ساخت ویترین شیشه ای

ویترین های شیشه ای امروزه به دلایل مختلفی دارای طرفداران زیادی هستند. این نوع از ویترین ها انواع متنوع و مختلفی را دارا است و در طرح های گوناگونی ساخته می شوند. ویترین های شیشه ای در مکان ها و صنایع مختلف کاربرد دارند که یکی از کاربرد های مهم آن ها در فروشگاه ها و مغازه ها است. ولی لازم به ذکر است که استفاده از ویترین های شیشه ای فقط محدود به مغازه ها و یا فروشگاه های بزرگ نمی باشد و در خانه ها، شرکت ها و مکان های دیگر بسیاری استفاده می شوند و کاربرد های مفیدی را ایفا می کنند. ساخت ویترین شیشه ای دارای مراحلی است که برای بهتر شدن نتیجه کار خود باید به آن توجه کنید. 

Image

اولین مرحله ای که باید به آن توجه کنید این است که مراجعه کننده از شما چه چیزی در چه شکل و اندازه ای برای چه مکانی می خواهد. شما باید با دقت به ثبت سفارش مشتری خود اقدام نمایید و تلاش کنید آن انتظاراتی را که دارد را به خوبی برآورده کنید. بعد از آن که طرح ویترین شیشه ای را از مراجعه کننده خود دریافت کردید، بهتر است نوع جنس شیشه ای را که می خواهند ویترین شیشه ای خود با آن ساخته شود را نیز مشخص کنید. پس از اتمام این مراحل، شیشه ای را از همان جنس خواسته شده توسط خریدار باید در ابعاد مد نظرتان با استفاده از دستگاه CNC برش بزنید، پس از آن اقدام به ساخت ویترین شیشه ای مورد نظر خود کنید. نکته ای در این میان باید به آن توجه کرد این است که اگر از شیشه های سکوریت شده استفاده نمایید، چرا که سبب می شود ویترین شیشه ای مد نظرتان دارای استحکام بیش تری خواهد بود. 
برای خرید ویترین شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

ساخت انواع مختلف ویترین های شیشه ای 

همان گونه که گفتیم ویترین های شیشه ای دارای انواع و گونه های مختلف و متنوعی هستند و در مکان های مختلفی نیز نقش و کاربرد مهمی را ایفا می کنند.  یکی از انواع ویترین های شیشه ای، ویترین های شیشه ای دیواری است. که به طور کلی می توان آن ها را به دو دسته پایه ای و دیواری تقسیم کرد،  از آن جایی که معمولا این ویترین ها در فروشگاه ها کاربرد دارد و اکثرا وسایل و لوازم سنگینی در آن ها قرار می گیرند باید در ساخت این گونه از ویترین های شیشه ای پس از اتمام مراحل بریدن شیشه ها از فلزات و بست های فلزی برای متصل کردن آن ها به هم استفاده کرد. پس باید در ساخت ویترین شیشه ای دیواری توجه و دقت فراوانی به کار برد، هم چنین باید در هنگام متصل کردن آن ها به دیوار نیز برا محکم بودن آن ها از بست های فلزی استفاده نمایید. 

Image

جهت مشاهده قیمت ویترین شیشه ای می توانید از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

یکی دیگر از انواع ویترین های شیشه ای، ویترین های شیشه ای کریستالی است. ساخت ویترین شیشه ای کریستال به دلیل ویژگی های خاصی که شیشه کریستال نسبت به سایر شیشه ها دارد، با دقت، توجه و حساسیت زیادی همراه است. چرا که شیشه های کریستال دارای شفافیت و ظرافت خاصی هستند. برای ساختن تهیه کردن ویترین های شیشه ای کریستال باید با توجه به سلیقه و نوع انتخاب مدل ویترین، به دقت باید در اندازه های لازم به بریدن شیشه های کریستال اقدام نمایید و با حفظ ظرافت و زیبایی ویترین مد نظر را کامل نمایید. لازم است بدانید ساخت و فروش ویترین های شیشه ای کریستال به دلیل خاص و شفاف بودن جنس شیشه و هم چنین سخت تر بودن مراحل ساخت آن دارای سود بیش تری است. 
 
 

هزینه ساخت ویترین های شیشه ای

از آن جایی که ویترین های شیشه ای انواع مختلف و در عین حال ویژگی های متفاوتی برخوردار هستند، هزینه و قیمت ساخت آن ها نیز با یک دیگر متفاوت است. یعنی به طور کلی نمی توان گفت که قیمت ساخت ویترین شیشه ای یک قیمت ثابت دارد و همه آن ها تقریبا در یک رنج قیمتی هستند. هم چنین هر مدت یک بار قیمت و هزینه تهیه و ساخت این ویترین های شیشه ای نیز همانند سایر اجناس با نوسانات بازار بالا می رود و گران تر می شوند. قیمت ویترین های شیشه ای به عوامل متعدد و متنوعی بستگی دارد که در اینجا به ذکر مهم ترین آن ها خواهیم پرداخت. 

Image

جهت استعلام قیمت شیشه ویترین و ویترین شیشه ای کوچک از طریق شماره تماس ( 09123311066 ) با ایران لاکوبل تماس بگیرید.

یکی از مهم ترین عاملی که در قیمت ساخت ویترین شیشه ای تاثیر دارد، ابعاد و اندازه آن است. بدیهی است که هر چه ویترین شیشه ای مد نظر بزرگتر باشد، در مقابل باید برای ساخت و تهیه آن هزینه بیش تری را صرف کرد. یکی دیگر از این ویژگی ها جنس شیشه و طرح انتخابی ویترین شیشه ای است، که هر کدام دارای قیمت متفاوتی هستند و هر چه جنس شیشه بهتر و طرح ویترین جذاب تر باشد قیمت آن نیز بیش تر است. هم چنین نوع کارکرد آن در مکان های مختلف نیز بر قیمت آن ها تاثیر گذار است. علاوه بر این عوامل ذکر شده عامل های دیگری نیز بر قیمت ساخت این نوع از ویترین ها تاثیر گذار هستند که در حاشیه قرار دارند.

نتیجه گیری
ویترین های شیشه ای در صنایع و مکان هایی مختلفی کاربرد های مفیدی دارند. ساخت ویترین شیشه ای بسته به تنوع این مدل از ویترین ها، ویژگی ها و طرح های مختلف و سلیقه و خواسته مراجعه کننده با یک دیگر متفاوت هستند. قیمت ساخت این نوع از ویترین ها بسته به عوامل مختلفی با یک دیگر تفاوت دارند و قیمت تابثی در جهات ساخت آن ها نمیتوان ارائه کرد، اما ما در اینجا برای شما به طور کامل به شرح این مسئله پرداخته ایم.
 

نظرات کاربران

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد

انتخابگر پوسته