پارتیشن شیشه ای دوجداره

برای مجزا و تقسیم نمودن محیط داخلی منازل و دفاتر کار از پارتیشن شیشه ای استفاده می شود که علاوه بر اینکه باعث افزایش بهره وری کارکنان می شود، زیبایی محیط را دوچندان می کند. پارتیشن شیشه ای دوجداره یکی از انواع پارتیشن هاست که به منظور جلوگیری از سر و صدا و حفظ حریم خصوصی نصب می شود، همچنین به عنوان یک عایق بندی حرارتی عمل می کند و موجب صرفه جویی در مصرف انرژی شده و از هدر رفتن انرژی پیشگیری می کند.
ارتفاع پارتیشن ها بسته به فاکتورهایی نظیر جریان گردش هوا و عایق شدن در برابر صدا متفاوت است. پارتیشن دوجداره از جداره های شیشه به شکل دوجداره بهره گرفته می شود که ارتفاع استفاده از شیشه ها با توجه به سلیقه مشتری و نور موجود در محل می تواند تغییر پیدا کند.
در پارتیشن شیشه ای دوجداره می توان بین جداره ها، پرده کرکره نصب کرد. شیشه هایی که در دو سمت پرده کرکره به کار می روند، از نفوذ گرد و خاک بر روی پرده کرکره جلوگیری می کنند. در پارتیشن شیشه ای دو جداره می توان پرده کرکره با روش سایه روشن (ولومی) را مورد استفاده قرار داد، به این شکل می توان به دلخواه امکان عبور نور را مهیا کرد.
پارتیشن شیشه ای دوجداره معمولا به منظور افزایش زیبایی، زینت بخشی، ایستایی و همچنین ویژگی آکوستیک بهتر آن در مقایسه با پارتیشن اداری معمولی مورد استفاده قرار می گیرد.
پارتیشن شیشه ای دو جداره بازدارنده مناسبی برای مزاحمت های صوتی محسوب می شود. برای اینکه بتوان  حریم کاری کاملا خصوصی ایجاد کرد، امکان استفاده از شیشه های مات به جای شیشه های شفاف و پنل های یو پی وی سی وجود دارد.
 در پارتیشن شیشه ای دوجداره برای عبور کابل های برق، تلفن، شبکه و دیگر موارد تاسیساتی راه هایی قرار داده شده است که فاقد هرگونه اتصال بدنه و انتقال برق و عدم ایجاد اختلال و نویز باشد. در پارتیشن دوجداره می توان از شیشه ساده و طلق پلی کربنات با شفافیت بسیار بالا و آسیب ناپذیر و بی خطر استفاده نمود. 
از ویژگی های پارتیشن شیشه ای دوجداره دارد می توان به تنظیم نور اشاره کرد. چنانچه در یک محیط کاری وجود نور طبیعی حائز اهمیت باشد و به همین دلیل کارفرما نخواهد دیوار بکشد یا از پارتیشن هایی که فضا را به طور کامل احاطه می کنند، استفاده کند و همچنین تمایل داشته باشد فضا کاملا نسبت به صدا عایق باشد، می تواند از پارتیشن های شیشه ای دو جداره بهره بگیرد که بین آن ها یک کرکره جهت تنظیم نور قرار دارد. به این صورت می تواند مشکل نبود نور طبیعی را رفع کند.

Image

برای خرید پارتیشن شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن اداری دوجداره می تواند عایق فوق العاده ای در مقابل سر و صدا باشد. اگر به زیبایی ظاهری محیط اهمیت می دهید، پارتیشن های اداری دو جداره انتخاب خوبی هستند. این پارتیشن ها فاقد ارکان بوده ولی به آسانی بر روی زمین قرار می گیرند و استقامت زیادی دارد. پارتیشن دوجداره مثل پارتیشن تک جداره قابلیت ساخت در ابعاد کوتاه، نیمه بلند، بلند و یا تا سقف را دارند.
پارتیشن شیشه ای دوجداره به منظور پیشگیرری از مزاحمت های شنیداری و دیداری مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این نوع پارتیشن از طرح های متفاوت بهره گرفته می شود. 
پارتیشن شیشه ای اداری در انواع مختلفی ساخته می شوند و شیشه آن متشکل از ترکیباتی مانند آهک، سیلیس و کربنات است و اگر از عناصری مانند منیزیم و سدیم نیز استفاده شود، ساختار شیشه از استحکام بیشتر برخوردار خواهد شد.

Image

جهت مشاهده قیمت پارتیشن شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن شیشه ای فریم لس یکی از انواع پارتیشن ها می باشد که به دلیل یکدست بودن و شفافیت از محبوبیت زیادی برخوردار است. این نوع پارتیشن علاوه بر اینکه زیبایی منحصربه فردی دارد، قیمت آن نیز مقرون به صرفه است. پارتیشن شیشه ای فریم لس مانند پارتیشن شیشه ای دو جداره اسستحکام بالایی دارد که از ویژگی های مهم آن به حساب می آید.
قیمت پارتیشن شیشه ای فریملس به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. برای مثال مدل سند بلاست که بر روی شیشه های پارتیشن می شود به چه شکل است و تراکم آن چگونه است. همچنین فاکتور دیگر جنس و برند ابزار و یراقی می باشد که در کار پیاده سازی استفاده می شود، مانند قفل و لولایی که برای نصب درب به کار می روند.

Image

جهت استعلام قیمت پارتیشن اداری شیشه ای و پارتیشن شیشه ای ارزان از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

پارتیشن شیشه ای دست دوم

برای برخی افراد هزینه از فاکتورهای مهم محسوب می شود و به همین دلیل به سراغ پارتیشن شیشه ای ارزان قیمت می روند. پارتیشن شیشه ای دوجداره دست دوم به طور گسترده در بازار وجود دارد. هدف از ساخت همه پارتیشن ها، تقسیم کردن فضا می باشد، اما با کابردهای مختلفی استفاده می شوند. پارتیشن های دست دوم نسبت به پارتیشن های نو از قیمت مناسبتری برخوردارند، اما معمولا این پارتیشن ها عمر مفید خود را سپری کرده اند و احتمالا نتوانند انتظارات شما را محقق سازند. 
جمع بندی
در  حال حاضر برای رفع موانع و مشکلات راهکارهای خوبی اندیشیده شده و متخصصان توانسته اند تجهیزات کارآمدی را طراحی و تولید کنند. پارتیشن شیشه ای دوجداره یکی از این موارد است که به دلیل محدودیت فضا و استفاده بهتر از محیط ایجاد شده اند. پارتیشن شیشه ای دوجداره می تواند عایق بسیار خوبی در برابر صدا و انرژی باشد و از اتلاف انرژی بکاهد. همچنین حریم خصوصی افراد و میزان بهره وری را افزایش دهد. از این رو مورد قبول بسیاری از کارفرمایان قرار گرفته است.
 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته