گردبر شیشه

گرد بر شیشه یک ابزاری می باشد که به وسیله آن می توان بر روی سطح شیشه نشانه هایی با عمق کم ایجاد کرد تا شیشه به دو قسمت مساوی تقسیم شود. در واقع باید گفته شود که از طریق چنین علامت گذاری هایی شیشه شکستن از محل های تعیین شده را آغاز خواهد کرد. خوب است بدانید که برش دادن شیشه سکوریت با استفاده از این روش امکان پذیر نیست. چرا که باعث خورد شدن این نوع شیشه می شود. در صورتی که قصد دارید شکاف و یا چاک را بر روی شیشه مورد نظر خود به وجود آورید انتخاب گرد بر شیشه بهترین گزینه است. طراحی و تولید گرد بر شیشه در مدل های متنوع برای کاربران شرایطی را فراهم کرده تا هنگام انتخاب گزینه های زیادی را پیش رو داشته باشند. به منظور آشنایی بیشتر با این ابزار شیشه بری در ادامه مطلب قصد داریم مطالب بیشتر و مفیدتری را ارائه دهیم. 

Image

برای خرید ابزار دور شیشه می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

بهترین ابزار برای برش گرد شیشه چیست؟

همانطور که می دانید برش دادن شیشه به صورت گرد به وسیله ابزارآلات شیشه معمولی مخصوص شیشه بری کار راحت و آسانی نیست. همین موضوع باعث شد تا تولید کنندگان لوازم شیشه بری برای طراحی و ساخت گرد بر شیشه اقدام نمایند. با استفاده از این ابزار برش گرد شیشه به راحتی و آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت. در حال حاضر همه شیشه برها و کسانی که با برش شیشه سر و کار دارند گرد بر را مورد استفاده قرار می دهند. به همین جهت از میان کلیه لوازم شیشه بری می توان گرد بر را به عنوان یکی از بهترین وسایل برای برش گرد شیشه به حساب آورد.

Image
 

جهت مشاهده قیمت ابزار تراش شیشه می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

 مشخصات اصلی و مهم گرد بر کدامند؟

یکی از ویژگی های گرد بر شیشه این می باشد که دندانه های آن با استفاده پودر الماس پوشیده شده است. به دلیل داشتن این ویژگی محصول می تواند سوراخکاری بر روی شیشه و انواع پلاستیک های فشرده را به خوبی انجام دهد. 
گرد برها در انواع و مدل های مختلف طراحی و تولید می شوند که هر یک از آنها از نظر کیفیت متفاوت هستند.
این محصول به گونه ای ساخته شده است که کاربران به راحتی و آسانی می توانند آن را تمیز کنند.
گردبر بسیار خوش دست است و به دلیل اینکه دارای وزن مناسب و سبکی می باشد در حین کار کاربران را با مشکل مواجه نخواهد کرد.
لازم به ذکر است که گرد بر جهت سوراخ کاری ابتدایی هیچ گونه مته ای ندارد و  نهایت عمق سوراخ کاری که توسط آن انجام می شود به اندازه 30 میلی متر است.

هنگام استفاده از گرد بر رعایت چه نکاتی ضروری است؟

هنگامی که در حال کار کردن با گرد بر شیشه هستید از اعمال فشار سنگین اجتناب کنید.
اطمینان حاصل کردن از تمیز و تیز بودن گرد بر یکی دیگر از نکاتی است که در زمان استفاده از آن حتما باید توسط کاربران رعایت شود.
توصیه می شود در حین سوراخ کاری با گرد بر مایع روان کننده و خنک کننده را مورد استفاده قرار دهید.
پس از هر 30 ثانیه استفاده به مدت چند دقیقه اجازه دهید گرد بر خنک شود.
هنگام انتخاب کردن محصول حتما جنس شیشه ای که قرار است سوراخ کاری بر روی آن انجام شود را مورد توجه قرار دهید. به عبارتی دیگر از گرد بری استفاده نمایید که با جنس شیشه مورد نظر شما سازگاری داشته باشد.
به طور کلی هنگام استفاده از گرد بر تا آنجایی که امکان دارد باید سوراخ کاری را با سرعت پایین آغاز کنید.

Image

جهت سفارش ابزار آلات شیشه از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

مهمترین مزایای استفاده از گرد بر چیست؟

یکی از مهمترین مزایای به کار بردن گرد بر شیشه این است که سوراخ کاری را به طور دقیق انجام می دهد. به همین دلیل محصول نهایی با کیفیت بسیار بالایی تولید خواهد شد.
از آنجایی که این ابزار با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد تولید و ساخته شده است به همین جهت از دوام و طول عمر بالا برخوردار می باشد.
عرضه و فروش گرد بر با قیمت مناسب به عنوان یکی دیگر از مزیت های آن محسوب می شود.
کاربران هنگام استفاده از آن با هیچ محدودیتی مواجه نمی شوند. چرا که امکان به کارگیری آن برای برش و سوراخ کاری انواع شیشه وجود دارد.
همچنین باید گفته شود که گرد بر شیشه با وجود داشتن کارکرد غیر اتوماتیک و دستی، اما سوراخ کاری شیشه را به صورت تمیز و کاملا گرد انجام می دهد. 
از دیگر مزایای گرد بر می توان به بدنه مقاوم و آلومینیومی آن اشاره کرد
چه عواملی بر قیمت گرد بر موثر است؟
با توجه به اینکه گرد بر شیشه در مدل ها و کیفیت های مختلف تولید و ساخته می شود بنابراین قیمت آن براساس برخی از فاکتورها تعیین می گردد.  نوع برند تولیدی، جنس، میزان کیفیت و مواردی از این قبیل مهمترین عواملی هستند که بر قیمت نهایی گرد بر تاثیر می گذارند.

Image

 
سخن پایانی
گرد بر شیشه یکی از وسایلی است که برای ایجاد کردن شیار دایره ای با قطرهای گوناگون روی سطوح شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد. برای ساخت این محصول معمولا جنس پودر الماس به کار برده می شود. شیشه برها با گرد بر قادر هستند سوراخ کاری و برش انواع مختلف شیشه را به بهترین شکل ممکن و با دقت بسیار بالا انجام دهند.  طراحی منحصر به فرد، مزایا فراوان استفاده از گرد بر، توزیع و فروش آن با قیمت مناسب منجر شده تا تعداد کاربران آن روز به روز افزایش پیدا کند. 

Image

 
  
 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته