آینه تراش دیواری

 

می توانیم آینه تراش را به دیوار بچسبانیم یا اینکه روی کمد یا میزی قرار دهیم که این بستگی به راحتی خودتان دارد.اهمیت پاک نمودن آینه تراش زیاد است و شما باید هرز گاهی خود آینه را با دستمال تمییز و مرطوب پاک و تمییز کنید تا کیفیت تصویر بازتاب داده شده از خودتان را بالا ببرید.در صورت انجام این پاکسازی ایمنی تراشیدن صورت و آرایش و شستن صورت خود را بالا می برید،حتی هنگام اصلاح در حمام هم،ممکن است روی این آینه بخار نشسته و مانع از اصلاح دقیق صورت شود،لذا این آینه را خارج از محسط خود حمام قرار دهید تا به این طریق ایمنی بیشتری را داشته باشید.البته موارد دیگری هم در کثیف کردن آینه تراش وجود دارد،مانن ریختن صابون یا کف ریش روی آن که لزوم تمییز کردن آینه را نشان می دهد.هنگام خرید آینه تراش حتما آینه ای را تهیه کنید که اندازه بزرگتری داشته باشد تا بهتر بتوانید خودتان را در آن آینه تراش ببینید،خصصا که این آینه هنگام تراشیدن صورت و اصلاح صورت استفاده می شود و بهتر است اندازه اش بزرگ باشد.

برای دریافت مشاوره برای خرید آینه و شیشه رنگی و انواع دیگر شیشه ها می توانید با ایران لاکوبل تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

کلا آینه های محدب تصویر را بزرگتر از اندازه معمولش نشان می دهند لذا برای موارد اینچنینی مانند استفاده های روزمره بسیار کاربرد دارند.آینه جز مهمی از زندگی انسان ها بوده است و این روند همچنان ادامه دارد چرا که آینه تصویری از خود واقعی را نشان می دهد.حال آینه محدب با بزرگنمایی تصویر دقت را بالا می برد،یعنی دیگر نباید نگران تیغ انداختن صورت و جای زخم هایی که با چسب پوشانده می شود روی صورتتان باشید.

آینه تراش

 

یک آینه تراش،آینه ای است کوچک،که اغلب دایره ای شکل است و آینه ای است که می توان آن را از دیوار جدا نمود و شما می توانید بازتاب نور از صورتتان را هنگام تراشیدن ببینید.آینه تراش تصویر را بزرگتر می کند.آینه تراش محدب است و شما باید صورتتان را در فاصله کانونی آینه نگه دارید تا تصویری عمودی و بزرگ شده از خودتان بینید.اگر به اندازه کافی از آینه دور شوید بازتاب صورتتان معکوس خواهد شد و زمانی که از آینه دور می شوید تا جایی که از فاصله کانونی خارج شوید،تصویرتان کوچک تر خواهد شد. مسلما حداقل برای ریش تراشیدن این آِنه باید در هر خانه ای باشد.هر جوان یا پیرمردی که بخواهد صورتش را بتراشد همواره نیاز به آینه تراش دارد لذا این آینه از لوازم مهم هر منزل می باشد.آینه تراش البته برای هر دو جنس مرد و زن کاربرد هایی دارد.کاربرد آینه تراش برای مردان در بالا شرح داده شد،اما برای زنان هم می تواند جهت آرایش و و تمییزی و شستن صورت یا رنگ کردن مو مورد استفاده قرار گیرد.نیاز به یادآوری ندارد که آینه تراش باید جنس عالی ای داشته باشد زیرا که به نوعی بسیار مهم می باشد.چنانچه آینه تراش کثیف یا بی کیفیت باشد عمل اصلاح می تواند خطر داشته باشد،اگر صورت در آینه واضح دیده نشود ممکن است با تیغ صورت بریده شود و زخم هایی ایجاد کند.

برای اطلاع از قیمت شیشه و آینه و انواع شیشه های دیگر با ایران لاکوبل تماس گرفته و از جدید ترین قیمت ها با خبر شوید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

آینه تراش به نوعی از آینه که لبه های آن را به اصطلاح تراشیده اند گفته می شود که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی بیشتر مشاهده می شود. آینه تراش معمولا در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می شوند و این قابلیت را دارند که با توجه به سلیقه و طرح مورد نظر مشتری برش داده شوند. این آینه ها جزو پرطرفدارترین انواع آینه های دکوراتیو محسوب می شوند که نقش مهمی در زیبایی طراحی دکوراسیون داخلی و جلوه خاص در آن می شود. بسیاری از افراد آینه CNC را با آینه تراش دار اشتباه می گیرند. آینه تراش دار در نگاه اول بسیار مشابه آینه های دکوراتیو CNC اما چنانچه از نزدکی با دقت به آن نگاه شود تفاوت های موجود میان هر کدام از آینه ها مشخص می شود. با ترکیب آینه تراش و شیشه های رنگی مانند : شیشه رنگی لاکوبل ، شيشه رنگي دكوراتيو میت توان طرح و نقش و نگار های خاصی به طراحی دکوراسیون داد. در ادامه می خواهیم به بررسی کلی آینه های تراش دار، عوامل موثر بر تعیین قیمت آینه های تراش دار و چگونگی نصب و اجرای آن در ساختمان بپردازیم با ما همراه باشید.

آینه تراش

استفاده های آینه تراش


بنابراین برای خرید آینه تراش نهایت دقت را به خرج داده و بهترین و باکیفیت ترین آینه تراش را تهیه کنید.اشکالی ندارد اگر مقداری بیشتر هزینه کنید در عوض آینه تراش ای را می خرید که می توانید هرروز و با رضایت خاطر از آن استفاده کنید و از کیفیتش لذت ببرید.آینه تراش آینه ای است که هرروزه مورد استفاده می گیرد،توسط خانم خانه قبل از بیرون رفتن برای آرایش و پیرایش و توسط آقا هم پیش از بیرون رفتن و برای تراشیدن صورت.لذا آینه تراش از اهمیت بالایی بین تمام آینه ها برخوردار است.گروهی دیگر که صورتشان را با ماشین اصلاح می کنند هم نیاز به آینه تراش دارند چرا که هدف در هر دو مورد اصلاح یکی است و دقت بالایی می طلبد و همانطور که گفتیم،آینه تراش محدب بوده و صورت را بزرگتر نشان می دهد(در فاصله کانونی)لذا به راحتی و با ماشین اصلاح صورت می توانند صورتشان را اصلاح کنند یا خط ریش بیندازند.می دانید که یکی از مهمترین بخش های بدن انسان در ارتباطات اجتماعی صورت انسان است،لذا درست تراشیدن و اصلاح کردن صورت برای آقایان و آرایش و شستن درست صورت برای خانم ها امری حیاتی است،همه این موارد نشان از اهمیت بالای آینه تراش و کیفیت آینه تراش در هر خانه دارد.آینه تراش را بنابر کاربردش بهتر است که در سرویس بهداشتی یا حمام نصب نمود.