در نظر بگیرید. در شیشه های سکوریت لمینت نیز رفلکس حرفی برای گفتن دارد که است شما نباید از استفاده و کاربرد آن غافل شوید شیشه‌های سکوریت رفلکس استین گلاس می تواند برای پارتیشن های شیشه ای اداری کاربرد ویژه و منحصر به فردی داشته باشد. شیشه های سکوریت رفلکس سندبلاست شده، یکی دیگر از انواع کاربردی و مدل های خاص شیشه های سکوریت رفلکس چاپی محسوب می‌شوند که شیشه های سکوریت رفلکس چاپی را در کنار  سوپر یا ویژه نباید فراموش کرد. در هر صورت در صنعت شیشه سکوریت انواع مختلف شیشه های رفلکس سکوریت 70 درصد این قابلیت را دارند که رفلکتیو باشند و به همین دلیل به آن ها سوپر یا ویژه گفته می شود.

شیشه سکوریت رفلکس شرکتی

جهت مشاهده قیمت شیشه سکوریت می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

کاربرد شیشه سکوریت رفلکس


در مورد کاربرد شیشه سکوریت رفلکس شما می توانید از هر کدام از انواع گفته شده برای نمای ساختمان استفاده کنید. برای پارتیشن های شیشه ای اداری نیز استفاده از شیشه های شیشه‌های سکوریت رفلکس پیشنهاد مناسب و قابل قبولی به شمار می‌آید؛ چرا که محیط اداره را می‌تواند به زیبایی هرچه تمام تر تقسیم بندی کند. شما برای سقف های شیشه ای که به صورت متحرک و ساده مورد استفاده قرار می گیرند، نیز استفاده از این نوع شیشه را نباید از باد ببرید. توجه داشته باشید برای اجرای کف شیشه ای رفلکس سکوریت نیز گزینه مقرون به صرفه ای محسوب می شود؛ چرا که کف شیشه ای نیز می تواند در زیبایی و  امنیت فضا نقش مهمی داشته باشد. حتی برای آزمایشگاه ها و تحقیقات علمی این شیشه مورد کاربرد و استفاده قرار می گیرد. همچنین بسیاری به عنوان یک صفحه نمایش با کیفیت تصاویر دیجیتالی شیشه سکوریت رفلکس استفاده می کنند.

شیشه سکوریت رفلکس

جهت سفارش شیشه سکوریت از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

قیمت شیشه سکوریت رفلکس


قیمت شیشه سکوریت رفلکس را باید با توجه به کاربرد، نوع و مدل آن مشخص کنید. عمدتا نباید برند، رنگ و ضخامت را نیز از عوامل موثر بر روی قیمت در نظر نگرفت. ویژگی هایی مانند دوام، استقامت و تحمل در مقابل ضربه و حرارت می تواند بر روی قیمت شیشه‌های سکوریت رفلکس تاثیر بسیار ویژه‌ای بگذارد. شیشه های تک جداره 4 میل،5 میل و 6 میل در رنگ های مختلفی مانند رفلکس طلایی صددرصد می تواند قیمت های متفاوتی را برای شما را برآورد کند. اما در هر صورت شما باید به مقاومت، استاندارد و کیفیت شیشه بیشتر از هر چیزی در هنگام خرید دقت داشته باشید. امروزه خرید شیشه‌های سکوریت رفلکس به واسطه نشکن بودن آن در مقابل ضربه می تواند یک شیشه قابل قبول به حساب آید.به این دلیل که مقاومت بالایی داشته و هیچ گونه خطر برندگی را به وجود نمی‌آورد. شکستن این شیشه طبعا خسارت بالایی را به افراد وارد نمی کند.
 

 

خرید شیشه سکوریت رفلکس


با پیشرفت تکنولوژی و گسترده شدن صفحات وب استفاده از انواع مختلف سایت های اینترنتی، فروشگاه های آنلاین و حتی فضاهای اجتماعی مانند اینستاگرام باعث شده است که شما بتوانید انواع شیشه سکوریت رفلکس را با قیمت‌های متفاوت با کیفیت و استاندارد های گوناگون به صورت آنلاین و اینترنتی به شکل کاملا شبانه‌روزی خریداری کنید. اما گزینه مقرون به صرفه توجه به قیمت هایی است که شما به راحتی می توانید تفاوت آن را در بازار مشاهده کنید. خرید بدون واسطه صددرصد برای شما منفعت زیادی را به دنبال دارد.  شما می توانید انواع شیشه سکوریت رفلکس را در ابعاد و طرح های مختلف با یک قیمت مقرون به صرفه و معقولانه خریداری کنید. اما نکته مهم و بسیار کلیدی توجه به این موضوع است که شما باید سعی کنید در هنگام خرید به نمونه کارها و سابقه مجموعه توجه نمایید تا بتوانید یک خرید با کیفیت و کاملا مطمئن را از اینترنت رقم بزنید.
 

سخن پایانی


شیشه سکوریت رفلکس از جمله شیشه های با کیفیت بازار است که با شیشه رفلکس معمولی کاملا متفاوت است؛ چرا که دوام و استقامت این شیشه در شیشه رفلکس معمولی اصلا وجود ندارد و شما باید این نکته را به خاطر داشته باشید که انواع مختلف آن را باید از یک فروشگاه معتبر با قیمت مناسب خریداری نمایید؛ چرا که کاربردهای متفاوت این شیشه کم نیست و صددرصد شما باید یک مدل کاربردی را انتخاب کنید.خرید آنلاین صددرصد می تواند برای شما مزیت های را به همراه داشته باشد که نباید از آن غافل شوید.

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته