شیشه سکوریت دودی

شیشه سکوریت دودی از جمله شیشه های دوجداره محسوب می شود که شما می توانید در انواع دکوراسیون های داخلی و برای نمای ساختمان از آن استفاده کنید. این گونه می توان با استفاده از یک رنگ خاص دودی فضایی شیک را با امنیت کامل برای محیط به وجود آورد. امروزه در بسیاری از نماهای ساختمان اگر دقت کنید کاربرد شیشه سکوریت  به راحتی مشخص است. شما می توانید انواع شیشه های دوجداره دودی را جزء پرکاربردترین ها مشاهده کنید. به این دلیل که شیشه‌های سکوریت دودی علاوه بر استحکام و مقاومت بالایی که در مقابل ضربه دارد در برابر بسیاری از عوامل میتواند گزینه مناسبی برای استفاده پنجره باشد. شیشه های دودی در واقع رنگ مایل به مشکی دارند. اما مشکی کامل نیستند، که شما در هنگام خرید و سفارش باید به این موضوع نیز توجه ویژه داشته باشید. استفاده از شیشه‌های سکوریت دودی بیشتر برای نمای ساختمان بکار می رود.

شیشه سکوریت دودی ایران لاکوبل

برای خرید شیشه سکوریت می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

اهمیت استفاده از شیشه سکوریت دودی


برای کاربرد هرچه بهتر پنجره شما باید به جنس شیشه توجه کنید. شیشه سکوریت دودی به صورت دو جداره برای واحدهای مسکونی و تجاری جهت جلوگیری از دید داشتن درون محیط و همچنین کنترل نور و تابش نور خورشید بهترین انتخاب است. از شیشه های سکوریت دودی برای نمای زیبا و عایق بالا استفاده می شود حتی برای بسیاری از مناطقی که جزء مناطق سردسیر محسوب می شوند برای اینکه تابش نور خورشید با جذب بیشتری همراه باشد بهتر است از شیشه سکوریت دودی استفاده گردد. در مناطق گرمسیر تابش نور خورشید در طولانی مدت برای افراد مشکلات زیادی را به وجود می‌آورد که استفاده از شیشه های دوجداره دودی نیز می تواند از نفوذ نور خورشید در این محیط به شدت کم کند. برای هماهنگی و تنظیم رنگ شیشه های دوجداره در انواع معماری ساختمان استفاده از شیشه سکوریت دودی جهت حفظ زیبایی یکی از ویژگی های اصلی به حساب می آید.

شیشه سکوریت دودی

جهت مشاهده قیمت شیشه سکوریت می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

نحوه تولید شیشه سکوریت دودی


برای تولید شیشه سکوریت دودی دوجداره، دو شیشه را بر روی یکدیگر قرار می دهند و با سایز یک اندازه به برش آن می پردازد. چنانچه شیشه به صورت کامل در یک اندازه قرار نگیرد، صددرصد شیشه نمی تواند به صورت اصولی نصب گردد. برش یکسان و برابر اسپیسر را با ضخامت اصولی نباید از یاد برد. در مرحله بعدی از مواد ضد رطوبت باید استفاده نمود و برای داخل اسپیسر استفاده کرد. اسپیسر را بین دو شیشه قرار میدهند و گاز آرگون را به واسطه دستگاه در محفظه دو شیشه تزریق می کنند. در این هنگام با چسب های مخصوص شیشه دوجداره را کاملا دورگیری و روانه بازار می نمایند. البته شیشه سکوریت دودی به واسطه لایه پی وی بی می توان آن‌ها را به یکدیگر متصل کرد. اینگونه نیز خطر شکستن شیشه به شکل کاملا اصولی کاهش پیدا می کند. برای مشخص کردن ضخامت شما باید به ظرفیت پنجره خود توجه کنید.

قیمت شیشه سکوریت دودی

جهت سفارش شیشه سکوریت از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

کاربرد شیشه سکوریت دودی


در مورد کاربرد شیشه سکوریت دودی شما می‌توانید برای مقاومت  هر چه بیشتر در مقابل انواع فشار و ضربه از انواع مختلف این شیشه استفاده کنید. زمانی که قصد دارید فضای داخلی شما در یک حد کاملا استاندارد نور خورشید را کنترل کند استفاده از شیشه های سکوریت گزینه مقرون به صرفه ای است.  شیشه های دوجداره برای تابش نور خورشید در فضا بهترین انتخاب است که می تواند کنترل و تنظیم قابل قبولی را به نمایش بگذارد.
انواع مختلف شیشه سکوریت در مدل های دودی بخاطر کیفیت بالایی که دارد، صددرصد شما را از خرید و انتخاب پشیمان نمی کند و همچنین شما در هنگام انتخاب باید به مهر استاندارد توجه داشته باشید. لبه‌های شیشه سکوریت باید کاملا تخت براق باشد. استفاده از شیشه سکوریت دودی برای کابین دوش، حمام، کابین سونا و... نیز می تواند انتخاب مناسب و به صرفه ای باشد. حتی برای درب ورودی علاوه بر پنجره این شیشه مورد استفاده قرار می گیرد. شیشه های سکوریت به صورت بسیار کاربردی میتوانند قیمت مناسبی را نیز برای شما برآورده کنند.
 

قیمت شیشه سکوریت دودی


 قیمت شیشه سکوریت دودی با توجه به ضخامت شیشه و همچنین کیفیت عالی آن برآورد می شود و البته شما باید به نوع برش که به صورت سازه یا الگویی است نیز توجه داشته باشید؛ چرا که شیشه های سکوریت بر مبنای جان ویزه و یا پرده شیشه تولید می شوند و نکته بعدی در برآورد قیمت توجه به حجم سفارش است که شما بر چه مبنایی سفارش خود را به ثبت می رسانید. تمامی این عوامل بر روی قیمت تاثیر می گذارد. شیشه های سکوریت دودی با توجه به مزایای ویژه ای که دارند مانند بدون خط و خش بودن و همچنین لبه های کاملا تخت براق همیشه جزء پرکاربردترین ها محسوب می شوند که اگر شما سعی کنید از یک سایت اینترنتی معتبر به خرید انواع شیشه های سکوریت دودی بپردازید، سفارش شما به صورت مستقیم پیگیری می شود و بدون هیچ گونه واسطه قیمت پایین تری را برای خرید می توانید در نظر بگیرید.
 

سخن پایانی


شیشه سکوریت دودی از جمله شیشه های پرکاربردی محسوب می شود که به خاطر ویژگی ها و کیفیت خاص خود کاربرد بالا و قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای را پیاده می کنند. برای نمای ساختمان استفاده از شیشه های دودی سکوریت که در گروه شیشه های رنگی ترنسپرنت  قرار می‌گیرد باعث می شود نور را از خود عبور دهد و شما در ضخامت های ۴ تا ۱۲ میلی متر می توانید از این شیشه استفاده کنید و همچنین شیشه های سکوریت به دلیل کیفیت قوی و قابل توجهی که دارند یک مقاومت 7 برابری را در مقایسه با شیشه های معمولی به نمایش می گذارند.


 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته