درب شیشه ای طرح دار

درب ورودی خانه ها از مهم ترین قسمت هایی است که می تواند در اولین تاثیر مثبت یا منفی در افراد موثر باشد. از سویی دیگر درب ها علاوه بر نقش زیبایی، نقش محافظت نیز دارند. در گذشته به جای درب ها از پرده یا دیوار استفاده می شد اما امروزه از انواع متنوعی از درب ها به منظور پوشاندن فضای داخل خانه استفاده می شود. در ادامه این مطلب درباره درب شیشه ای طرح دار بیشتر صحبت خواهیم کرد.

درب شیشه ای طرح دار

برای خرید شیشه لاکوبل می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

انواع درب ها


درب ها انواع مختلفی به شرح زیر می توانند داشته باشند:

  • درب شیشه ای مات طرح دار

بسیاری از افراد تمایل دارند که از زیبایی های شیشه در محیط اطراف خود بهره مند شوند، اما نمی خواهند که این درب محیط درون را نشان دهد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی می توانیم تقریبا هر آنچه را که می خواهیم بنابر نیازهای خود تغییر دهیم و درب شیشه ای طرح دار نیز از این قاعده مستثنی نیست.
افراد متخصص در این زمینه برای جلوگیری از دیده شدن محیط از درون لایه بلورین شیشه، آن را با استفاده از روش های خاصی مات می کنند. در نتیجه، شیشه هنوز زیبایی خاص خود را در محیط تداعی می کند، اما دیگر کسی نمی تواند از درون آن بخش دیگری از محیط را ببیند. بهتر است بدانید که درب شیشه ای طرح دار نشکن است و باز و بسته شدن درب آسیبی به آن وارد نمی کند. از درب شیشه ای طرح دار می توان در محیط های مختلفی از جمله ورودی منزل و یا ورودی ساختمان استفاده کرد.

  • درب شیشه ای طرح دار ورودی منزل

ورودی منزل را می توان بخش مهمی از خانه تلقی کرد. در واقع، شما می توانید با نصب درب زیبا و منحصر به فرد سلیقه خود را نشان دهید و فضایی مناسب را برای خوش آمد گویی به تمامی افرادی که دوستشان دارید فراهم سازید. استفاده از درب شیشه ای طرح دار گزینه ای ایده آل برای کسانی است که می خواهند ورودی منزل را خود را متحول سازند. درب شیشه ای طرح دار معمولا از ترکیب چوب و شیشه طرح دار تهیه می شود. بهتر است بدانید که این درب ها با طرح های مختلفی در بازار موجود هستند و در طبقه بندی های فراوانی از جمله طرح های ساده و کلاسیک و یا طرح های مدرن تولید می شوند. همین امر سبب شده است که استفاده از این درب ها مورد توجه کسانی قرار گیرند که به زیبایی منزل خود اهمیت می دهند.
یکی دیگر از فضاهایی که می توانید از درب شیشه ای طرح دار استفاده کنید فضای ورود ساختمان است. امروزه، با دسترسی ساده به اینترنت و افزایش اطلاعات، همگی افراد به خوبی از این موضوع مطلع هستند که زیبایی محیط زندگی نقش مهمی در کاهش استرس دارد. با توجه به این موضوع که امروزه مشغله کاری سبب شده است که افراد در طول روز در استرس فراوان به سر ببرند، اهمیت به زیباسازی محیط زندگی می تواند نقش موثری در کاهش استرس داشته باشد.

انواع درب شیشه ای طرح دار

جهت مشاهده قیمت شیشه رنگی می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

انواع درب شیشه ای طرح دار

طرح های گوناگونی برای حکاکی بر روی درب های شیشه ای وجود دارد که آشنایی با آن ها قبل از سفارش ضروری است:

  • مات کامل: در صورتی که بخواهید دو طرف شیشه دید نداشته باشد و کاملا پوشانده شود؛ بهترین روش استفاده از طرح کاملا مات می باشد که برای انواع پارتیشن های اداری، خانگی، شیشه بالکن، شیشه حمام و... مورد استفاده قرار می گیرد.برای مات کردن می توانید با ایجاد خطوط موازی، افقی، عمودی و یا شطرنجی یک در میان، مات و شفاف که به صورت منظم روی شیشه ایجاد می شود طرح های مات را پدید بیاورد.
  • طرح های لوگو: این نوع طرح ها بیشتر برای دفاتر شرکت ها و مطب ها مورد استفاده می گردد به این صورت که نام آرم و برند شرکت را روی شیشه به صورت مات شده حک می کنند تا هم برای ایجاد زیبایی بیشتر در فضای شرکت باشد و هم معرف برند برای افرادی که به آن مکان مراجعه می کنند باشد.
  • سایر طرح ها: برخی از افراد برای متفاوت تر شدن و جلوه بیشتر به فضای خود خواستار این هستند که طرح های دیگری چاپ کنند، این طرح ها را می توان از مرورگرهای متفاوت بدست آورد. برخی از افراد نیز خواستار انجام سندبلاست می باشند که خود طراحی نموده اند. در هر صورت می توان هر طرحی را متناسب با انتخاب کارفرما سندبلاست کرد.

یکی از سوالات متداول در خصوص  درب شیشه ای طرح دار قیمت آن است. استفاده از انواع طرح ها و اجرای آن روی درب بنا به انتخاب کارفرما می باشد. درب طرح دار به صورت آماده و طرح انتخابی می باشد که با انجام فرایند سندبلاست روی شیشه و یا چاپ انجام می شود. استفاده از این نوع درب ها موجب زیبا تر شدن فضای اطراف آن می شود. همچنین می توان با استفاده از طرح دار کردن درب مانع از دیده شدن پشت درب شد. برای تعیین کردن قیمت درب طرح دار عوامل زیادی دخیل هستند که قیمت درب متاثر از آن می باشد که مهمترین عامل را می توان ابعاد و اندازه شیشه استفاده شده در درب و ابعاد طرح و نوع طرحی که برای درب استفاده می شود نام برد. 

جمع بندی
درب شیشه ای طرح دار امروزه یکی از پرطرفدارترین انواع درب است که به منظور جلوگیری از دیده شدن فضای داخلی خانه مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از طرح های آماده، مات یا طرح های لوگو می تواند گزینه مناسبی برای طرح دار کردن شیشه ها باشد.
 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته