آینه کنسول

دیوارکوب

به طور کلی دیوار کوب ها آیتم هایی هستند که از آن ها برای پوشاندن یک دیوار و یا بخشی از فضا استفاده می شود. به کمک این آیتم ها که می توانند از جنس ها و بافت ها و رنگ های مختلف باشند تلاش می شود تا یک طرح جدید و یا لایه جدید روی دیوار ایجاد کرد و ضمن افزایش استحکام آن زیبایی و جذابیت را نیز پدید آورد. شما می توانید از آینه ها نیز به عنوان دیوارکوب استفاده نمایید. استفاده این چنینی از آینه می توانو فضایی هنری و کلاسیک را برای شما به ارمغان بیاورد.

کنسول آینه ای

کنسول ها مجموعه ای از میز و کشو و آینه هستند که شما می توانید از آن ها به عنوان میز آرایش و یا هرکاربری دیگر استفاده نمایید. یکی از ایده های این کنسول ها ساخت بدنه آن ها با شیشه ها و آینه ها است که اگر چه زحمت تمیز کاری شما را افزایش می دهد اما می تواند گزینه ای بسیار زیبا و جذاب و همواره روی مدی برای انتخاب باشد. در برخی از مدل ها حتی صندلی ست کنسول نیز از آینه ساخته می شود. استفاده از چنین مدل هایی باعث می شود شما از انعکاس زیبای نور و تصویر درون اتاق های خود بهره مند شوید.

آینه کنسول آینه ای

برای طراحی آینه ها در کنسول هایی که از جنس آینه طراحی شده است تلاش می شود تا با استفاده از قاب های مشابه و همین طور استفاده از برش های مناسب بیشترین هماهنگی و جذابیت را میان اینه اصلی و سایر قطعات به وجود آورد.

Image

آینه کنسول دیواری

یکی از ایده های جدیدی که از آن برای نصب  کنسول ها استفاده می شود، نصب کنسول بر روی دیوار است. در این مدل اغلب یک بخش که حاوی چند کشو و پایه هایی نمادین است در ارتفاع مشخصی از دیوار نصب می شود و سپس آینه نیز با شکل دیواری نصب می شود. این مدل ها می توان برای افرادی که با مشکل کمبود جا سر وکله می زنند بسیار خوب عمل کند، منتها بایستی دقت و کیفیت بالایی را حین نصب مدنظر قرار داد.

دیوار کوب سفالی فانتزی

یکی از آیتم هایی که شما می توانید از آن ها برای زیبا تر کردن فضا استفاده کنید دیوار کوب های سفالی هستند که حالتی شبیه به قاب ها و تابلو ها دارند و شما با جنبه تزئینی می توانید آن ها را با طراحی و نقاشی های مختلف روی سطحشان خریداری نمایید. دقت کنید تا رنگ ها و طرح های به کار رفته در دیوار کوب با فضای شما هماهنگ باشد و حتما مجموعه از دیوارکوب های ست را در نزدیک هم متصل کنید تا فضایی جذاب تر داشته باشید.

طرح دیوارکوب

دیوارکوب ها هم می توانند شبیه به قاب ها و تابلو هایی به شکل نصبی با طرح ها و نقاشی هایی روی خود باشند و هم می توانند ابزاری باشند که به شکل یک تکه برای دیزاین فضا روی دیوار نصب می شوند. مدل اول می تواند ایده بسیار خوبی برای دیزاین فضا مطابق با سلیقه خودتان و همین طور صرف کمترین هزینه ها باشد.

دیوارکوب مکرومه

نوعی آیتم دیزاینی است که بر روی دیوار متصل می شود و ترکیبی از بافت و اشیاء است. در این مدل ها اغلب یک چوب و یا میله یا موارد مشابه به شکل افقی نصب شده و سپس آیتم ها و گزینه های گوناگون از آن آویزان می شوند. این آویز ها می توانند از جنس نخ و بافت باشند و یا شامل سایر اشیاء تزئینی مختلف دیگر باشند. این دیوار کوب ها بیشتر فانتزی و مدرن هستند.

Image

طرح دیوارکوب سفالی

انواع دیوار کوب سفالی بر اساس رنگ، نقاشی اجرا شده روی آن ها، تکنیک نقاشی و شکل دهی و از همه مهم تر بر ساسا فرمت قاب با یکدیگر متفاوت هستند. شما می توانید با توجه به تمی که در خانه اجرا کرده اید و همین طور شکل هندسی غالب در خانه خود از میان سایر گزینه ها زیبا ترین و هماهنگ ترین انتخاب را داشته باشید.اگر قصد طراحی و اجرای دكوراسيون داخلی مدرن منزل یا محل خود را دارید می توانید از طریق وب سایت های طراحی دکوراسیون داخلی ، طرح و ایده مد نظر خود را دریافت کنید و دكوراسيون اتاق خواب ، آشپزخانه ، محل کار و... خود را به زیبایی هرچه تمام تر عوض کنید.

جمع بندی

آینه کنسول و سایر آیتم هایی که یک کنسول را تشکیل می دهند از آیتم هایی هستند که هر خانه ای به آن نیاز دارد. این لوازم در طرح ها و رنگ های مختلف و همین طور با کاربری های مختلف به فروش می رسد. مدل هایی از کنسول ها روی دیوارنصب می شوند که یک ایده عالی برای صرفه جویی در فضا است. دیوارکوب ها از آیتم های تزئینی هستند که در مدل ها و جنس های مختلف، با طراحی ها و نقاشی های گوناگون تولید می شوند و به شما برای داشتن فضایی مطابق سلیقه خود با کمترین هزینه کمک می کنند.

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته