ویترین شیشه ای مغازه

امروزه با گسترش انواع مغازه ها و فروشگاه های مختلف، صاحبان این گونه صنایع برای موفقیت بیش تر خود و پیروز شدن از رقیب های خود باید به خرید ویترین هایی در جهت نمایش کالا های خود استفاده کنند. ویترین های شیشه ای مخصوص مغازه ها و فروشگاه ها نیز انواع مختلفی دارد که از نظر جذابیت، شکل ظاهری و اندازه با یک دیگر تفاوت هایی دارند. همان گونه که می دانید برای فروش کالا های مد نظر خود نیاز به باید به تبلیغاتی درباره کالا های خود است. یکی از راه های آسان، راحت و در عین حال کار آمد در تبلیغ اجناس و لوازمی که در فروشگاه ها وجود دارد استفاده از ویترین های شیشه ای در صورت امکان و شرایط محیط دارای جذابیت ظاهری است. 

برای خرید ویترین شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

به دلیل همین اهمیت ویترین ها، امروزه استفاده های زیاد و گسترده ای در جهت سود دهی بیش تر و فروش بهتر از آن ها می شود. به جرات می توان گفت که این نوع از ویترین ها بسیار مورد توجه و استقبال شدید افراد قرار گرفته است. همان گونه که ذکر کردیم، انواع مختلف و گوناگونی از ویترین های شیشه ای برای استفاده مغازه ها وجود دارد. به خصوص امروزه در تلاش هستند که طرح های جدید تر و زیبا تری از این ویترین ها ساخته و به مردم ارائه دهند. در ادامه برای شما به طور کامل درباره انواع ویترین های شیشه ای مغازه ها و طرح ها و نوع استفاده از آن ها به طور کامل توضیح خواهیم داد. اما در این بین لازم به ذکر است که هر چه بر حسب نوع مغازه و یا فروشگاهی که دارا هستید، ویترین شما دارای جذابیت بیش تر و طرح زیبا تری باشد باعث دیده شدن بیش تر فروشگاه شما نسبت به سایر رقبای خود می شود.

Image

از چه شیشه ای در جهت ساخت ویترین های شیشه ای استفاده شده است


امروزه برای ساخت شیشه های ویترین مغازه ها و فروشگاه ها، تلاش شده است از تکنولوژی های ویژه ای بهره ببرند که در عین زیبایی، این شیشه ها فاقد هر گونه نقصی که در شیشه های معمولی وجود دارد باشند. به همین دلیل است که در ساخت و تهیه این ویترین ها، از شیشه های خاصی بهره می گیرند که خود آن ها دارای انواع مختلف و گوناگونی هستند، که در ادامه به ذکر آن ها خواهیم پرداخت. اما قبل از شناختن این شیشه ها بهتر است کمی با ویژگی ها  های مثبت آن ها آشنا شوید. شیشه هایی را که از آن ها در جهت ساخت و تهیه ویترین مغازه ها استفاده می شود، در عین زیبایی، شفاف بودن و جذابیت های خود دارای استحکام بالایی هستند.

جهت مشاهده قیمت ویترین شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

Image

یکی از انواع این شیشه ها، شیشه های سکوریت هستند که بهترین این شیشه ها برای ساخت ویترین های مغازه و فروشگاه ها به حساب می آید. شیشه های سکوریت به دلیل تکنولوژی و فن آوری ویژه و خاصی که در ساخت و تهیه آن ها مورد استفاده قرار می گیرد، دارای جذابیت و استحکام ویژه ای است و از این نوع از شیشه می توان به عنوان یکی از بهترین شیشه ها در جهت ساخت ویترین های شیشه ای مغازه ها یا فروشگاه ها نام برد. یکی از قابلیت های ویژه ای که این نوع شیشه دارا است این است که شیشه سکوریت توانایی تحمل ضرباتی تا چندین برابر ضربه هایی که باعث شکستن شیشه های معمولی می شود را دارا هستند. یکی دیگر از ویژگی های شیشه سکوریت که باعث انتخاب آن توسط بسیاری از صاحبان و فروشنده های مغازه ها شده است بی خطر بودن آن در هنگام شکستن نسبت به شیشه های معمولی است.
 

انواع ویترین های شیشه ای مغازه ها

ویترین های شیشه ای مغازه ها در شکل و اندازه های مختلفی تهیه و ساخته می شوند. بسته به نوع مغازه یا فروشگاه شما، مقدار هزینه ای که قصد دارید در جهت تهیه و ساخت ویترین مغازه خود صرف کنید، نوع شیشه ای که برای ساخت ویترین شیشه ای خود انتخاب می کنید و مقدار ظرافت و جذابیتی که شما انتظار آن را دارا هستید، این ویترین ها نیز با یک دیگر متفاوت هستند. هم چنین ویترین هایی که قابلیت استفاده از آن ها در مغازه ها و فروشگاه ها وجود دارد به طور کلی به دو دسته دیواری و قفسه ای تقسیم می شوند. 

Image

درست است در بسیاری از فروشگاه ها و یا مغازه ها، از ویترین های شیشه ای دیواری استفاده می کنند. اما هنوز هم ویترین های شیشه ای مغازه ها گاهی، ویترین های قفسه ای که به ویترین های سنتی نیز معروف هستند است. معمولا ویترین های شیشه ای قفسه ای بیش تر در مغازه ها و فروشگاه های شیرینی فروشی ها و این چنین مکان هایی کاربرد دارد. در مقابل شما ویترین های شیشه ای دیواری را می توانید در مغازه ها و فروشگاه های بزرگ پوشاک، لوازم خانگی و دیگر مغازه های در این راستا مشاهده کنید. 

جهت استعلام قیمت شیشه ویترین و ویترین شیشه ای کوچک از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.
 
نتیجه گیری 
در واقع ویترین های شیشه ای مغازه ها کاربرد های فراوانی را برای فروشنده و صاحبان این صنایع دارا هستند که یکی از مهم ترین آن ها تبلیغ کالا ها و اجناس فروشگاه ها و مغازه های مختلف است. این ویترین ها در عین استحکام بالای خود دارای جذابیت و زیبایی هستند به همین دلیل است که ویترین های شیشه ای سبب دیده شدن اجناس مغازه ها توسط مردم و افزایش فروش فروشنده ها است. ویترین های شیشه ای انواع مختلفی دارند که ما در این جا به طور کامل به شرح این نوع از ویترین ها برای شما پرداخته ایم.

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته