پارتیشن شیشه ای کرکره ای

این روزها شیشه ها بسیار بیشتر از قبل در دکوراسیون های مختلف ساختمان استفاده می شوند که یکی از آن ها پارتیشن شیشه ای کرکره ای است. در واقع پارتیشن شیشه ای را می توان به عنوان یکی از مدرن ترین المان ها در دکوراسیون های ساختمان ها دانست. از جمله فواید و مزایای این نوع پارتیشن شیشه ای می‌ توان به داشتن شفافیت بسیار زیاد آن ها اشاره کرد که پس از نصب کردن آن ها مقدار نور و روشنایی محیط چندین برابر بیشتر می شود و همین امر موجب می شود فضای محیط مورد نظر دلباز و بزرگتر به نظر برسد. 
برخی افراد هستند که علاقه دارند حریم شخصی خود را حفظ کنند و یا به عبارتی بتوانند گاهی از دید افراد مختلف دور بمانند که در این‌ مواقع توصیه می شود پارتیشن شیشه ای کرکره ای نصب شود چرا که این نوع شیشه ها در هر ساعتی که افراد مایل باشند، می توانند از نور طبیعی استفاده کنند و یا در زمان های دیگر می توانند با پایین آوردن کرکره های پارتیشن محیط خلوتی را برای خود ایجاد کنند.
همچنین باید بدانید نوعی از پارتیشن شیشه ای کرکره ای وجود دارد که به پارتیشن دوجداره کرکره ای معروف هستند که این نوع نیز می تواند کمک بسیار زیادی به شما کند تا حریم خصوصی و اختیاری ایجاد کنید که البته لازم به ذکر است که کرکره های پارتیشن ها متنوع هستند و در ادامه آن ها را برای شما معرفی خواهیم کرد. 

نصب پارتیشن شیشه ای کرکره ای

انواع پارتیشن شیشه ای کرکره ای 

مگنتی

نوعی از کرکره هایی ‌که برای این نوع پارتیشن های شیشه ای استفاده می شوند می توان به مگنتی بودن آن ها اشاره کرد که دارای آهنربا هستند و به کمک این آهنرباها کرکره ها قابلیت بالا و پایین شدن را به دست می آورند. معمولا این نوع از کرکره ها بسیار کاربرد راحتی دارند. 

ولومی

 ولومی یکی دیگر از انواع کرکره ها است که در پارتیشن شیشه ای کرکره ای استفاده می شود که با یک دکمه کنترل می شود. در واقع دکمه ی موجود بر روی فریم بیرونی پارتیشن شیشه ای می تواند میزان ورودی نور را کنترل کند.

ریموت دار

همان طور که از نام آن نیز مشخص است این نوع کرکره های پارتیشن شیشه ای دارای یک ریموت هستند و شما می توانید با کمک دکمه های موجود در آن ها کرکره ها را بالا و پایین کنید. 

خرید پارتیشن شیشه ای کرکره ای

قیمت پارتیشن شیشه ای کرکره ای 

لازم است بدانید که به دلایل مختلفی من جمله تغییر پیوسته نرخ مواد اولیه نمی توان قیمت دقیقی برای پارتیشن‌ کرکره ای اعلام کرد اما باید بدانید که برای تعیین یک قیمت برای این نوع شیشه ها باید عوامل مختلفی را با یکدیگر بررسی کنید. در ادامه مهم ترین عوامل موثر بر قیمت پارتیشن شیشه ای کرکره ای را برای شما معرفی خواهیم کرد. 

متراژ

در ابتدا نیاز است که شما فضایی که قصد دارید این پارتیشن ها را در آن نصب کنید به صورت دقیق اندازه گیری کنید تا بتوانید مقدار متراژ شیشه ی مورد نیاز را بدانید و برحسب متراژ قیمت نیز می تواند متفاوت باشد.

نوع شیشه و ضخامت آن

باید بدانید که شیشه های به کار رفته می توانند دارای ضخامت و مدل های مختلفی باشند و بنابراین شما در ابتدا باید نوع شیشه و همچنین ضخامت آن را در نظر بگیرید چرا که این عوامل نیز تاثیر زیادی بر روی قیمت آن ها می گذارند. 

قیمت پارتیشن شیشه ای کرکره ای

اتصالات و یراق آلات

مقدار اتصالات و نوع یراق آلاتی که در پارتیشن مورد نیاز است نیز عامل موثر دیگری بر روی قیمت است.

هزینه حمل و نقل شیشه ها

قطعا برای انتقال دادن این پارتیشن ها نیاز به پرداخت هزینه است و این مورد را نیز باید مورد نظر بگیرید. 

هزینه نصب

همان طور که‌ می دانید برای اینکه این نوع پارتیشن ها به خوبی نصب شوند نیاز به افراد ماهر دارند و یا به عبارتی برخی از تولید کنندگان این پارتیشن ها نیز می توانند نصب کردن آن ها را تقبل کنند و خب قطعا هزینه ای مازاد برای این امر نیز دریافت خواهند کرد. 

در این‌ متن سعی کردیم شما را با پارتیشن شیشه ای کرکره ای آشنا کنیم تا شما بتوانید با اطمینان کامل اقدام به خرید و نصب آن ها کنید.

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته