در حمام شیشه ای

در حمام شیشه ای به عنوان یکی از کاربردهای شیشه در فضاسازی منزل به شمار می آید. بدون شک همه افراد به دنبال این هستند که یک محیط مدرن و جدید را برای لذت بردن از زندگی فراهم نمایند. امروزه در تعداد زیادی از منازل سبک به روز و مدرن با استفاده از یک درب و دیوار شیشه ای فضای حمام خود را جدا می کنند. همچنین بر روی شیشه ها به کمک سندبلاست یا طرح های گوناگون و زیبا مات شده یا در عوض شیشه های ساتینا به کار گرفته می شود. انجام این کار منجر می گردد که مشاهده کردن فضای داخل حمام از قسمت بیرونی به صورت واضح امکان پذیر نباشد. در کابین دوش شیشه ای حمام برای سرویس بهداشتی، سونا و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که اجرا درب شیشه ای به شکل صاف و قوس دار انجام می گیرد. 

در حمام شیشه ای

برای خرید کابین دوش شیشه ای حمام می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

انواع مدل های جذاب شیشه ای حمام 

به طور معمول در حمام شیشه ای هم به شکل فریم دار و هم به صورت بدون فریم طراحی و ساخته خواهد شد. ساخت مدل فریم دار تنها به شکل ریلی یا کشویی انجام می شود. این درب ها به دلیل داشتن فریم و آب بندی بسیار بالا بدون نصب یک لبه یا سکوی سنگی یا سرامیکی بر روی زمین قابل استفاده هستند. به همین دلیل رنگ فریم را می توان متناسب با رنگ کلیه وسایل به کار رفته در حمام مانند شیرآلات انتخاب نمود. در حمام شیشه ای بدون فریم برخلاف نوع فریم دار قابلیت تولید و اجرا به دو شکل کشویی و لولایی را دارند. در این نوع درب ها هنگامی که عرض درب زیاد نیست دستگیره های تو کار جهت ایجاد فضای بیشتر برای رفت و آمد به کار خواهد رفت.

نحوه ساخت درب شیشه ای حمام چگونه است؟

 شیشه نشکن سکوریت سوپر کلیر شیشه ای می باشد که برای تولید مدل های گوناگون در حمام شیشه ای به کار برده می شود. تمام یراق آلات مورد استفاده نیز ضد آب و ضد زنگ بوده و جنس آن استیل و برنج یا پلاستیک فشرده می باشد. البته باید این نکته را ذکر کنیم که پلاستیک فشرده برای تولید آن دسته از یراق آلاتی مورد استفاده قرار می گیرد که نمی توانند وزن قطعات دیگر را تحمل کنند. همچنین هیچ گونه فشاری بر روی آنها اعمال نمی گردد. 

مهمترین مزایا درب شیشه ای حمام فریم دار و بدون فریم 

خوب است بدانید که در حمام شیشه ای فریم دار و بدون فریم هر کدام از مزیت های خاص خود برخوردار هستند. در این بخش قصد داریم مزایا هر یک از این درب ها را به صورت جداگانه مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.
درب شیشه ای حمام فریم دار:
از آنجایی که ین نوع درب دارای فریم می باشد به همین جهت آب بندی آن بهتر است و همچنین استحکام و مقاومت بسیار بالایی دارد.
یکی دیگر از مهمترین مزایا درب شیشه ای حمام فریم دار این است که آن را می توان در رنگ های گوناگون اجرا کرد. 
به دلیل اینکه شیشه این درب وزن سبکی دارد میزان طول عمر چرخ های آن بالا است.
اجرا کردن درب شیشه ای حمام فریم دار به صورت قوس دار امکان پذیر می باشد.
این درب به ایجاد سنگ لبه یا سکو نیاز نخواهد داشت.
مزایا درب شیشه ای حمام بدن فریم:
عدم وجود فریم در این درب باعث شده تا زیباتر و جذاب تر به نظر برسد.
به دلیل اینکه فریم ندارد به راحتی و آسانی می توان آن را تمیز کرد.
دارای قابلیت اجرا به شکل زاویه دار می باشد.
برای ساخت آن از شیشه نشکن 10 میل استفاده شده است و میزان استحکام و مقاومت آن در مقایسه با شیشه های نشکن 6 میل بیشتر است.

در حمام شیشه ای مدرن

جهت مشاهده قیمت کابین دوش شیشه ای حمام می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

توجه در انتخاب خرید  درب شیشه ای حمام

مهمترین نکته ای که باید هنگام انتخاب در حمام شیشه ای مورد توجه قرار گیرد اطمینان حاصل کردن از کیفیت، مرغوبیت فریم و یراق آلات به کار رفته می باشد. امکان ایجاد کردن طرح های مختلف و متنوع بر روی شیشه های سکوریت به وسیله سندبلاست وجود دارد. به همین جهت لازم است که در انتخاب طرح سندبلاست روی شیشه دقت بسیار زیادی به خرج دهید. به دلیل اینکه دیگر نمی توانید این طرح را دوباره تغییر دهید. بلکه باید بار دیگر شیشه سکوریت را سفارش داده و سندبلاست با طرح جدید انجام گیرد. در نتیجه مجبور به صرف هزینه های اضافی خواهید شد.

در حمام شیشه ای بزرگ
 

آیا درب شیشه ای حمام قیمت ثابتی دارد؟

در حمام شیشه ای درست همانند محصولات دیگر در مدل های گوناگون و رنگ های متنوع و با استفاده از نمونه های مختلف شیشه طراحی و ساخته می شود. همین موضوع باعث شده است که این درب با قیمت ثابت و مشخص به فروش نرسد. پس از اینکه افراد مدل درب شیشه ای حمام را انتخاب نمودند قیمت آن مشخص خواهد شد. به علاوه باید این نکته را نیز ذکر کنیم که متراژ درب بر قیمت نهایی آن تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

در حمام شیشه ای بزرگ

جهت سفارش کابین دوش شیشه ای حمام از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.
 
سخن پایانی
در حمام شیشه ای به صورت کشویی، لولایی و یا تاشو طراحی و ساخته می شود. فریم دار و بدون فریم مدل های مختلف این نوع درب ها به حساب می آیند که هر یک از آنها مزایا خاص خود را دارند. شما می توانید با توجه به شرایط و فضای حمام خود برای انتخاب یکی از آنها اقدام نمایید. اما به طور کلی درب فریم دار به دلیل مقاومت بالا، وزن پایین و قیمت مناسب طرفداران بیشتری دارد.

 
  

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته