الماس شیشه بر

الماس شیشه بر وسیله ای است که با استفاده از آن ایجاد کردن شکاف و یا چاک بر روی شیشه به بهترین شکل ممن امکان پذیر است. در زمان قدیم برای برش دادن شیشه میله های آهنی داغ را مورد استفاده قرار می دادند. تیز شدن بسیار شدید لبه های برش خورده و عدم ایجاد برش دقیق از معایب و نقص های این روش قدیمی می باشند. نشانه های کم عمق که با استفاده از شیشه بر الماس ایجاد می شوند شرایطی را فراهم می کند تا شکستن از جاهای مشخص شروع شود. در حقیقت الماس شیشه بر به عنوان یکی از بهترین وسایل برای برش شیشه به شمار می آید. در ادامه مطلب قصد داریم انواع مختلف این کالا و همچنین ویژگی ها و مزایای آن را به طور جامع مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

Image

برای خرید ابزار دور شیشه می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

چند نوع الماس شیشه بری وجود دارد؟

در حال حاضر تعداد زیادی از شیشه برها و صنعت گرانی که سر و کار آنها با برش شیشه می باشد از میان وسایل مختلف الماس شیشه بر را ترجیح می دهند. این بزار به دو گروه مدادی و پیستولی تقسیم می شود. تعداد زیادی از ابزارهایی که از مدل الماس شیشه بری مدادی می باشند دارای جنس فلزی هستند. همچنین عاج هایی به همراه آن می باشد تا کاربر با استفاده از آن قادر باشد لبه هایی که به تازگی برش خورده اند را سمباده بزند. الماس پیستولی شیشه بری در تکنیک تیفانی گلس کاربرد بسیار زیادی دارد. علاوه براین انتخاب این مدل الماس برای رسم کردن اشکال منحنی بهترین گزینه خواهد بود. کاربران با توجه به نیاز خود می توانند یکی از این مدل ها را تهیه کرده و برای ایجاد شکاف بر روی سطح شیشه مورد نظر به کار ببرند.

 الماس های شیشه بر چه مشخصاتی دارند؟

مهمترین مشخصات انواع الماس شیشه بر این است که برش های با کیفیت را تا عمق 6 میلی متر ایجاد خواهد کرد.
همچنین برای اینکه کاربران قادر باشند آن را به راحتی و آسانی مورد استفاده قرار دهند به صورت منحصر به فرد طراحی و تولید شده است.
برخوردار بودن از دوام و طول عمر بالا جزء مشخصات دیگر الماس های شیشه بر محسوب می شوند.
دسته این محصول به گونه ای ساخته شده است که در حین انجام سوراخ کاری و برش کاربران را اذیت نمی کند.
در صورتی که سرعت و دقت بالا هنگام برش دادن شیشه برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد در انتخاب ابزارآلات شیشه بر شک نکنید. چرا که افزایش سرعت برش و پرش مداوم و سریع ویژگی های اصلی الماس شیشه بر به حساب می آیند. 

Image

جهت مشاهده قیمت ابزار تراش شیشه می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

هنگام کار با شیشه بر الماس به چه نکاتی باید توجه کرد؟

یکی از مهمترین نکاتی که هنگام کار کردن با الماس شیشه بر مورد توجه قرار دهید این است که حتما آن را بر روی یک سطح صاف قرار دهید. توجه داشته باشید که وسیع بودن سطح انتخابی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
پاک کردن شیشه با استفاده از یک پارچه و پاک کننده مخصوص قبل از اقدام به کار را هرگز فراموش نکنید.
هنگامی که می خواهید از الماس شیشه بر استفاده نمایید به هیچ عنوان نباید فشار زیادی را بر سطح وارد کنید.
استفاده از خط کش های مخصوص کمک می کند تا مسیر دقیق برش به طور دقیق کشیده شود.
به کار بردن مقداری نفت سبک یا روغن شیشه باعث می شود تا برش به سهولت و بدون مواجه شدن با مشکل خاصی انجام گیرد.
به خاطر داشته باشید که صاف کردن لبه های تیز به وسیله یک سمباده نرم در انتهای کار بر کیفیت محصول نهایی تولید شده تاثیر بسیار زیادی دارد.  

استفاده از الماس برای برش شیشه چه مزایایی به دنبال دارد؟

یکی از سوالاتی که برای تعداد زیادی از افراد پیش می آید این است که با استفاده از الماس شیشه بر به چه مزیت هایی می توان دست یافت. در پاسخ باید بگوییم که به کار گرفتن این وسیله میت های فراوانی دارد که در اینجا ما به اصلی ترین و مهمترین آنها اشاره می کنیم.
خط کشی کردن بر روی شیشه به صورت خیلی دقیق انجام می شود.
به دلیل اینکه دسته آن از جنس چوب مرغوب و با کیفیت می باشد بسیار خوش دست است. به طوری که در حین کار کردن با آن خستگی را احساس نخواهید کرد.
این وسیله شیشه را بدون آسیب زدن به آن برش می دهد.
یکی دیگر از مزایای مهم شیشه بر الماس این است که دارای تیغه مناسب و مقاومت بسیار بالا می باشد.  

کدام مدل الماس برش شیشه مناسب است؟

در بازار می توان انواع مدل های گوناگون الماس شیشه بر را پیدا کرد که هر یک از آنها از نظر طراحی ساخت، جنس و کیفیت با یکدیگر تفادوت دارند. برخی از افراد در انتخاب این محصول تردید دارند و نمی دانند که کدام مدل الماس برش شیشه مناسب می باشد. همیشه به خاطر داشته باشید که در شیشه بری استفاده از ابزارهای مرغوب نقش بسیار مهمی را در میزان کیفیت محصول نهایی تولیدی ایفا می کند. بنابراین به دنبال محصولی باشید که از همه نظر دارای کیفیت مناسبی است.

Image

جهت سفارش ابزار آلات شیشه از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

سخن پایانی
از آنجایی که شیشه بسیار حساس و ظریف می باشد به همین جهت هنگام برش آن باید با دقت بالایی عمل کرد. الماس شیشه بر وسیله ای است که با استفاده از آن می توان این کار را خیلی سریع و به طور دقیق انجام داد. جهت انتخاب بهترین نوع الماس بهتر است قبل از خرید با انواع مختلف آن آشنا شوید و سپس برای خرید محصول اقدام کنید.

Image

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته