آینه دکوراتیو صنایع شیشه ایران لاکوبل

آینه دکوراتیو یکی از اجسامی است که امروزه بسیار زیاد در بخش های مختلف خانه استفاده میشود. آینه های دکوراتیو به دلیل زیبایی و تنوع بالایی که دارند یکی از ایده های خلاقانه برای اجرا در طراحی داخلی منازل میباشند و از گذشته تا به امروز در خانه های سنتی و مدرن کابرد دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد آینه انعکاس نور است که این بازتاب, فضا را روشن تر نشان میدهد و نمایی دکوراتیو به جلوه ی منزل میبخشد. تلفیق نور و آینه حسی متفاوت در فضای خانه ایجاد میکند که قابل قیاس با سایر متریال های دکوراتیو نیست. یکی از اصول دکوراسیون استفاده آینه در اتاق های کوچک است زیرا فضای اتاق را بزرگتر نشان میدهد .
برای دریافت مشاوره برای خرید آینه و شیشه رنگی و انواع دیگر شیشه ها می توانید با ایران لاکوبل تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

آینه دکوراتیو و کاربرد آن در منزل

در نگاه اول شاید فکر کنید که آینه دکوراتیو همان آینه های معمولی هستند که در آن ها تنوع وجود ندارد اما در واقع آینه های دکوراتیو به چند دسته تقسیم می شوند و هر یک از آن ها را می توان در بخش های مختلف خانه برای طراحی دکوراسیون استفاده کرد. آینه دکوراتیو بهترین ایده برای طراحی فضاهایی است نیاز به جلوه خاص دارند. با انتخاب آینه های دکوراتیو می توان بخش هایی از ساختمان را که ساده هستند چهره مدرن و زیبایی را به آن ها هدیه کرد. در آینه های دکوراتیو زیبایی و جذابیت بر عملکرد آن ها در ساختمان برتری دارد و از المان های خاص و پرطرفدار مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی به شمار می روند. چنان چه قصد دارید فضای داخلی ساختمان جذاب و زیبا باشد انتخاب آینه های دکوراتیو به دلیل زیبایی گزینه عالی و منحصر به فرد به شمار می رود. آینه های دکوراتیو را می توان به عنوان دیوار پوش در منزل جهت پوشاندن عیب های دیوار استفاده کرد. از کاربردهای مهم آینه های دکوراتیو در منزل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  بزرگ جلوه دادن فضای کوچک
  • انعکاس نور و ایجاد روشنایی مناسب در فضا
  • مرتفع نشان دادن دیوارها با نصب آینه روی سقف
  • انتقال انرژی مثبت و زیبایی هرچه بیشتر فضای داخلی
  •  پوشاندن مشکلات موجود در دیوار ساختمان و مخفی کردن آن ها

با استفاده از آینه های دکوراتیو علاوه بر زیبایی و جلوه بیشتر فضای داخلی خانه می توانید مشکلات موجود بر روی دیوار یا هر بخش از خانه را با کمترین هزینه برطرف نمایید. آینه های دکوراتیو را می توان به صورت ساده یا پازلی بر روی دیوار اتاق نشیمن یا ورودی ساختمان نصب و اجرا کرد. برای نصب آینه دکوراتیو در هر بخش از خانه توجه داشته باشید که هماهنگی میان آینه دکوراتیو و سایر وسایل موجود در آن بخش از خانه وجود داشته باشد. در غیر این صورت آینه دکوراتیو نه تنها مجب زیبایی فضا نمی شود بلکه موجب شلوغی و بی نظمی در محل می گردد. در طراحی دکوراسیون داخلی هنر و زیبایی در کنار یکدیگر اهمیت دارند پس باید آینه های دکوراتیو را به زیبایی در کنار سایر عناصر موجود در طراحی قرار دهیم.

خرید آینه دکوراتیو ارزان

آینه های دکوراتیو با طرح های متنوع به بازار فروش عرضه می شوند و همین موضوع باعث شده است که قیمت آینه های دکوراتیو تفاوت داشته باشد. عوامل مختلفی بر روی قیمت آینه های دکوراتیو تاثیر می گذارند که از مهمترین آن ها می توان به نوع کاربری و جنس، ابعاد و اندازه آینه، متراژ فضایی که آینه قرار است در آن جا نصب گردد، دستمزد نصاب و هزینه حمل و نقل آینه و غیره اشاره کرد. با در نظر گرفتن این موارد می توان قیمت نهایی آینه های دکوراتیو را محاسبه و اعلام نمود. از این رو توصیه می شود برای انتخاب و خرید آینه های دکوراتیو ابتدا طرح مورد نظر و ابعاد آینه را انتخاب کرده و پس از تعیین شدن قیمت آینه دکوری، سفارش خود را از مجموعه تولید کننده نهایی کنید تا مشکلی بعد از ثبت سفارش آینه دکوری نداشته باشید.

• دیوار پوش آینه

از آینه دکوراتیو میتوان برای پوشش بخشی از دیوار استفاده کرد یا حتی برای پوشش کامل دیوار های سرویس بهداشتی کاربرد دارد. 
 

• آینه دکوراتیو گرد

این نوع آینه های دکوراتیو به دلیل زیبایی و جذابیت بالایی که دارند در فضای اتاق خواب و پذیرایی استفاده میشود و به صورت تکی یا به شکل مجموعه ای از چند آینه میتوان به روی دیوار نصب کرد

• آینه های پازل مانند

این نوع آینه ها شامل اندازه های مختلفی هستند که با قرار گیری در کنار  هم به اشکال مختلفی تبدیل میشوند و در طرح و اندازه دلبخواه قابل سفارش است. 
 

• آینه با طرح های گوناگون

آینه با استفاده از ابزاری تخصصی به ابعاد و اشکال گوناگونی تبدیل میشود که میتوان با قرار گیری آنها در کنار هم طرح های مختلفی مانند طرح پروانه،  قلب ، کشتی، ابر،  قاصدک و ... قابل نصب روی دیوار هستند  و به دلیل انعکاس نور محیط باعث زیبا شدن مکان میشود.
 

• آینه دکوراتیو کاشی

 از پر کاربردترین آینه دکوراتیو تزیینی هستند که بیشتر شبیه تایلهای کاشی در کنار هم چیده شده اند این آینه ها با طرح های زیبا حکاکی شده اند به صورتی که در این قسمت ها جیوه وجود ندارد . و با کنار هم قرار گرفتن آنها باعث تکرار منظم یک طرح زیبا و خاص میشود.

مرکز فروش آینه دکوراتیو در تهران

• می‌توانید آینه دکوراتیو را پشت کمدهای کوتاه قرار دهید تا این تصور به وجود آید که فضا در پشت کمد ادامه دارد.
• نصب آینه دکوراتیو دیواری روی دو دیوار کنار هم، انعکاس نور را بیشتر می‌کند و باعث امتداد یافتن فضا می‌شود و از جمله کاربردهای جالب آینه دکوراتیو است.
• در آشپزخانه‌های کوچک، به خصوص آن‌هایی که پنجره پشت سینک ندارند، با ساختن پس‌ زمینه‌ای از آینه دکوراتیو می‌توان فضا را بزرگتر و دلبازتر نشان داد.
• از دیگر کاربردهای جالب آینه دکوراتیو قرار دادن یک آینه میان قفسه کتاب‌ها است که باعث می‌شود فضای فشرده آن، عمق پیدا کند و وسیع‌تر به نظر برسد.
• بالای شومینه یک آینه دیواری بزرگ نصب کنید تا تمامی قسمت‌های دیوار را بپوشاند. در این صورت اتاق روشن‌تر و جادارتر به نظر می‌رسد.

نکات مهم در خرید آینه دکوراتیو

مهمترین نکاتی که در زمان انتخاب و خرید آینه دکوراتیو باید به آن توجه کنید شامل موارد زیر می شود:
•    مکانی که قرار است اینه دکوراتیو در آن قرار بگیرد
•    اندازه فضایی که آینه دکوری باید در آن جا نصب شود
•    هماهنگ بودن رنگ و شکل آینه با طراحی دکوراسیون داخلی
•    نوع و جنس فریم و قاب آینه دکوری متناسب با دکوراسیون باشد
•    سبک آینه دکوری و اندازه آن جهت نصب در مکان مورد نظر

با توجه به این موارد می توان بهترین آینه دکوری را انتخاب و در محل مناسب نصب و راه اندازی کرد. گاهی اوقات افراد نکات مهم در مورد آینه های دکوراتیو را رعایت می کنند اما نمی دانند که بهترین مکان برای نصب آینه دکوراتیو کجاست؟ بهترین فضا برای نصب آینه های دکوراتیو، اتاق نشیمن و پذیرایی هستند چون در این فضاها سایر وسایل بیشتر به چشم می آید و فضای بیشتری هم در اختیار است که می توان از آن ها برای زیبایی و جلوه بیشتر استفاده کرد. اولویت نصب آینه دکوراتیو بر روی دیوارهایی که دارای نقص یا کاستی هستند بیشتر از سایر دیوارهاست از این رو می توان علاوه بر پوشاندن نقص دیوار زیبایی فضای مورد نظر را چند برابر کرد.

آینه دکوراتیو از کجا بخرم

مهم ترین مزایای آینه دکوراتیو در طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان های کوچک و بدون نور است که با استفاده از آینه دکوراتیو و انعکاس نور، فضای بزرگ تر و نور بیشتر میشود. شما با هزینه کم میتوانید این ایده را پیاده سازی کنید. آینه های دکوراتیو تاثیرات مثبتی در دکوراسیون داخلی دارند که از مهم ترین آن ها می توان به انعکاس نور طبیعی و مصنوعی برای روشن تر شدن فضای داخلی و عمق بخشیدن به فضا اشاره کرد. آینه دکوراتیو، یک ایده جذاب و مقرون به صرفه برای آرایش و تزیین منازل هستند. آینه دکوراتیو با دو جنس شیشه ای و پلکسی گلاس ارائه می شوند. مدل شیشه ای نسبت به مدل پلکسی گلاس انعکاس منظم تری دارد ولی شکننده تر و سنگین تر است. در مقابل، جنس پلکسی گلاس سبک تر است و شکنندگی کمتری دارد و با توجه به قابلیت برشکاری کم هزینه می توان تنوع بسیار زیادی در طرح های آن ایجاد کرد. آینه های دکوراتیو دارای دو رنگ طلایی و نقره ای هستند. 

تولید کننده آینه دکوراتیو

مجموعه های تولید کننده آینه های دکوراتیو با توجه به نیاز بازار داخلی و خارجی به طراحی و تولید انواع آینه های دکوراتیو می پردازند. آن ها برای افزایش کیفیت و ماندگاری بالا و زیبایی هرچه بیشتر آینه های دکوراتیو از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت استفاده می کنند. برخورداری از نیروی حرفه ای و استفاده از ابزار پیشرفته به تولید آینه های دکوراتیو زیبا و شیک کمک می کند. مجموعه های معتبر و حرفه ای در زمینه تولید آینه های دکوری با کمک ابزار و نیروی کار متخصص می توانند هر آنچه که مد نظر شماست را طراحی و تولید نمایند. چنانچه بخواهید آینه دکوراتیو خاص و منحصر به فرد داشته باشید می بایست قبل از انتخاب با افراد با تجربه در این زمینه صحبت داشته باشید و از آن ها کمک بگیرید. مجموعه های تولید کننده انواع آینه های دکوراتیو با بررسی شرایط و نیاز و خواسته مشتریان بهترین نوع آینه دکوری را تولید و در اختیار آن ها قرار می دهند. 

برای اطلاع از قیمت شیشه و آینه و انواع شیشه های دیگر با ایران لاکوبل تماس گرفته و از جدید ترین قیمت ها با خبر شوید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

آینه دکوراتیو از کاربردی ترین انواع آینه هایی است که امروزه در اکثر دکوراسیون داخلی مدرن مشاهده می شود. آینه های دکوراتیو انواع مختلفی دارند و براساس نوع، ابعاد و اندازه، طراحی و برند قیمت گذاری می شوند. افرادی که می خواهند زیبایی فضای خانه را چند برابر کنند یا فضای کوچک خانه را بزرگ تر از آن چه هست جلوه دهند معمولا از شيشه رنگي دكوراتيو استفاده می کنند و آن ها را در شیشه رنگی پنجره و پارتیشن شیشه ای رنگی ترکیب می کنند . شرکت های تولید کننده در زمینه آینه های دکوری آینه های دکوری باکیفیت و مقرون به صرفه ای را تولید و به بازار فروش عرضه می کنند. ماندگاری بالا، زیبایی و جلوه خاص از ویژگی های مهم آینه های دکوراتیو تولید شده توسط مجموعه های حرفه ای است. چنانچه قصد انتخاب و خرید هر نوع آینه دکوراتیو را دارید بهتر است ابتدا در این زمینه اطلاعات خود را بالا ببرید و پس از آن با توجه به نوع طراحی دکوراسیون داخلی بهترین آینه دکوراتیو را انتخاب نمایید.