آینه طلایی

 

در دنیای پیرامون ما انواع مختلفی از آینه وجود دارد و ما به تناسب نیازمان آینه تهیه نموده و از آن استفاده می کنیم.ما می توانیم به تناسب نیازمان اقدام به خرید آینه نموده و انواع مختلفی از آینه را که می خواهیم خریداری کرده و از آن استفاده نماییم.بنابراین هنگامی که شما وارد خانه ای می شوید و زانی که آینه های مختلفی را می بینید این نشان دهنده سلیقه افراد آن خانواده بوده است.می توانیم در آینه هایمان از طلا هم استفاده کنیم و آن ها را طلاکاری کنیم.در ایام کهن آینه ها رافقط با یک ماده می ساختند و فناوری خاصی وجود نداشت.در آن زمان نمی توانستند برای آینه ها فرم و چارچوب در نظر بگیرند و آینه ها بدون هر گونه قابی ساخته می شد و افزون بر آن آینه ها را بدون افزودن ترکیبات دیگر که حال می توانست موجب رنگی شدن آینه شود یا اینکه لعابی نقره ای و برنزی و طلایی به آن دهد می ساختند.امروزه یکی از انواع محبوب آینه هایی که ساخته می شوند آینه طلایی است که مسلما مختص ثروتمندان است و خوب طبیعتا علاوه بر کیفیت فوق العاده بالایی که دارد می تواند جذابیت خاصی هم به ساختمان ها و بنا ها بدهد.استفاده از فلزات در قاب آینه توانست تاثیر بزرگی در روند آینه سازی گذاشته و زیبایی های آن را هم دوچندان نماید.

برای اطلاع از قیمت شیشه و آینه و انواع شیشه های دیگر با ایران لاکوبل تماس گرفته و از جدید ترین قیمت ها با خبر شوید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

آینه طلایی چگونه باعث مجلل و زیباتر شدن فضا می شود؟

رنگ طلایی به دلیل این که جزو رنگ های گرم به شمار می رود، می توان از آن در دکوراسیون خانه هایی که رنگ دکوراسیون غالب آن متمایل به رنگ های سرد و خنثی است استفاده کرد. از این رو رنگ طلایی با گرما بخشیدن به فضاهای سرد و خنثی سبب می شود، که از سردی فضا کاسته شود. در برخی از فضاها، به دلیل کمبود پنجره ها و بازشوها دیده شده که فضای خانه به سمت فضای سرد و تاریک متمایل شده است، از این رو بهتر است با استفاده از عناصر طلایی رنگ گرما و روشنایی را به فضای مورد نظر خود هدیه کنید. آینه های طلایی به دلیل زیبایی خیره کننده ای که دارد می تواند به فضاهای شما از جمله پذیرای منزل شما زیبایی خاصی را هدیه کند. از این رو بهتر است که اگر قصد دارید، فضای شما از سادگی و یکنواختی فاصله بگیرد، از آینه های طلایی که به صورت آینه طلایی دیواری و آینه طلایی گرد در بازار عرضه می شود، برای دکوراسیون پذیرایی خانه خود استفاده کنید.

آینه طلایی راهی مطمئن، برای خاص کردن خانه خود

شاید برای شما جالب باشد، که استفاده از آینه ها سبب می شود، که نور بیشتری در خانه شما گردش پیدا کند. از این رو اگر خانه شما به هردلیلی تاریک، دلگیر و کوچک است از خرید آینه برای خانه خود غافل نشوید، چراکه این موضوع در آینده سبب می شود، که شما دچار افسردگی شوید. آینه های طلایی یکی دیگر از راه هایی است که سبب می شود فضای خانه شما خاص تر و زیبا تر شود. از این رو بهتر است، اگر قصد دارید تغییری چشمگیر در دکوراسیون منازل خود ایجاد کنید، از کاربردهای مختلف و متنوع این نوع آینه در دکوراسیون های مدرن آشنایی پیدا کنید. در این بخش قصد داریم تمامی فضاهایی که می توان از آینه طلایی در آن استفاده کرد را، به شما معرفی کنیم.

دکوراسیون پذیرایی

همانطور که می دانید پذیرایی یکی از مهم ترین فضاها در داخل منازل به شمار می رود. چراکه ایرانیان به میهمان نوازی و میهمان دوستی علاقه مند هستند، از این رو طبیعی است، که زیباترین، مجلل ترین و دلباز ترین فضا را به پذیرایی از میهمانان خود اختصاص دهند. از این رو شما می توانید برای ایجاد کردن فضایی خاص در پذیرایی منزل خود، از انواع آینه های طلایی در دکوراسیون خانه خود استفاده کنید. شما می توانید بر حسب نیاز، سلیقه و نوع دیوارهای خود از انواع آینه های طلایی که به صورت قابدار، سرتاسری به صورت دیوارپوش و آینه های گرد استفاده کنید، که انتخاب هر نوع از این آینه ها وابسته به سلیقه شما است. در برخی از موارد دیده شده که در سالن های پذیرایی ستون هایی وجود دارد، که این ستون ها در مرکز سالن قرار گرفته اند، و از نظر بصری ظاهری زیبا را برای فضای پذیرایی شما ایجاد نمی کنند. از این رو بهتر است برای کم رنگ  کردن تمرکز بر روی ستون مرکزی، از آینه کاری طلایی بر روی این ستون استفاده کنید. برخی از تازه عروس ها برای آینه شمعدان خود از آینه های طلایی و یا قاب های طلایی استفاده می کنند، که انتخاب این نوع آینه و شمعدان ها، زیبایی خاصی را به فضای شما می دهد.

دکوراسیون نشیمن

برخی از افراد تمایل دارند که از دکوراسیون هایی با رنگ های سرد و خنثی برای ایجاد آرامش در فضاهای نشیمن خانه خود استفاده کنند. از این رو رنگ های غالب در دکوراسیون منازل آن ها به سمت رنگ های آبی و خاکستری رفته است. از این رو برای گرم کردن فضا و روشن کردن آن بهتر است از یک عنصر گرم مانند آینه طلایی برای زیبا کردن و گرما بخشیدن به فضای نشیمن استفاده کنند. بهتر است برای ایجاد تعادل بین دکوراسیون سرد و آینه های طلایی از آینه هایی که در ابعاد کوچکتر هستند استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب یکی دیگر از فضاهایی است که، دکوراسیون آن بسیار مهم قلمداد می شود. از این رو بهتر است برای روشن کردن این فضا، از آینه های طلایی استفاده کنید. شما می توانید اگر در اتاق خواب خود از کمدهای دیواری که به صورت کشویی است، استفاده می کنید، برای زیباتر کردن فضای اتاق خواب خود از آینه های طلایی بر روی درب کمد دیوار استفاده کنید. برخی از افراد نیز دوست دارند، به جای قرار دادن انواع قاب های عکس بر روی دیوار، از آینه های گرد طلایی که به صورت کوچک و بزرگ هستند، برای زیبا کردن دیوارهای اتاق خواب خود استفاده کنند.

دکوراسیون سرویس بهداشتی

شاید برایتان عجیب باشد، که آینه های طلایی می توانند در فضای سرویس بهداشتی، مورد استفاده قرار بگیرند. ولی این واقعیت وجود دارد، چراکه بسیاری از افراد تمایل دارند، وقتی که وارد سرویس بهداشتی می شوند، با فضایی روشن و نورانی برخورد کنند. از این رو بهتر است علاوه بر توجه کردن به نورپردازی فضای سرویس بهداشتی، به آینه کاری آن نیز توجه کنید. شما می توانید از دیوار پوش های طلایی که به صورت آینه هستند، بر روی دیوارهای سرویس استفاده کنید، تا فضای سرویس بهداشتی خانه شما خاص و بی نظیر شود. استفاده از آینه طلایی روشویی و آینه طلایی دستشویی به عنوان پرکاربرد ترین نوع آینه ها در سرویس های بهداشتی شناخته شده است.

در خرید آینه طلایی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

آینه های طلایی نیز مانند سایر آینه ها ممکن است که دچار شکستگی، ترک و لب پر شدگی بشود. از این رو قبل از خرید این نوع آینه باید تمامی وجوه آینه را بررسی کنید. چراکه ممکن است این آینه ها زمانی که از کارگاه به محل فروش منتق می شوند، در حین جابه جایی دچار مشکل بشوندف از یان رو بهتر است که حتما سالم بودن آینه را بررسی کنید. همانطور که می دانید، آینه های طلایی به دلیل این که جزو آینه های دکوراتیو به شمار می روند، ممکن است گران تر از سایر آینه ها باشند. از این رو بهتر است اگر قصد خرید این نوع آینه ها را دارید، ابتدا با مراکز فروش آینه های طلایی تماس بگیرید، سپس پس از مطلع شدن از قیمت آینه طلایی نسب به خرید این نوع آینه اقدام کنید.
این روزها استفاده از انواع شیشه ها و آینه ها بیشتر از گذشته در دکوراسیون داخلی منزل های افراد جا خوش کرده است. از این رو شما می توانید اگر قصد دارید به دکوراسیون خانه خود رنگ و بوی جدیدی بدهید، از انواع شیشه ها و آینه ها و شیشه رنگی و پارتیشن شیشه ای رنگی در دکوراسیون خانه های خود استفاده کنید. چراکه استفاده از انواع آینه ها علاوه بر زیبایی بخشیدن به فضای خانه شما، می تواند در روشنایی و نورانی کردن فضای خانه شما نیز تاثیر گذار باشد. از این رو اگر مجلل شدن فضای خانه شما بیشتر از هر مورد دیگری برای شما مهم است، می توانید از آینه های طلایی برای زیباتر کردن دکوراسیون فضای پذیرایی، نشیمن، اتاق خواب و سرویس های بهداشتی خانه خود استفاده کنید.

اگر به دنبال دکوراسیونی خاص و منحصر به فرد می گردید، بهتر است از حضور انواع شیشه ها و آینه ها در خانه خود غافل نشوید. چراکه شیشه ها و آینه ها به دلیل این که با نور های داخل فضا بازی می کنند، می توانند گزینه مناسبی برای روشن کردن، نورانی کردن و زیبایی فضای شما باشند. بنابراین استفاده از انواع شیشه های رنگی  مانند: شیشه رنگی تزیینی ، شیشه رنگی پنجره و... درخانه خود جدی بگیرد. این روزها به دلیل کوچک شدن فضای خانه ها، بسیاری از افراد به دلیل این که در یک فضای کوچک زندگی می کنند، حس خوبی ندارند، از این رو پیشنهاد ما و بسیاری از طراحان داخلی استفاده از آینه ها است. چراکه آینه ها قابلیت این را دارند، که نوری که به سطح آن ها تابیده شده است، را بازتاب کنند، و همین موضوع سبب می شود که فضای داخلی خانه شما روشن شود. آینه طلایی یکی دیگر از انواع آینه های دکوراتیو است، که سبب می شود فضای شما به فضایی مجلل و زیبا تبدیل شود.

قیمت بالای آینه طلایی

 

البته قیمت گران فلز طلا بر قیمت آینه طلایی بسیار افزوده است و لذا آینه طلایی از آینه های گران محسوب می شود که می توانیم از آن استفاده نمی شود.البته آینه های طلایی هم با هم ممکن است تفاوت های زیادی داشته باشند و اینظور نیست که ما تنها یک نوع آینه طلایی داشته باشیم و از همان استفاده کنیم.آینه طلایی با قاب های زیبا و براق برای هر خانه ای مناسب بوده و زیبایی چشم نوازی به هر مکانی می دهد.آینه طلایی می تواند دارای کنسول بوده و اگر سلیقه صاحب خانه این نوع از آینه طلایی را طلب کند باید سفارشش داده و از آن استفاده نماید.برخی آینه های طلایی را حتی می توانیم روی دیوار هم نصب نموده و از زیبایی خیره کننده اش لذت ببریم.اگر می خواهید آینه تان خیره کنندگی بیشتر یداشته و از لحاظ جذابیت بصری زیباتر باشد و بتوانید آینه طلایی تان را جزیی از دکوراسیون خانه تان به حساب بیاورید بهتر آنست که این نوع آینه را با کنسولش خریداری کنید که برای زیبایی خانه تان خیلی می تواند لازم باشد و جذابیتش را افزون نماید.آینه طلایی انواع زیبایی داشته و برای اینکار آب طلا را در آینه طلایی استفاده م یکنند و می توانیم از روش های ختلفی برای ریختن آب طلا در آینه استفاده کنیم که خیلی بدرد خواهد خورد و حتی می تواینم در آینه طلایی مان از موارد تزیینی دیگری هم استفاده نماییم که ی تواینم ازشمعدان به عنوان مثال برای تزیین آینه طلایی استفاده کنیم که شمعدانی به این آینه زیبایی خاصی داده و موجب بیشتر تزیینی شدن آن می گردد.قبل از اینکه آینه طلایی را خریداری کنید از کسی که این نوع آینه را می فروشد خواهش کنید تا تصاویری از آن در اختیارتان قرار دهد تا آگاهانه،بهترین آینه ای را که بدردتان می خورد خریداری نموده و در اختیار بگیرید.طوری آینه طلایی را در خانه آویزان یا نصب کنید که خیلی براقیتش در چشم نزند و در جایی باشد که بتواند نمای زیبایی به دکوراسیون خانه تان بدهد.

برای دریافت مشاوره برای خرید آینه و شیشه رنگی و انواع دیگر شیشه ها می توانید با ایران لاکوبل تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

آینه طلایی با کنسول

مسلما اگر آینه طلایی کنسول نداشته باشد،فقط می توان از آن در دیوارها و با نصب روی دیوار و به شکل آویزی استفاده نمود که ایننوع آویزان نمودن مناسب هال و پذیرایی نمی باشد و لذا اگر آینه طلایی را برای پذیرایی تان می خواهید،این را بدانید که بایستی برایش کنسول تهیه کنید و اگر می خواهید آینه طلایی و شمعدان طلایی داشته باشید حتما شمعدان هم بخرید و درست است که امکان دارد هزینه تان کمی بالاتر رود اما به زیبایی خیره کننده اش می ارزد.انشان اگر می خواهد کاری را انجام دهد بهتر است آن را کار را به نحو احسن به انجام برساند لذا آینه طلایی با کنسول پیشنهاد نهایی زیبای طلبان است. آینه طلایی می تواند د راشکال مختلفی عرضه شود و دیده شده است که ثروتمندانی هم هستند که در سرویس بهداشتی شان از آینه طلایی استفاده نموده اند که البته خیلی زیبا بوده و موجب براق شدن و دل انگیز شدن سرویس بهداشتی می گردد.آینه طلایی
آینه طلایی
آینه طلایی