پارتیشن شیشه ای مات

امروزه به دلیل افزایش خانه های آپارتمانی و با متراژ پایین، فضای کافی جهت انجام کارها در خانه ها و همچنین محیط های کاری وجود ندارد. ولی با استفاده صحیح و مطلوب از فضا می توان تا حد زیادی این مشکل را حل کرد. برای مثال به وسیله پارتیشن های شیشه ای مثل پارتیشن شیشه ای مات از محیط نهایت استفاده را کرد .
می توان پارتیشن شیشه ای مات را به دو دسته تمام مات و رامات تقسیم بندی کرد. پارتیشن های شیشه ای رامات به شکل راه راه مات و شفاف هستند که اغلب در ادارات اجرا می شوند .پارتیشن های شیشه ای مات در انواع مختلفی تولید می شوند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:
پارتیشن شیشه ای مات_سکوریت: اغلب پارتیشن های شیشه ای به وسیله شیشه های سکوریت یا نشکن انجام می شوند. این نوع شیشه ها نسبت به شیشه های خم استقامت بیشتری دارند و جهت ساخت آن شیشه در ابعاد مورد نظر به وسیله دستگاه CNC برش داده می شود و لبه شیشه با ابزار دیاموند زده شده و شیشه داخل کوره های با درجه حرارت زیاد قرار داده می شود.
پارتیشن شیشه ای مات_ لمینت: اگر ابعاد شیشه ها بسیار استاندارد باشد، باید از شیشه های مات لمینت بهره گرفت، جهت ساخت این شیشه دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان را به وسیله لایه PBV به هم می چسبانند. به این ترتیب در صورت شکستن شیشه ها، ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .
پارتیشن شیشه ای مات_رنگی: این نوع شیشه ها برای دکوراسیون داخلی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در فضایی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی است، بایستی از شیشه های سکوریت برنز بهره گرفت .
پارتیشن شیشه ای مات_ طرح دار: این شیشه ها به وسیله دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های گوناگون روی پارتیشن های شیشه ای به شکل مات و رنگی ساخته می شوند. 
پارتیشن شیشه ای مات_هوشمند : از مدل های جدید پارتیشن شیشه ای که به وسیله ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و بالعکس تبدیل می گردد، پارتیشن های شیشه ای مات هوشمند هستند. شیشه هوشمند توسط الکتریسیته کار می کند و با قطع جریان برق دیگر فعال نخواهد بود، این پارتیشن هوشمند در کشورهای اروپایی نیز بارها مورد استفاده قرار گرفته و طراحان دکوراسیون داخلی کشورهای دیگر نیز استقبال کرده اند.

Image

برای خرید پارتیشن شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

پارتیشن تک جداره شیشه ای

پارتیشن شیشه ای از جمله ایده های بکر است که در زمینه دکوراسیون داخلی مطرح شده است و هدف از طرح آن، مهیا کردن یک فرصت برای استفاده بهتر، از بخش‌های مختلف یک فضا می باشد و این شیوه طراحی، به اشکال گوناگونی اجرا می شود و ‌پارتیشن تک جداره شیشه ای‌، تنها یکی از این مدل هاست که برای نصب آن، از شیشه‌هایی بهره گرفته می شود که اندازه ضخامت آن 8 تا 10 میلی متر می باشد و می‌توان آن را در همه اماکنی نصب کرد که به خاطر شیوه کار خود، به فضایی خلوت و راحت با نور طبیعی زیاد نیاز دارند. با پارتیشن شیشه ای این امکان نیز برای آن‌ها مهیا می گردد تا در ساعات کاری از فضای زیبا و آرام لذت ببرند و کارهای خود را با انرژی بیشتری انجام دهند.
برای ساخت پارتیشن تک جداره‌ای، از مواد اولیه گوناگونی مثل PVC و چوب بهره گرفته می شود که برای برخی اماکن خاص مناسب هستند و لازم به ذکر است که تنوع پارتیشن‌ ها، در واقع فرصتی بسیار خوبی برای مشتریان فراهم می کند تا بتوانند پارتیشن مد نظر خود را پیدا کنند. و پارتیشن شیشه ای تک جداره نیز از این تنوع برخوردار است و متناسب با درخواست فرد سفارش دهنده به اشکال گوناگونی ساخته و نصب می‌ شود که مهم‌ترین آن‌ ها، شامل: پارتیشن شیشه ای تک جداره‌ فریم لس، پارتیشن شیشه ای تک جداره‌ با فریم آلومینیوم

Image

جهت مشاهده قیمت پارتیشن شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

پارتیشن شیشه ای راش دکور

راش دکور یکی از شرکت های تولید پارتیشن شیشه ای است که پارتیشن های باکیفیت و استانداردی را تولید می کند. پارتیشن دوجداره شرکت راش دکور از دو جداره ام دی اف 16 میلیمتری تشکیل شده که با نوار پی وی سی گرداگرد همه پنل های بیرونی عایق شده تا ضمن زیبایی جداره ها، بعد از برش از هرگونه لب پریدگی جلوگیری کند و همچنین اگر آب با پارتیشن برخورد کند، در برابر نفوذ آب به شکل عایق عمل می کند. همه پنل های پارتیشن را می توان بعد از نصب باز کرد و طبق درخواست کارفرما در هر زمان که نیاز به جابجایی دیوارها باشد امکان انتقال آنها در کمترین بازه زمانی و هزینه کمتر و بدون صدمه به پارتیشن ها امکانپذیر است.
در شرکت راش دکور شیشه های پارتیشن های دوجداره به شکل ساده, سند بلاست مات, سند بلاست راه مات و همچنین سندبلاست به شکل لوگو روی شیشه های پارتیشن ها تولید می شود.

Image

جهت استعلام قیمت پارتیشن اداری شیشه ای و پارتیشن شیشه ای ارزان از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.
 
جمع بندی
پارتیشن بندی یکی از ابداعاتی بود که توانست صنعت دکوراسیون را دگرگون کند، چرا که با استفاده از پارتیشن می توان از محیط های کوچک استفاده بهینه کرد. در مکان هایی که نیاز به نور طبیعی دارند میتوان از پارتیشن شیشه ای استفاده کرد. پارتیشن شیشه ای مات یکی از انواع پارتیشن هاست که برای حفظ حریم خصوصی بسیار کاربردی می باشد. پارتیشن شیشه ای مات در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند که می توان به پارتیشن شیشه ای مات لمینت، مات رنگی، مات طرح دارو غیره اشاره کرد. پارتیشن مات بیشتر برای ادارات اجرا می شود و نمای بسیار خوبی به محیط می دهد. 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته