ابزار شیشه رومیزی

ابزار شیشه رومیزی برای برش دادن شیشه و به اجرا درآوردن نقش و نگارها مورد استفاده قرار می گیرد. از گذشته تا به امروز نقش شیشه ها در زندگی ما بسیار مهم بوده است. شیشه ها یک نوع سرامیک می باشند که آنها را می توان با استفاده از ابزار و لوازم مخصوص به هر شکلی درآورد. استفاده از این متریال زیبا که دارای قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده می باشد در هر نوع مکان و فضایی یافت می شود. تنها دلیلی که افراد را از به کار بردن گسترده شیشه منع کرده شکنندگی و خطر آفرین بودن آن است. خوشبختانه روی کار آمدن صنایع نوین شیشه به وسیله ساختن شیشه هایی که در مقابل ضربات و حرارت مقاومت بالایی دارند شرایط لازم را برای از بین بردن این محدودیت به وجود آورد. به طوری که همه افراد قادر به زندگی کردن در خانه ای شیشه ای می باشند.

Image

برای خرید ابزار دور شیشه می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

مهمترین ویژگی های ابزار برش شیشه رومیزی چیست؟

هنگامی که سلیس در معرض حرارت قرار می گیرد متریالی به وجود می آید که شیشه نام دارد.  این روزها استفاده از ابزارآلات شیشه رومیزی در جنبه های گوناگون زندگی رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. در این بخش قصد داریم مهمترین ویژگی های این ابزار را بررسی کنیم.
یکی از مهمترین ویژگی های ابزار شیشه رومیزی این است که با استفاده از آن برش دادن انواع شیشه ها را به راحتی و با صرف کمترین زمان برش امکان پذیر می باشد. 
یکی دیگر ویژگی های این ابزار بالا بردن میزان کیفیت محصول تولید شده است. علاوه براین تراش و برش شیشه را به طور خیلی دقیق انجام می دهد. 
خوب است بدانید که لبه شیشه به وسیله ابزار شیشه رومیزی در طرح های گوناگون تراشیده خواهد شد.
این ابزار را می توان برای انواع شیشه و کریستال به کار برد. به طوری که قابلیت اجرا بر روی شیشه های مختلف را دارد و می توان با ایجاد کردن شکل و طرح در لبه های شیشه آن را صاف و صیقلی نمود.
شیشه ای که ابزار خورده در برابر ضربات مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد.
از دیگر ویژگی های ابزار شیشه رومیزی می توان به برخوردار بودن آن از کیفیت و دوام بسیار بالا اشاره کرد.

Image

جهت مشاهده قیمت ابزار تراش شیشه می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

ابزار شیشه برش رومیزی را چگونه باید تعیین کرد؟

شیشه های رومیزی به عنوان یکی از انواع شیشه های بسیار پر کاربرد در زمینه لوازم لبه شیشه به شمار می آید. به عبارتی دیگر می توان گفت که برای تولید انواع شیشه رومیزی از قبیل میز ناهارخوری، جلو مبلی ابزار زدن لبه شیشه ضروری می باشد. لازم به ذکر است که استفاده از ابزار شیشه رومیزی ایجاد کردن یک نمای بسیار زیبا و جذاب را به دنبال دارد. به خاطر داشته باشید که نوع ابزار باید براساس لبه مورد نظر مشخص شود. 

Image

جهت سفارش ابزار آلات شیشه از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

برای ساخت شیشه رومیزی از کدام نوع شیشه استفاده می شود؟

شیشه فلوت ساده، سکوریت، کریستا، کلیر، سوپر کلیر، سندبلاست، چاپی، ساتینا، حکاکی شده و شیشه رنگی از انواع شیشه های قابل استفاده در شیشه رومیزی هستند. قابل ذکر است که ابزار شیشه رومیزی را می توانید برای هر یک از این شیشه ها مورد استفاده قرار دهید. در حال حاضر تعداد زیادی از تولید کنندگان برای ساخت دانواع شیشه های رومیزی از جمله شیشه میز ناهارخوری، شیشه میز و عسلی مبلمان، شیشه میز مدیرت از این شیشه ها استفاده می کنند. همچنین باید گفته شود که از میان انواع شیشه های رومیزی شیشه میز ناهار خوری فروش و محبوبیت بسیار بیشتری دارد. به علاوه تولید طرح های متنوع تر با استفاده از این نوع شیشه انجام می گیرد.

انواع ابزار لبه شیشه رومیزی کدامند؟  

لول ساده مات، لول براق، تراش دو پله، تراش سه پله، دیاموند، تراش یا همان پخ، لول تخت، تراش انگشتی به عنوان انواع ابزار شیشه رومیزی به شمار می آید. میزهایی که نواحی اطراف آنها تخت و صاف می باشد ابزار تخت براق، تراش ساده و دیاموند را مورد استفاده قرار می دهند. این در حالی است که میزهای دارای دور پله ای شکل ابزار شیشه رومیزی تراش دو پله و سه پله را به کار می برند. ولی آن دسته از میزهایی که شیشه رومیزی دارای نقش صفحه بر روی میز می باشد و تنها تعداد اندکی پایه زیر شیشه روی میز قرار داده شده است ابزار دیاموند را انتخاب می کنند. خوب است بدانید که کلیه ابزارهایی که به آنها اشاره کردیم با استفاده از دستگاه های برقی کار می کنند. فقط تراش انگشتی است که انجام آن به وسیله یک دستگاه کوچک مکانیکی صورت می گیرد. البته باید این را نیز بگوییم که پس از تراشیده شدن دور شیشه دستگاه لول تیزی شیشه را می گیرد.

آیا قیمت ابزار برش شیشه رومیزی بالا است؟

  ابزار برش شیشه رومیزی در انواع مختلف طراحی و تولید شده و با توجه به عوامل مختلفی مانند جنس، کیفیت، نوع برند ساخته شده و غیره تعیین می شود. به همین جهت نمی توان گفت که این محصول گران و یا ارزان قیمت می باشد. چرا که فاکتورهای مذکور قیمت نهایی آن را به شدت تحت تاثیر قرار می دهند.

Image

 

 
سخن پایانی
ابزار شیشه رومیزی بهترین و با کیفیت ترین وسیله برای برش دادن انواع مختلف شیشه می باشد. این روزها شاهد افزایش روزافزون تعداد کاربران محصول هستیم. چرا که برای آنها شرایط برش راحت و آسان را فراهم می کند. کلیه ابزارهای برش شیشه رومیزی کار تراش شیشه را به بهترین شکل ممکن و با صرف کمترین زمان انجام می دهند. شما می توانید نوع ابزار را براساس لبه شیشه مورد نظر انتخاب نمایید. 


 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته