آینه سفید

آینه سفید هم نوعی از آینه است که استفاده های زیادی در خانه ها و ادارات و اماکن مختلف می تواند داشته باشد و می دانیم که سفید نماد پاکی است و می تواند در اثر ترکیب با هر رنگی پاکی اش را خیلی سریع از دست بدهد.سفید نماد بی شیله بودن و زیبایی هاست.سفید نشان دهنده خیر و خوشی و زیبایی است و رنگ سفید را در جاهایی که می خواهیم پاک باشد استفاده می کنیم.اما آینه سفید هم می تواند ویژگی های مثبت و زیبایی به خانه بیفزاید.سفید خیلی سریع کثیف می شود و لذا این می تواند نشانه ای باشدمبنی بر اینکه رنگ سفید رنگ زیبایی هاست.سفید البته حالتی بی انگیزه به انسان می دهد و می تواند انسان را مسخ کند لذا امکان دارد از ترکیبات سفید مانند شیری و نقره ای هم در آینه ها استفاده شود.آینه سفید،آینه زندگی است و لذا وقتی به خودمان در آینه سفید می نگریم ممکن است زیباتر جلوه کنیم چرا که سفید منشا خیر است.آینه سفید البته ممکن است خطا دار هم باشد و موجب شود که ما دید درستی نداشته باشیم.می توانیم خیلی راحت از آینه سفید برای اتاق خوابمان استفاده کنیم و احتمالا همه شما می دانید که دلیل این حرف چیست؟رنگ سفید رنگ اغلب تخت خواب ها و ملافه هااست،لذا انه سفید در اتاق خواب به اغلب دکوراسیون های خواب و تختخواب می آید و بنابراین می توانیم مطمئننا از اینه سفید در کنار تختخواب هایمان یا آباژور استفاده کنیم یا اینکه آینه سفید را به دیوار اتق خواب بچسبانیم یا از دیوار اتق خواب آویزان نماییم.سفید می تواند موجب بروز خطای دید در ما شده و لذا ما را فریب دهد،البته با بکارگیری رنگ سفید در اتاق خواب ها جلوه یکرنگی به لوازممان می دهیم و می توانیم از دکوراسیون جدیدمان لذت ببریم.می توانیم برای اینکه آینه سفیدمان منظره زیباتری ایجاد کند دیارهای اتاق خواب یا منزلمان را با رنگ هایی تیره تر از سفید مثلا شیری رنگ کنیم تا متناسب تر و موزون تر بشوند.

برای اطلاع از قیمت شیشه و آینه و انواع شیشه های دیگر با ایران لاکوبل تماس گرفته و از جدید ترین قیمت ها با خبر شوید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

آینه سفید در سازمان ها و اداره ها م یتوان کابرد خوبی داشته باشد.بخصوص در سرویس بهداشتی این نهاد ها لزوم وجود یک دست آینه خوش ساخت که همان آینه سفید است حس می شود.ما نمی توانیم وجود خلوص و زیبایی را در رنگ سفید آینه سفید انکار کنیم.ما می توانیم از انواع مختلف رنگ های سفید در آینه سفید استفاده نموده و به عنوان مثال از رنگ سفید قهوه ای مانند در آینه سفید استفاده کنیم یا از رنگ سفید مایل به مرمر در آینه سفیدمان لذت ببریم.رنگ سفید و ترکیب مایل به مرمری آن می تواند در دکوراسیون آشپزخانه و بهمراه آینه سفید بکار رود.این رنگ در پیشخوان خای آشپزخانه و زیاد دیده می شود و مطمئن باشید زیبایی خاصی به دکوراسیون خانه تان خواهد داد.

برای دریافت مشاوره برای خرید آینه و شیشه رنگی و انواع دیگر شیشه ها می توانید با ایران لاکوبل تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

آینه سفید یکی از کاربردی ترین انواع آینه های دکوراتیو است که از گذشته تا به امروز در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری برای زیبایی و جذابیت بیشتر استفاده می شود. آینه سفید را با افزودن رنگ سفید به لایه بازتابنده آینه تولید می کنند. رنگ سفید در آینه های سفید طیف گسترده ای دارند که شامل سفید گچی، کاپوچینویی، سفید عاجی و غیره می شوند. آینه های سفید بهترین گزینه برای طراحی دکوراسیون داخلی به شمار می روند زیرا زیبایی و جذابیت بالایی نسبت به سایر عناصر دکوری در طراحی دکوراسیون داخلی دارند. رنگ سفید همیشه در طراحی دکوراسیون داخلی نماد پاکی و حقیقت است و به عنوان زمینه ای برای سایر رنگ ها شناخته می شود. از این رو انتخاب آینه سفید در طراحی دکوراسیون داخلی به بازتاب بهتر نسبت به شیشه های رنگی مانند: شیشه رنگی مات ، شيشه رنگي دكوراتيو و ... دارد و در نور محیط کمک فراوانی می کند. در ادامه می خواهیم به بررسی کاربردهای مهم آینه های سفید در طراحی دکوراسیون و نقش آن ها در زیبایی و جذابیت بیشتر فضا بپردازیم با ما همراه باشید

 

آینه سفید

 

کاربرد آینه سفید

آینه های سفید زیر مجموعه شیشه رنگی یکی از انواع آینه های دکوراتیو است که در طراحی دکوراسیون داخلی خانه و ادارات کاربرد دارد. سفید رنگ خالص و پاکی است که اثرات روانی مطلوبی را بر روی افراد می گذارد. این رنگ در فرهنگ های مختلف تعبیر متفاوتی دارد اما در بسیاری از آن ها سفید نماد آغاز، حقیقت و پاکی است. از رنگ سفید می توان در هر فضایی استفاده کرد زیرا به راحتی با سایر رنگ ها ترکیب می شود و زیبایی فضا را چند برابر می کند. در طراحی دکوراسیون داخلی معمولا از رنگ سفید برای بزرگ جلوه دادن فضا استفاده می کنند. آینه سفید نیز با بازتاب رنگ سفید خود می تواند فضاهای کوچک را روشن تر و دلبازتر از قبل نشان دهد.
از کاربردهای مهم آینه های سفید در فضای داخلی ساختمان می توان به برجسته تر نشان دادن رنگ های موجود در فضا اشاره کرد. طراحان و معماران مدرن دکوراسیون داخلی از آینه سفید معمولا برای فضاهایی از جمله سالن های پذیرایی، اتاق نشیمن، ورودی ساختمان، سرویس بهداشتی و حمام و راهرو استفاده می کنند. از آینه های سفید در مکان هایی که نور زیادی ندارند معمولا به همراه رنگ های روشن دیگر برای جذابیت بیشتر استفاده می شوند. از آینه های سفید می توان به صورت ساده یا براق کرد و افراد می توانند با توجه به سلیقه و نوع طراحی دکوراسیون داخلی هر یک از آینه های سفید را انتخاب و خریداری کنند.

ویژگی های مهم آینه سفید

از ویژگی های مهم و منحصر به فرد آینه های سفید می توان به بازتاب نور و روشنایی فضای مورد نظر اشاره کرد. معمولا از آینه های سفید برای بزرگ جلوه دادن و روشنایی هرچه بیشتر محیط های کوچک استفاده می کنند. رنگ سفید در زندگی و آینه از قاعده خاصی پیروی نمی کند و می تواند در عین سادگی و شیک بودن در برخی از نقاط ساختمان نامناسب باشد. برای جلوگیری از بی حس بودن محیط می توان در کنار آینه های سفید از رنگ های دیگری استفاده کرد که بهترین راه حل برای بی روح بودن آینه های سفید است. اما به طور کلی رنگ سفید حالت عرفانی و پاک بودن را در محیط دارد و بیننده با مشاهده آن احساس آرامش دارد. آینه های سفید از کاربردی ترین انواع آینه های دکوراتیو هستند و از رنگ سفید آن می توان در مکان هایی که دارای نور ضعیف هستند برای روشنایی بیشتر و همچنین برای آن دسته از مکان هایی که فضای کوچکی دارند می توان استفاده کرد.

 

اینه سفید

 

سفارش ساخت آینه سفید

رنگ سفید در آینه مخصوصا آینه سفید از هیچ قانونی پیروی نمی کند. با سفارش ساخت آینه سفید می توان فضای پیرامون را یک دست و زیبا نشان داد. بسیاری از افراد برای جلوگیری از ایجاد فضای بی روح از طیف رنگ های گرم تر مانند رنگ های نقره ای و شیری در کنار آینه های سفید استفاده می کنند. شرکت های تولید کننده شیشه و آینه با توجه به نیاز بازار و سلیقه افراد بهترین و باکیفیت ترین انواع آینه های دکوراتیو را طراحی و تولید می کنند و با قیمت های متفاوت به بازار فروش عرضه خواهند کرد. افراد می توانند با در نظر گرفتن نوع چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی اقدام به سفارش ساخت آینه سفید از مجموعه های معتبر در این زمینه داشته باشند و در مدت زمان مشخص آینه مورد نیاز خود را دریافت نمایند.
 

آینه سفید با رنگ های دیگر

 

البته در مکان هایی که خیلی نور زیادی ندارند می توانیم از آینه سفید بهمراه رنگ های روشن استفاده کنیم تا نمای جذاب تری و پررنگ تری به ما دهد. کمتر کسی است که ازرنگ سفید خوشش نیاید و نتواند با آن ارتباط برقرار کند.همه معمولا رنگ سفید را و متعاقبا آینه سفید را دوست خواهندداشت.می توانیم از آینه سفید با تم ساده یا براق استفاده کنیم چرا که رنگ سفید،هم می تواند ساده و هم می تواند براق باشد و لذا مشتریان امکان انتخاب از بین دو تم رنگی زیبا را خواهند داشت.برای بسیاری رنگ سفید نماد نور و امید است، خیلی ها از رنگ سفید برای نزدیک شدن به خدا الهام گرفته اند بنابراین چه از این بهتر که برای زیبایی خانه هایتان از رنگ سفید استفاده کنید که بهتر است.سفید می تواند هر ترکیبی را پذیرا باشد و با انواع رنگ ها ترکیب شود ما می توانیم بخشی از خانه مان را به تناسب با آینه سفید رنگ سفید بزنیم و بخشی دیگر را کرمی یا استخوانی یا شیری رنگ کنیم.ولی به تناسب برای رنگ زدن اتاق خواب،اگر می خواهیم از آینه سفید استفاده کنیم بهتر است اتاق خواب را سفید رنگ کنیم تا منظره بهتری داشته باشد چرا که می خواهیم از آینه سفید در اتاق خواب استفاده کنیم.ما می توانیم از گچ سفید مانند در قاب آینه هم استفاده کنیم و از این لحاظ برای دکورخانگی و لوازم خانه هم مناسب می باشد.ما میتوانیم از استخوانی هم در آینه سفید برای زیباتر شدن آن استفاده کنیم.

اینه سفید ایران لاکوبل

 

جمع بندی
آینه سفید از پرفروش ترین و کاربردی ترین انواع آینه های دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به شمار می رود که در عین سادگی بسیار شیک بودن و مقرون به صرفه است. دلیل اصلی انتخاب آینه های سفید در طراحی دکوراسیون داخلی این است که از این نوع آینه ها نه تنها برای زیبایی و جذابیت فضای داخلی ساختمان بلکه برای روشنایی محیط های کم نور و بزرگ جلوه دادن فضاهای کوچک استفاده می شود. آینه های سفید را می توان در کنار سایر رنگ های جذاب نیز استفاده کرد که با این کار در واقع فضای بی روح و بی احساس را به فضایی گرم و دلنشین تبدیل خواهیم کرد. برای انتخاب و سفارش ساخت آینه های سفید بهتر است ابتدا در این زمینه اطلاعات لازم را کسب نمایید و پس از آن با توجه به نیاز و سلیقه شخصی بهترین نوع طراحی آینه های سفید را داشته باشید. شرکت های تولید کننده انواع آینه های دکوراتیو در این زمینه می توانند شما را کمک و راهنمایی کنند.   

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته