وایت برد شیشه ای

وایت برد شیشه ای در گذشته، برای آموزش به دانش آموزان و دانشجویان از تخته های مشکی رنگی استفاده می شد که در اصطلاح عموم به آن تخته سیاه می گفتند. معلمان و اساتید برای نوشتن بر روی این تخته ها از گچ های رنگی استفاده می کردند. استفاده از گچ و تخته های سیاه رنگ به نمادی برای تحصیل تبدیل شده بود و در جلد ورودی بسیاری از دفاتر و یا کتاب های درسی از آن استفاده می شد. به مرور زمان مطالعات متعددی به بررسی اثرات این گچ ها بر روی سلامتی پرداختند و همگی آن ها به این نتیجه رسیدند ذرات گچی که در هنگام نوشتن و یا پاک کردن تخته در هوا پخش می شوند در ریه ته نشین می شوند و همین امر افراد را در خطر ابتلا به بیماریهای مزمن ریه و حتی سرطان قرار می دهد. به همین دلیل نهادهای آموزشی تصمیم گرفتند که جایگزینی برای تخته های سیاه رنگ و گچ های رنگی پیدا کنند. وایت برد یکی از بهترین محصولاتی بود که برای استفاده در مراکز آموزشی پیشنهاد گردید. وایت برد صفحه سفید رنگی است که با استفاده از ماژیک های مخصوصی بر روی آن نوشته می شود. این تخته ها به قدری در میان افراد محبوب شده اند که امروزه دیگر تقریبا اثری از تخته های سیاه رنگ در محیط های آموزشی نیست.
برای دریافت مشاوره برای خرید شیشه رنگی و انواع دیگر شیشه ها می توانید با ایران لاکوبل تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

وایت برد شیشه ای

 

یکی از معایب وایت برد ها این بود که بعد از مدتی نوشتن بر روی آنها اثرات ماژیک باقی می ماند. همین موضوع سبب شد که کارشناسان تولید این محصولات به فکر راهکاری برای حل این مشکل بیافتند و تصمیم گرفتند صفحه این تخته ها را با شیشه بپوشانند. در نتیجه، دیگر ردی از ماژیک بر روی وایت بردها باقی نمی ماند و افراد به سادگی می توانستند مدتهای زیادی از وایت برد شیشه ای بهره ببرند.


وایت برد شیشه ای دیوار

 

تخته وایت برد شیشه ای

تا بدینجا تلاش کردیم تا شما را با تاریخچه ورود وایت برد شیشه ای به فضاهای آموزشی آشنا کنیم. در ادامه تلاش می کنیم ویژگی های دیگری از این محصول منحصر به فرد را برای شما توضیح بدهیم. شیشه محصولی است که می توان به راحتی بر روی آن نوشت. این محصول هنگام نوشتن لیز نیست و پس از آنکه آن را پاک می کنیم اثری از ماژیک بر روی آن باقی نمی ماند. با توجه این موضوع که والدین به سلامت فرزندان خود در محیط های آموزشی اهمیت زیادی می دهند، یکی از ویژگی های خاص وایت برد شیشه ای این است که به راحتی می توان آنها را با شوینده ها شستشو داد و همین امر سبب می شود اگر آلودگی خاصی بر روی این صفحات باقی مانده است پاک شود. همچنین، وایت برد شیشه ای با محیط زیست بسیار سازگار است. با توجه به این موضوع که در ساخت شیشه این صفحات از شیشه های حرارت دیده استفاده می شود، پس از تمیز کردن آنها هیچ گونه ردی از آلودگی بر روی شیشه ها باقی نمی ماند. در نتیجه، آلودگی به محیط اطراف سرایت نمی کند. مدل های جدید وایت برد شیشه ای به صورت مغناطیسی تولید می شوند و می توان برخی از تجهیزات مانند وسایل کمک آموزشی آهنی را بر روی آنها قرار داد. این ویژگی سبب می شود کارآیی این محصول برای استفاده های شخصی و آموزشی دو چندان شود وایت برد شیشه ای را می توان بر روی دیوار نصب کرد و یا بر روی پایه قرار داد.

تخته وایت برد شیشه ای

 

 

وایت برد شیشه ای دیوار

این محصول برای استفاده در فضاهای آموزشی بزرگ مانند کلاس های دانشگاه یا آموزشگاه های زبان پیشنهاد می شود. معمولا سایز وایت برد شیشه ای که بر روی دیوار نصب می شود بزرگ است و معلم یا استاد به راحتی می تواند مطالب را در فضای بزرگی بنویسد.

 

برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی و انواع شیشه های دیگر با ایران لاکوبل تماس گرفته و از جدید ترین قیمت ها با خبر شوید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

وایت برد شیشه ای پایه دار

وایت برد شیشه ای پایه دار، همانند وایت برد شیشه ای دیواری، برای استفاده در فضاهای آموزشی بزرگ مناسب است. تفاوت اصلی این محصول با وایت برد شیشه ای دیواری این است که می توان جایگاه آن را در یک کلاس تغییر داد. بنابراین استفاده از وایت برد شیشه ای پایه دار در برخی محیط های آموزشی مانند کلاس های نقاشی یا موسیقی که استاد تلاش می کند برای ایجاد احساس های خاص در طول آموزش جایگاه خود را تغییر دهد، می تواند ایده آل برای باشد.

وایت برد شیشه ای پایه دار

 

 

 

وایت برد شیشه ای کوچک

وایت برد شیشه ای کوچک و یا تخته شیشه ای برای استفاده در فضاهایی مناسب است که تعداد دانش آموزان و یا دانشجویان کمتر از ده نفر است. همچنین، اگر اندازه کلاس کوچک باشد و امکان نصب وایت برد شیشه ای بزرگ در آن وجود نداشته باشد، می توان از مدل کوچک آن استفاده کرد. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که در اتاق مطالعه خود وایت برد شیشه ای داشته باشند تا بتوانند مطالب مهم را بر روی آن یادداشت کنند.
این محصول می تواند گزینه ای مناسب برای استفاده های شخصی یا برنامه ریزی های هفتگی باشد. اگر جز آن دسته افراد هستید که ترجیح می دهید که برنامه های خود را بنویسید و بتوانید در صورت نیاز آنها را تغییر دهید، باید از وایت برد شیشه ای استفاده کنید. این مدل به صورت دیواری و پایه دار موجود است.

وایت برد شیشه ای مشکی

بهتر است بدانید که وایت برد شیشه ای در رنگ های متنوعی از جمله سبز، قرمز، زرد، سورمه ای و مشکی تولید می شود. با توجه به رنگی که هر یک از این صفحات دارند، ماژیک مخصوصی همراه با آنها به فروش می رسد تا افراد بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. اگر شما به رنگ خاصی علاقه مند هستید، می توانید وایت برد شیشه ای با رنگ مورد علاقه خود را سفارش دهید و از مزایای آن بهره مند شوید.

وایت برد شیشه ای مشکی

 

 

 

قیمت وایت برد شیشه ای

اگر می خواهید این محصول را خریداری کنید، باید از شرکتهای معتبری که در حوزه ساخت وایت برد شیشه ای فعالیت دارند، اقدام به خرید بکنید. هرگز به افرادی که بدون داشتن سایت معتبر اقدام به فروش محصولات خود می کنند اعتماد نکنید. زیرا ممکن است این افراد محصولات بی کیفیتی را به شما عرضه کند و همین امر سبب می شود در فرآیند خرید شما متضرر شوید.

 

انتخابگر پوسته