میز خم شیشه ای

میزها در انواع و اشکال مختلفی در همه مکان ها وجود دارند. این سازه های پرکاربرد با متریال متفاوتی نیز طراحی می شوند که یکی از مدرن ترین های آنها میز خم شیشه ای است. این میزها که بدون استفاده از چوب یا فلز ساخته می شوند دارای جذابیت زیادی هستند. زیبایی این میزها جلوه محیط اطراف آنها را دو چندان می کند. همین ویژگی میز های شیشه ای خم باعث استقبال بسیاری از مردم شده و طرفداران فراوانی پیدا کرده است. کارخانه های مختلف داخلی و خارجی به تولید این میزها مبادرت کرده و از این راه سود خوبی به دست می آورند. اگر می خواهید با این محصولات جالب و انواع آن ها آشنا شوید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

برای دریافت مشاوره برای خرید شیشه رنگی و انواع دیگر شیشه ها می توانید با ایران لاکوبل تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

میز خم شیشه ای

میز شیشه ای خم

اولین شیشه خم در سال 1930 میلادی در ایتالیا ساخته شد. این شیشه ها در دمای بالا به صورت خمیده در می آیند. میزهای شیشه ای خم به طرز ماهرانه و هنرمندانه ای ساخته شده و مدل ها و اشکال مختلفی برای آنها در نظر گرفته می شود. شیشه های خم را جهت کتابخانه، میز کنسول، میزهای ناهار خوری، میزهای تلویزیون، میز کار و تحریر طراحی می کنند. میز خم شیشه ای در رنگ های متنوعی نیز ساخته می شود که شما می توانید بسته به مکان و نیاز مورد نظر خود، آنها را خریداری کنید. میزهای شیشه ای خمیده در موارد مختلفی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. روی این میزها می توانید انواع وسایل مانند کتاب، لیوان، وسایل تزئینی، تلویزیون، کامپیوتر، وسایل اداری و تحریر، ظروف کریستال و غیره قرار دهید. شما می توانید با خرید این میزها، محیط خود را جذاب و دوست داشتنی کنید.

میز شیشه ای خم

 

میز تلویزیون شیشه خم

میز تلویزیون شیشه خم برای انواع سایزهای تلویزیون طراحی می شود. شما می توانید با توجه به سلیقه و دکوراسیون منزل خود، میز مورد نظر خود را تهیه کنید. میزهای خم شیشه ای تلویزیون را تمام سکوریت یا نیمه سکوریت می سازند. به عبارت دیگر شیشه های سکوریت را در فرآیند ساخت توسط حرارت زیاد به شکل خمیده در می آورند. خم استاندارد برای میزهای خم شیشه ای، شعاعی از یک دایره است. برای سفارش یک میز شیشه ای خمیده می توانید طول کمان و شعاع خم را به سازنده اعلام کرده و میز دلخواه خود را تحویل بگیرید.

میز خم شیشه ای رنگی

میز ال ای دی شیشه خم

میزهای ال ای دی هم به صورت شیشه ای خمیده ساخته می شوند. این سازه ها را با توجه به سایز تلویزیون و با در نظر گرفتن وزن آنها طراحی می کنند. در این میزها از چوب و استیل استفاده نمی شود و به همین دلیل ظاهری متفاوت دارند. شیشه های خم با رنگ های مختلف، جلوه زیبایی به فضای منزل یا محل کار شما می دهد. میز های شیشه ای خم را می توان با پروفیل های مخصوص به دیوار نصب کرده و تلویزیون را روی آن قرار دهید.

میز خم شیشه ای رنگی

میز خم شیشه ای اداری

میز خم شیشه اداری نیز مانند شیشه های خم دیگر با حرارت بالا تهیه می شود. در روش شیشه خم شابلون فلزی را با اندازه های مورد نظر تهیه کرده و شیشه را روی آن قرار می دهند. شیشه با قرار گرفتن روی شابلون به شکل مورد نظر در می آید. میز شیشه ای اداری را در اندازه و شکل های گوناگونی تهیه می کنند. شما با توجه به نیاز خود می توانید میز مورد نظر خود را خریداری کنید. اگر روی میز اداری شیشه ای خمیده قصد دارید کامپیوتر و لوازم اداری بزرگ قرار دهید، باید آن را با کیفیت مناسبی تهیه کنید. میزهای شیشه ای خم به دلیل اینکه در ساخت آنها فلز یا چوب به کار نمی رود، ممکن است در اثر فشار زیاد بشکنند. بنابراین پیشنهاد می شود که این میزها را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. کیفیت بالای متریال میز خم شیشه ای در ماندگاری آن موثر است. نکته قابل توجه این است که میزهای شیشه ای که به صورت طولی خمیده می شوند از میزهایی که خمیدگی عرضی دارند، بادوام ترند.

برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی و انواع شیشه های دیگر با ایران لاکوبل تماس گرفته و از جدید ترین قیمت ها با خبر شوید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

میز خم شیشه ای اداری

شیشه خم میز جلو مبلی

ساخت میزهای جلو مبلی از شیشه های خم یکی دیگر از ابداعات جالب است. شیشه خم میز جلو مبلی به اتاق پذیرایی جلوه زیبایی می دهد. این میزها برای قرار گرفتن ظروف پذیرایی طراحی شده اند. بشقاب میوه خوری و کیک خوری و ظروف تزئینی از جمله وسایلی است که روی میز شیشه ای خم جلو مبلی قرار می گیرد. از این میزها در کنج اتاق پذیرایی و کنار مبل ها استفاده می شود. شما می توانید با خرید میز جلو مبلی شیشه ای و قرار دادن یک مجسمه تزئینی روی آن، فضای اتاق را زیبا و دلنشین کنید.

شیشه خم میز جلو مبلی

 

میز خم شیشه ای رنگی

چنانچه در قسمت های قبل گفتیم میزهای شیشه ای خم را به رنگ های مختلفی طراحی می کنند. رنگ های شاد و زیبا برای اتاق مهمان و ناهارخوری مناسب است. رنگ این میزها را می توانید با توجه به دکوراسیون اتاق خود انتخاب کنید. رنگ های ملایم و ساده را اغلب برای ادارات و محیط های کاری طراحی می کنند. رنگ های متنوع سفارشی برای میزهای خم شیشه ای امکان پذیر است. سازندگان میزهای خم شیشه ای با توجه به نظر مشتریان خود، سایز و رنگ میزها را طراحی می کنند.

میز خم شیشه ای رنگی

 

میز شیشه ای خم طرح دار

برای تهیه میزهای شیشه ای خم، در ابتدا مواد اولیه شیشه را ذوب کرده و به شکل خمیر در می آورند. این مواد خام در اثر حرارت دادن به صورت آهسته و سپس ناگهانی، به شیشه سکوریت تبدیل می شوند. در آغاز روند خم کردن شیشه، حرارت 360 درجه را به شیشه منتقل کرده و آن را خم می کنند تا به اندازه مورد نظر برسد. روی برخی از این میزها از نقش و طرح نیز استفاده می شود که زیبایی آنها را دو چندان می کند. این عمل توسط دستگاه لیزری انگروینگ صورت می گیرد.
 

جمع بندی

میزهای شیشه ای خم یکی از سازه های جالب و زیبا جهت دکوراسیون های مختلف است. به سبب اینکه در ساخت این میزها از چوب یا فلز استفاده نمی شود، ظاهر متفاوتی دارند. برای تهیه این میزها از حرارت بالا استفاده می شود. شیشه های سکوریت را توسط حرارت زیاد خم کرده و به شعاع مورد نظر در می آورند. از شیشه خم برای کتابخانه، میزهای جلو مبلی، میزهای تلویزیون، میزهای اداری و طراحی داخلی و خارجی ساختمان ها استفاده می شود.

انتخابگر پوسته